Tak nám začalo MS... App?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
reichl22
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 06, 2012 23:04
Zařízení: Nokia 710

Tak nám začalo MS... App?

Příspěvek od reichl22 »

Ahoj, mate nekdo nejaky tip pro uzivatele s UK uctem jak sledovat probihajici MS v hokeji? (btw podobna situace nastane s LOH za par mesicu...)

iVysilani pres browser potrebuje flash a appka CT4 hlasi pri spusteni ze jde jen v regionu CR (coz jsem, ale jak nekdo poznamenal appka neumi pristoupit k simce nebo gps nebo nastaveni telefonu, bere jen region accountu:/). Hledat slozite nejaky streamy potutelne po netu by mozna slo ale je to slozity a ve vetsine pripadu se obavam ze stejne pojedou ve flashi...
Uživatelský avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Tak nám začalo MS... App?

Příspěvek od Fixie »

Jediné co je:

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... wsignin1.0" onclick="window.open(this.href);return false;

ale bez streamu
Uživatelský avatar
DJFiRe
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon bře 22, 2010 22:44
Zařízení: Samsung GT-I8700 Omnia7
Bydliště: Internet
Kontaktovat uživatele:

Tak nám začalo MS... App?

Příspěvek od DJFiRe »

Předpokládám, že appka České Televize kontroluje IP adresu podle které se určuje ze kterého státu se přihlašuješ.

Web České Televize kontroluje IP adresu ze které se uživatel přihlašuje. Usuzuji, že appka to má stejné.
Osobně jsem na si sdílel internet ve škole z telefonu do PC (ještě ze Samsung SHG-i900V Omnia s Windows Mobile, operátor O2) a při příležitosti spuštění live přenosu na webu České Televize mi to napsalo, že live přenos je pouze pro české uživatele. Poté jsem zjišťoval o co jde a při kontrole IP adresy jsem zjistil, že operátor O2 používá nejspíše proxy servery. Takže po týdenní analýze, kdy jsem zjistil, že mám IP Polska, Maďarska, Slovenska tuším sem zavolal na operátora a seřval je tam a od té doby jsem měl IP pro ČR. Jako důvod jsem uvedl připojování k firemnímu serveru a webu, který kontroluje IP a pokud nemám IP pro ČR automaticky mi zamítne přístup, jde o bezpečností prvek, který firma nezmění.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 79 hostů