Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Re: Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od flemo »

-Pavel- píše: Když bude aktualizace 2x do roka a bude více než přínosná, budu klidně sám, kdo WP bude používat.
Až na to, že keď budeš sám, tak tie aktualizácie dvakrát za rok asi dlho nevydržia.
Čím viac ľudí je na WP, tým lepšia šanca na daľší rozvoj.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Stevik »

Nebude sam. Budeme dva.
Portak
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte dub 12, 2011 13:52
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Portak »

Nn budem tři.:)
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

O tom snad psal Poláček, ne?
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Je to velmi zvláštní, když bylo MS na výslunní kopalo se do MS, když už není, kope se dál.

Když byla Nokia nahoře všude se na ní plivalo, že není dostatečně inovativní. Když je Nokia dole a inovuje, stejně se do ní kope.

Začarované,... vcelku. :-)
Deaktivovaný účet (01.2014)

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2014) »

Přesně tak, i kdyby Nokia dělala telefony s Androidem, pořád by na ni někdo nadával.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Thompson »

Začarované?Spíš negativní zkušenost :D
mceza

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od mceza »

Já mám s Nokií jen samé pozitivní zkušenosti. Všechny její modely mi výborně sloužily.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Thompson »

To že někdo má pozitiv. zkušenost, tak to neznamená že ji maji všichni a už vubec to neznamená to, že by se to mělo každému doporučovat.
mceza

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od mceza »

Thompson píše:To že někdo má pozitiv. zkušenost, tak to neznamená že ji maji všichni a už vubec to neznamená to, že by se to mělo každému doporučovat.
Naopak! Když za mnou někdo přijde a chce poradit, co si koupit za telefon, tak mu mohu na základě předchozích zkušeností s čistým svědomím doporučit právě Nokii.
Samozřejmě, pokud se někdo chce pro telefon rozhodnout sám, může si projít net, pročíst recenze, porovnávat. Ale když přijde za mnou, tak mu řeknu, že jsem dělal s iOS, měl Android, měl Symbian a nejlepší telefon, co si teď může podle mě koupit je Lumia.
Taky doporučím, ať zajde do obchodu a telefon si osahá a vyzkouší, může mu sedět něco jiného než mě.

Mám dost negativních zkušeností s LG, HTC, Sony a Samsungem. S Nokií mám negativních zkušeností minimum.

Proto rozhodně doporučuji koupit Lumii.
-Pavel- píše:Jystém je to co bolí a je to o tom, že buď si zamiluji WP8, nebo ho mít nemohu.
Vidíš a když chci pořádné Sony, Samsung nebo HTC, musím si koupit telefon s Androidem. Navíc s nadstavbou dle libosti výrobce. To samé u iPhonu. Pokud bych připustil, že má tak exkluzivní zpracování (jako že je to podle mě lepší průměr), tak je přece škoda, že na něj nemám výběr svého oblíbeného OS, ne?


A víš ty co? Já bych chtěl Ferrari, ale chtěl bych v něm turbodieselový motor. Od výrobce je pěkně hnusné, že ho neposkytuje.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Thompson »

mceza píše: Naopak! Když za mnou někdo přijde a chce poradit, co si koupit za telefon, tak mu mohu na základě předchozích zkušeností s čistým svědomím doporučit právě Nokii.
Samozřejmě, pokud se někdo chce pro telefon rozhodnout sám, může si projít net, pročíst recenze, porovnávat. Ale když přijde za mnou, tak mu řeknu, že jsem dělal s iOS, měl Android, měl Symbian a nejlepší telefon, co si teď může podle mě koupit je Lumia.
Taky doporučím, ať zajde do obchodu a telefon si osahá a vyzkouší, může mu sedět něco jiného než mě.

Mám dost negativních zkušeností s LG, HTC, Sony a Samsungem. S Nokií mám negativních zkušeností minimum.

Proto rozhodně doporučuji koupit Lumii.
Člověk by měl radit objektivně a ne subjektivně, mezi těmito termíny hodně lidí na tomhle foru nevidí rozdíl.Zvlášť jsi myslím, že když jsme zde na odborném foru (relativně), tak by se zde mělo radit objektivně.Například, když za tebou dojde kamarád o kterém víš že je kazisvět, tak mu doporučíš L920, protože pro tebe je nejlepší, nebo mu doporučíš nějaký outdoorový telefon?Odpověď je jasná...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od mimonaut »

jj, lumia 920 toho vydrží hodně :)
mceza

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od mceza »

Tak samozřejmě, že když dojde kamarád kazisvět, kouknu se mu po něčem, co vydrží. Ale na základě svých zkušeností kouknu nejdřív do portfolia Nokie.

Ale pokud za mnou přijde kamarád, že chce WP8 telefon, tak mu vyberu co nejodolnější Nokii. Zároveň ale pokud za mnou přijde kamarád, že rozhodně nechce WP, ale Android, tak se mu pokusím pomoct. Kouknu na současné modely Androidu dle jeho parametrů.
Není to o tom, že bych za každou cenu každému cpal Lumie. Jen vím, že na základě mých zkušeností se mohu vždy podívat do portfolia Nokie a až když nic nevyberu, poohlédnout se jinde.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Bývalý CEO : rozhodnutí přejít na WP bylo velmi dobré

Příspěvek od htcjirka »

I předchozí šéf Nokie říká,že rozhodnutí přejít na WP bylo promyšlené a velmi dobré.A také,že Nokia nemohla pokračovat v Symbianu,který nemohl konkurovat.

http://mynokiablog.com/2013/09/07/opk-n ... nd-google/" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia : už i v Rusku před Samsungem

Příspěvek od htcjirka »

Už i v Rusku se Nokia dostavá před Samsung

http://www.wpcentral.com/nokia-regains- ... es-samsung" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Carlosso »

To je skvělý,přeju jí to a ani se nedivim,Android je čím dál horší a horší.
Rusnak-COBRA
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 05, 2012 0:31
Zařízení: Nokia N950, N9, E7, Lumia 800, BB Z10, HP TP, Veer
Bydliště: SK (BA)
Kontaktovat uživatele:

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od Rusnak-COBRA »

v rusku se Nokia dostava pred Samsung. Protoze ne kazdy samsung ma Glonass = nemuze se tam prodavat.
taky proto, ze L800 a L710 se tam prodavaji totalne pod cenu, co momentalne slouzi na umele vytvoreni podilu na trhu.
v italii Apple nikdy nebyl nejak zvlast popularni, takze mit vetsi prodej nez oni zas neni takovej uspech jak to tu ospevujete.

kazdopadne je fajn, ze se Microsoftu dari. a nebo mozna ne... jakmile se zdalo ze divize telefonu muze i MS neco vynest (ze uz je ven z klesani) tak ji koupili. pekne, promyslene, pure evil!
mceza

Nokia čelí žalobě akcionářů pro "podvod s Windows Phone"

Příspěvek od mceza »

Někak si protiřečíš:

"Protoze ne kazdy samsung ma Glonass = nemuze se tam prodavat.
taky proto, ze L800 a L710 se tam prodavaji totalne pod cenu,"

Lumia 800 nebo 710 také nemá Glonass...

A pravdou je, že absence Glonassu neznamená v žádném případě, že se tam nemůže prodávat. Jen nemá daňové zvýhodnění, ale platíš běžnou daň...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 31 hostů