Gmail a WP

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Gmail a WP

Příspěvek od htcjirka »

Uplne odstraneni funguje take,navic ve WP jsou videt vsechny slozky i slozka vsechna posta apod.S vymazanim se chova naprosto totozne,jako kdybych email vymazal v pc.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Gmail a WP

Příspěvek od martan1981 »

Nie, nefunguje. Normalne urcite nie.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Gmail a WP

Příspěvek od murder »

Ano, funguje. Normálně logicky.
vyberu složku všechny maily, dám synchronizovat, načtou se maily. Přečtu, smažu mail a opět dám synchronizovat (pokud nechci čekat na automatickou synchronizaci telefonu) a voala mail je smazaný i ve složce všechna pošta (včetně složky doručená pošta).
Takže nakonec jsem měl pravdu, jen jsem nevěděl (neměl zapotřebí) hledat složku všechna pošta.
Deco
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned zář 04, 2011 19:37
Zařízení: Nokia Lumia 800

Gmail a WP

Příspěvek od Deco »

Dá se nějak zařídit, aby mail smazaný v mobilu zmizel z gmailu úplně, tzn. i na internetu?:-) Zkusil jsem ten poslední postup, ale v internetové verzi Gmailu mi emaily zůstaly...je chyba v nastavení?
EDIT: Jak mohu v telefonu změnit nastavení gmailu tak, aby se emaily mazaly i na internetu? Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Gmail a WP

Příspěvek od htcjirka »

Nic zvlastniho jsem nenastavoval,email se me smaze i na internetu,neni po nem ani pamatky.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Gmail a WP

Příspěvek od martan1981 »

htcjjirka: Preco sa musis hadat ked tomu nerozumies?
Vysvetlis mi potom preco sa na mazanie mailov z gmailu stazuje tolko ludi zo zahranicia? Sak im napis navod ako na to, budu radi :D

http://forums.wpcentral.com/windows-pho ... 176768.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://answers.microsoft.com/en-us/winp ... eea962fe71" onclick="window.open(this.href);return false;
http://windowsphone.uservoice.com/forum ... ly-delete-" onclick="window.open(this.href);return false;
https://discussions.apple.com/thread/26 ... 0&tstart=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Gmail a WP

Příspěvek od Flynn »

Po smazání mailů (GMail) v telefonu z koše, je mám stále na GMailu (v PC). Takže se nemažou. Obráceně ano. Tedy po smazání v GMailu se smažou i v telefonu. Pokud je ale nesmažu z koše, dají se i v telefonu obnovit.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Gmail a WP

Příspěvek od htcjirka »

Nesouhlasim.Vsechny slozky vidim v telefonu,vse co vymazu v telefonu vymaze se me i v pc.Dam slozky,vsechny slozky a pokud ma clovek nastavenu sychronizaci vsech slozek vse se vymaze jakobych to vymazal v pc.U me funguje.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Gmail a WP

Příspěvek od murder »

Po smazaní v telefonu ze složky všechny maily, se smaže všude, zkoušel jsem to včera i dnes. To že si na to lidi stěžují, je dáno tím, že nevědí, že se dá i v mobilu dostat do složky všechny maily, jako i já do včerejška. Nevím jestli mám sehnat někde na ulici nějakého nezávislého svědka, který vám to tady potvrdí.
Deco
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned zář 04, 2011 19:37
Zařízení: Nokia Lumia 800

Gmail a WP

Příspěvek od Deco »

A ta složka se jmenuje "Všechny emaily"? Já používám pro přístup k emailu onu ikonku "Sdružená pošta", kde mám hotmail a gmail--->"Vše". To je špatně, pokud chci dosáhnout úplného smazání mailu i v PC přes mobil? Mým cílem je přistupovat k mailům už jen přes mobil, a nelíbí se mi, že zůstanou nesmazané na internetu.
Edit: HA! Nechápu to, ale nyní se email na internetu smazal poté, co jsem ho ve složce "Vše" smazal z mobilu. Buď jsem se předtím špatně díval, což se mi nezdá, nebo to prostě začalo fungovat:-) "Smazáním" myslím, že zmizel ze složky "Doručená pošta" na gmailu. Možná jste se bavili o složce "Všechny zprávy", o tu jsem se přiznám se nikdy nestaral:-)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Gmail a WP

Příspěvek od murder »

V mobilu se jmenuje All Mail, psal jsem to česky....
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů