Facebook CHAT- online stav

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
mceza

Příspěvek od mceza » pát bře 01, 2013 10:29

Počet webových stránek se nedá už spočítat. Vyjmenovávat se mi je nechce. Ale tím, že jsi našla tento web, tak víš minimálně ještě o smartmania.cz.

karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Příspěvek od karelchadim » pát bře 01, 2013 11:32

http://touch.facebook.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://m.facebook.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Sonny
nováček
nováček
Zařízení: Iphone 4S

Příspěvek od Sonny » pát bře 01, 2013 12:32

blikcvak píše:Ahoj,

můžu se zeptat zda jde nastavit "invisible" stav pro chat na FB? Tzn.
- nechci abych furt svítil ONLINE na FB ( chtěl bych být jakoby neviditelný )
- chci aby mi chodili zprávy

Na WP7 je několik stavů, ale nepochopil jsem k čemu jsou.. ( když nastavim offline/zobr.jako offline tak zprávy nechodí, když cokoliv jiného, tak svítim jak žárovka)

Díky
tohle me taky zajima, na BB to bez prolemu slo, na WP8 jsem na to neprisel, pokud to tedy nejak lze udelat...

mceza

Příspěvek od mceza » pát bře 01, 2013 14:31

Už to tu někde padlo. Ty jiné stavy jsou pro Windows Messenger. Na FB nefungují.

RAlien
nováček
nováček
Zařízení: Nokia Lumia 820

Facebook

Příspěvek od RAlien » ned bře 24, 2013 15:20

Zdravím mám otázku. mám integrovaný facebook do lumia 820.Mám stále zapnutý 3g internet 150MB měsíčně. Chat je prima jen se mi stále stahují informace a fotky od všech uživatelů.Je možné nějak regulovat připojení k facebook aniž bych musel vypínat připojení k internetu. Anebo nastavit stahování jen při wifi jako tomu je na androidu. Děkuji všem za názor nebo odpověď.

Manek49
smartguru
smartguru
Zařízení: iPhone 5C

Příspěvek od Manek49 » úte dub 02, 2013 11:55

Poslední dobou se mi stává, že se mi sám od sebe přenastavý stav z online na skrytý, dokonce kolikrát i uprostřed "rozhovoru". Máte někdo podobnej problém? Dost mě to štve...

garden.brd
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: lumia 820

Příspěvek od garden.brd » ned dub 07, 2013 9:37

Pěkný den,
před pár dny jsem migroval z iOS na WP a vše funguje skvěle, jen mám problém s integrovaným facebookem. Pokud tomu dobře rozumím, ve zprávách je pouze chat, tzn. že pokud mi člověk napíše ze svého účtu, na kterém má chat vypnutý, nepřijde mi upozornění? Druhým problémem je samotná aplikace facebook pro WP- z té mi projistotu nechodí upozornění vůbec, což ve výsledku znamená, že pokud mi někdo pošle zprávu na facebooku, vůbec mě na to telefon neupozorní, byť jsem si push notifikace zapnul a samozřejmě jsem si přidal dlaždici na domovskou obrazovku, abych případné upozornění viděl.
Stále však doufám, že něco dělám špatně, protože tento stav se mi nezdá moc dobrý. Předem díky za jakékoliv tipy nebo rady.

martkono
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Nokia Lumia 820

Příspěvek od martkono » ned dub 07, 2013 10:23

Manek49, nemas nastavene udalosti v kalendari a stav "busy"?

Manek49
smartguru
smartguru

Příspěvek od Manek49 » ned dub 07, 2013 10:25

Ne ne, to namam, je zajímavý, že co jsem to sem napsal, tak se to ještě neodpojilo :-)

Sonny
nováček
nováček
Zařízení: Iphone 4S

Příspěvek od Sonny » úte dub 09, 2013 6:35

garden.brd píše:Pěkný den,
před pár dny jsem migroval z iOS na WP a vše funguje skvěle, jen mám problém s integrovaným facebookem. Pokud tomu dobře rozumím, ve zprávách je pouze chat, tzn. že pokud mi člověk napíše ze svého účtu, na kterém má chat vypnutý, nepřijde mi upozornění? Druhým problémem je samotná aplikace facebook pro WP- z té mi projistotu nechodí upozornění vůbec, což ve výsledku znamená, že pokud mi někdo pošle zprávu na facebooku, vůbec mě na to telefon neupozorní, byť jsem si push notifikace zapnul a samozřejmě jsem si přidal dlaždici na domovskou obrazovku, abych případné upozornění viděl.
Stále však doufám, že něco dělám špatně, protože tento stav se mi nezdá moc dobrý. Předem díky za jakékoliv tipy nebo rady.
na tohle jsem doteď taky nepřišel, proč se neukáže došlá zpráva na dlaždici FB....asi chyba aplikace jinak nevím

garden.brd
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: lumia 820

Příspěvek od garden.brd » úte dub 09, 2013 8:56

Aha, to je zvláštní, pořád jsem doufal, že jen něco dělám špatně. Je tedy nějaká alternativa za fb messenger, který je pro iOS a Android?

FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Nokia Lumia 920

Příspěvek od FraDiavolo » sob dub 13, 2013 11:53

Včera sem si všimnul, že mi blbnou zprávy (chat) z facebooku, prostě mi nějaká přijde nějaká ne, spíš víc zpráv nepřijde. Setkali jste se s tim taky někdo?

trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: Facebook CHAT- online stav

Příspěvek od trizzo » ned dub 14, 2013 7:03

FraDiavolo píše:Včera sem si všimnul, že mi blbnou zprávy (chat) z facebooku, prostě mi nějaká přijde nějaká ne, spíš víc zpráv nepřijde. Setkali jste se s tim taky někdo?
Stretol som sa aj ja. Bohuzial, neviem popisat symptomy. Proste zda sa to byt nahodne. Predpokladam problem s Microsoft-ovym notifikacnym centrom.

svoo
nováček
nováček
Zařízení: Nokia Lumia 800

Příspěvek od svoo » úte dub 16, 2013 19:40

Posledni dobou ten problem mam taky.

Nedavno jsem si nainstaloval aplikaci facebook primo od microsoftu. A nevim jestli to nezacalo blbnout od te doby.

Do te doby vse normalne fungovalo. Kdyz nekdo napsal na fb, pres integrovany chat to prislo a normalne jsem mohl chatovat.

Ted mi nekdo napise, prijde mi treba prvni zprava a kdyz odepisu a cekam na odpoved, tak uz nic dalsiho chat nezobrazi :-/
V fb aplikaci vsechno jde, ale kdyz uz to ma tuto vymozenost, tak se mi furt nechce zapinat FB.

Nema nekdo nejakou radu?
Nezabrali zadne prepnuti na offline/online,vypnout/zapnout tel./chat,Odebrani uctu FB nasledne pridani, odinstalace aplikace FB atd...?

Docela me to stve, dost jsem to pouzival.

Jestli zase bude jedina pomoc HR telefonu, tak vsechna cest WP :tlem:

blikcvak
nováček
nováček
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

Příspěvek od blikcvak » pát dub 19, 2013 16:43

vyřešil někdo ty problémy s "NE"chodícíma zprávama z integr. FB? Poslední dobou se mi dost často stává, že v průběhu konverzace prostě přestanou chodit zprávy nebo mi nepříjde žádná i když jsem online. Celkem mě to se*e, hlavně že se MS chvástá skvěle integrovanýma soc. sítěma..

Bejby
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: lumia 800

Příspěvek od Bejby » čtv dub 25, 2013 10:53

zdravim , včera sem ten telefon rozbalil...myslim že sem se s nim docela rychle sžil ale přesto že sem propojil fb s windows live tak mi telefon nezobrazí lidi na fb co jsou online a oni neviděj mě...můžu jim napsat , přijde jim to ale odpověď mi na telefon nedorazí...co s tim ?

fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Lumia 930

Příspěvek od fredysz » čtv dub 25, 2013 10:57

Nejspis je nejaky problem - chybejici online lidi hlasi spousta uzivatelu... Navic uplne stejny problem je v aplikaci Lide ve Windows 8...

mceza

Příspěvek od mceza » čtv dub 25, 2013 11:29

Bejby: Snad zbytečná otázka, ale jsi online, že? Tím myslím ve zprávách po kliknutí na tu "postavičku" máš vybrán stav online.

EDIT: Teď koukám, že i mě to píše "Nikdo není online" :-(

Manek49
smartguru
smartguru

Příspěvek od Manek49 » čtv dub 25, 2013 14:15

Jak už jsem tu včera psal, "nikdo není online" hlásí dokonce i IM+ :roll:

Bejby
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: lumia 800

Příspěvek od Bejby » čtv dub 25, 2013 14:16

jojo jasně sem online ...občas mi to vyhodí třeba 2-3 lidi (online jich mam na pc třeba 40) ale jak to nakliknu tak mi to zmizí...před chvilkou mi psal brácha na pc a zazvonil mi i telefon i PC ale jinak je to mrtvý

Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“