Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od dwbmb »

JanHavlicek píše:Je mi to všechno jedno, ale proboha, oddělené zvuky pro zvonění a systém!! Nesnášim, když poslouchám hudbu na 10tku, potom vytáhnu sluchátka, ale neslyším zvonění, protože jsem si zapomněl zvednout hlasitost zase na 25... (Lumie 710 je hrozně slabá)
Já zase, proboha, prosím o úplné sjednocení všech zvuků. Nesnáším, když vypnu zvonění a pak začne hrát obsah nějaké appky na plnou hlasitost.
mceza

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od mceza »

dwbmb: Tak s těmi zvuky nesouhlasím. Ano, úplné vypnutí zvuku by mělo ovlivnit vše. Ale minimálně aplikace by měly být odděleny od hlasitosti vyzvánění. Současný stav je velký krok zpět.
Kr_58
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 13, 2011 19:57
Zařízení: Dell Venue

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od Kr_58 »

Podporu roboformu - autofill prihlasovacich udaju
Podporu SIP klienta
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od lucanus »

dwbmb píše:
lucanus píše: Historie volani - zpravy muzu mit ve vlaknech a volani ne. Proc?
Zmeškané hovory ve vláknech? A co by mělo být obsahem? U zpráv je jasný, že tam je ta zpráva, ale představa historie volálí, kde budou rozházený jen obláčky z časy, mi přijde jako docela zvěrstvo. Raději si otevřete kontakt, to je takové vlákno, kde je historie úplně všeho, včetně volání.
Používám LT historie, která mi ukáže počet zmeškaných hovorů. Jen si myslim, že kdyby se to řadilo tak hezky jako to je v kontaktech tak by to bylo přehledenější. Př. Ráno někomu zavolám a na něčem se domluvíme. Protože mě má moje mladá má v mých5, tak si voláme několikrát za den zadarmo. Odpoledne potřebuju dojednat to o čem jsem mluvil s tim člověkem ráno a ejhle, bud ho musim hledat v desítkách zmeškavých, přijatých a odchozích hovorů, nebo zase listovat v kontaktech. Přitom by to bylo o tolik snazší a přehlednější, kdyby se historie řadila pod sebe do vláken právě tak jako v těch kontaktech :-)
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od VNavrátil »

Teď jsem docela narazil na omezení počtu lidí ve skupinách, končí na 20, bohužel mám spolužáků mnohem víc. Taky je hrozně nepřehledné hledat mezi nimi určitý kontakt, když tam jsou dlaždice s profilovkama a jen občas vyjede střídavě status nebo jméno. Nepamatuju si přesně, kdo má jakou fotku, takže často musím čekat než se objeví na dlaždici jméno. Určitě by bylo příjemnější do další verze udělat neomezený počet členů( Nebo mi MS přikazuje, kolik mám mít přátel?:) ) a taky možnost zobrazit kontakty ve skupinách ne jako dlaždice, ale i jako seznam jmen, stejně jako když swypnete ve skupině doleva na položku Obrázky :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od mimonaut »

několik pěkných fíčur z WP8:
http://www.wpcentral.com/supposed-leake ... and-lenses" onclick="window.open(this.href);return false;

mě se líbí ten data manager..
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od dwbmb »

lucanus píše: Používám LT historie, která mi ukáže počet zmeškaných hovorů. Jen si myslim, že kdyby se to řadilo tak hezky jako to je v kontaktech tak by to bylo přehledenější. Př. Ráno někomu zavolám a na něčem se domluvíme. Protože mě má moje mladá má v mých5, tak si voláme několikrát za den zadarmo. Odpoledne potřebuju dojednat to o čem jsem mluvil s tim člověkem ráno a ejhle, bud ho musim hledat v desítkách zmeškavých, přijatých a odchozích hovorů, nebo zase listovat v kontaktech. Přitom by to bylo o tolik snazší a přehlednější, kdyby se historie řadila pod sebe do vláken právě tak jako v těch kontaktech :-)
Už jsem asi pochopil, co si představujete :) No, já sem se s ničím takovým nikdy nesetkal ani mi to nechybělo. Ale věřím, že někdo by to využil, zní to zajímavě.
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od lucanus »

Kdyby to umela nejaka apka pro rychle kontakty, tak by to bylo dokonaly
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Co mi chybi na WP7 OS a doufam ze WP8 bude mit

Příspěvek od geronimo_cz »

me staci, kdyz tam bude nejaka notifikacni lista.. protoze pokud nema clovek vsechny messengery na plose a nevsimne se hned ze mu nekdo psal, tak nema sanci to zjistit..
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů