Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
kuca1982
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 16, 2011 8:46
Zařízení: Samsung Omnia 7 Custom Tango ROM
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od kuca1982 »

Na Omnii 7 mi nejde tato aktualizace. Vše probíhá jakoby v pořádku, ale na konci vyskočí hláška, že aktualizace byla neúspěšná a chyba 80180048... Nemáte někdo nějakou radu? Díky
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od karelchadim »

Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Tomet »

Nepozoruje někdo po updatu na Omnii W výpadky wifi? Telefon jsem používal 14 dní před updatem a nenarazil jsem na žádný problém, po updatu mi od prvního dne blbne konektivita wifi, telefon je připojený, ale net nejede. Např IM+ i ostatní aplikace píší "připojování" a nic se neděje, když otevřu IE tak se načítání zastaví 5mm před koncem a nic se neděje. Někdy se to po pár minutách rozeběhne, někdy pomůže vypnout a zapnout wifi, každopádně to otravuje. Připojuji se ke třem sítím a děje se to nepravidelně na všech. takže v routeru to neni.
Pozoruji to od updatu, ale namlouval jsem si, že se víc zaměřuji na změny, které mohl update přinést, ale bohužel děje se to několikrát denně a vždy v nejméně vhodný okamžik, když potřebuji něco rychle zjistit :lol:
Už si pomalu zvykám, že jak se to sekne, tak automaticky vypínám wifi, načtu si stránku přes 3G a zase zapnu wifi :roll:

nepozoruje někdo podobný problém?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Flynn »

Tohle zlobí všeobecně u všech WP a není to od nového update. Zachovávám se tak, jako ty. Podle některých uživatelů je to hodně často, jiní hlásí, že jim to nic takového nedělá.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

RE: Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Tomet »

Tak to jsem na jednu stranu rad, ze je to "normalni" , ale rekl bych, ze za tec 14 dni co jsem telefon pouzival pred updatem mi to nedelalo, mozna to nebylo tak caste. Wifi jsem zacal porad vypinat a zapinat az po updatu. Nicmene cetl jsem tu o tomto problemu uz pred vydanim updatu, takze to s nim asi opravdu nebude mit nic spolecneho a zaclo to blbnout az po nejakem case od koupi

Sent from my GT-I8350 using Board Express
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od onetux »

Tak jestli to nemáš moc dlouho po update můžeš zkusit obnovit telefon ze zálohy zpět přes Zune a uvidíš jestli to bude zase dobrý..
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Tomet »

Už jsem byl včera jenom krůček od zmáčknutí tlačítka obnovit, ale když mi to vypsalo o co vše přijdu od bodu obnovení, tak jsem se na to raději vykašlal a budu zapínat a vypínat wifi dál :tlem:
kuca1982
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 16, 2011 8:46
Zařízení: Samsung Omnia 7 Custom Tango ROM
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od kuca1982 »

Tomet: Někde tady na fóru kdosi radil vypnout mobilní data a WIFI funguje bez problémů. Na mojí Omnii7 to funguje.
Když jsem doma na WIFI, vypnu data a frčí to :wink:
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Tomet »

kuca1982 - díky za tip, vyzkouším :wink:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od mberdych »

Tomet> ja to melbtak casto a vadilo mi to tak moc, ze jsem se kvuli tomu zbavil Titana. Kdyby aspon slo u wp vypnout mobilni data primo na displeji, tak bych to dal, ale takhle mi to vadi hodne. Chtel jsem Lumii, ale dokud nebudu mit jistotu, ze to wp7 nedelaji, nesmi mi do baraku. Kolega s mozartem ma totez, takze to neni problem jednoho kusu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Na displeji to primo vypnout slo a jde,jsou na to pekne aplikace :-) Ale jak rikam,je to vice o routeru.Ja s tim vubec problem nemam.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od mberdych »

Jirkp, uz jsme to resili, dela mi to time capsule a i cisco router, vic do toho investovat nehodlam, ale povazuju to za zakladni vec.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Urcite souhlasim,WP by meli byt postavene tak,aby si rozumeli s kazdym routerem..je to nechutny dlouho nereseny bug..
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Paulos »

Bůh ví, jestli o něm vůbec v MS vědí, nebo resp. jestli vědí, že je to bug. :tlem:
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od icepoint »

Dela mi to totez.Jeste zkusim tem zyxel od O2 nastavit jako bridge a nechat sit bezet na starem TPLinku,pak uvidim.Je to naprosto trapna a zasadni chyba.Plus zpozdeni 2 sec po prijmuti hovoru.Zvazuji servis,jen kdyby tak sly zalohovat sms.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Tomet »

Doma jsem vyzkoušel ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 od O2 i bridge modu a dělá to furt, pak současný Comtrend VR-3026e od O2 a poslední týden jedu na TP-LINK TL-WR1043ND s Comtrendem v bridge modu. V práci se připojuji také k TP-linku ale jinému modelu a problém stejný.
Možná přeci jen vyzkouším ten bod obnovení před update, protože tohodle bych si za těch 14dní určitě všim a jsem přesvědčenej, že to nedělalo, určitě ne několikrát denně.
Zkusil jsem vypnout mobilní data, ale to zase nejede IM+ a ostatní app které potřebují konektivitu i v zamčeném režimu, takže taky na prd :-(
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

RE: Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od icepoint »

Aha,mam stejny zyxel.takze bridge nepomuze.Jestli neni chyba v posranych adsl routerech,na kabelovenetu a wifi netu mi to u rodinnych prislusniku nedelalo.

Sent from my HTC Titan using Board Express
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od mberdych »

Spis jestli to treba neni rusenim. Bydlim na sidlisti, v dosahu 20 wifi siti. Treba to je ten duvod ze to dela jen nekomu. Kazdopadne time capsule router budiz, je to apple :-), ale cisco je slusny standard.
Broody
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 07, 2012 18:26
Zařízení: Samsung Omnia W, Nokia Lumia 620

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Broody »

Tak toto se mi bohužel děje taky (Samsung Omnia W), na jakékoliv wifi - doma, v práci, při cestě autobusem (ale tuším, že všude jsou ASUSy). Pěkně na nic, neboť chci mít zapnuté obojí, aby telefon zůstal online i "uspaný". Vždy pomůže vypnout 3G a restartovat wifi...

Nicméně tuto verzi OS mám jen něco přes týden a vypadávající internet jsem pozoroval už dříve.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Vlasta W. »

Taky už na to nemám nervy a přemýšlím, jak z toho ven. Včera jsem strávil pár hodin zkoušením různých konfigurací Wi-Fi a nejsem si jist, že by to pomohlo. Zlobí mi to na všech routerech, které jsem kde zkoušel (Netgear, TP-Link, AirLive i ve škole Cisco (Eduroam)). Uvažoval jsem o HR, ale to by znamenalo ztrátu interop unlocku... Hrozně mě to štve, nepodívám se na ČT, nepustím si nic ny YT, jakákoli práce přes Wi-Fi je prakticky nemožná. Divím se, že s tím Microsoft nic nedělá. Jelikož to začalo až po některém z posledních updatů, musí to být SW chyba :-(

Podle diskuzí na XDA je téměř jasné, že tenhle bug je součástí update 8107. Vážně uvažuji o obnově starší verze. Nejspíš hoši v Microsoftu ve snaze vyjít vstříc těm, kdo musí nutně filtrovat MAC adresy, zmrvili něco jiného všem :-(
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů