Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od premikkoci »

GreenArrow píše:Ano,člověku stačí 4x krát přejet prstem a ví kde co je,což znamená,že jednotné UI je ti absolutně na prd,protože se stejně jako na androidu musíš učit tu app používat
Ty považuješ vzhled systému za výhodu? To je trošku subjektivní názor nemyslíš? Pokud se dívám na windows phone,pro mě je to spíš nevýhoda,pro tebe třeba výhoda,ale na funkčnost OS to nemá vliv. Takže jsme dospěli k názoru,že celý to Hulánovo sjednocování je absolutně na pikaču
To je snad samozřejmé, že si danou aplikaci musí člověk vyzkoušet. Pochybuji o tom, že si někdo stáhne aplikace a už dopředu ví, že na daném místě je daná možnost. Pouze s WP je to rychlejší. Takže sjednocené UI určitý smysl má. Pro někoho je to podstatnější, pro někoho ne. Vzhled WP a jeho sjednocenost pouvažuji za výhodu, alespoň pro mě. Pokud se někomu líbí metro, tak ocení sjednocenost. Ten kterému se metro nelíbí, tak je mu to ukradené, protože si takové zařízení nekoupí.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

barberry.pha:Však jo,tak se taky podívej,co používá zakladatel tohohle tématu...to uživatelé windows mají pořád potřebu léčit si mindráky na androidu,já nikdy nezačínám sám nějaký flame,pouze mě baví výplody Hulánovců a jim podobným
premikkoci píše:
GreenArrow píše:Ano,člověku stačí 4x krát přejet prstem a ví kde co je,což znamená,že jednotné UI je ti absolutně na prd,protože se stejně jako na androidu musíš učit tu app používat
Ty považuješ vzhled systému za výhodu? To je trošku subjektivní názor nemyslíš? Pokud se dívám na windows phone,pro mě je to spíš nevýhoda,pro tebe třeba výhoda,ale na funkčnost OS to nemá vliv. Takže jsme dospěli k názoru,že celý to Hulánovo sjednocování je absolutně na pikaču
To je snad samozřejmé, že si danou aplikaci musí člověk vyzkoušet. Pochybuji o tom, že si někdo stáhne aplikace a už dopředu ví, že na daném místě je daná možnost. Pouze s WP je to rychlejší. Takže sjednocené UI určitý smysl má. Pro někoho je to podstatnější, pro někoho ne. Vzhled WP a jeho sjednocenost pouvažuji za výhodu, alespoň pro mě. Pokud se někomu líbí metro, tak ocení sjednocenost. Ten kterému se metro nelíbí, tak je mu to ukradené, protože si takové zařízení nekoupí.
To jo,ale však ať si používá kdo chce,co chce,ale pak mě zaráží názory jako,že kdo neocení windows phone je omezený člověk a tupec
Uživatelský avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: úte čer 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Venca B »

Tak ani nejde o to, aby se s tim člověk rychlejš naučil, jakože třeba mně konkrétně se prostě líbí, když ty aplikace vypadaji jako sestry... líbí se mi, že jsou postaveny na stejném konceptu, protože se mi líbí... je to jako v pooji. Líbí se mi hromada věcí, ale taky koukam na to, abych neměl jednu polici zelenou, druhou zářivě modrou, třetí proužkovanou atd... prostě se snažim aby to tak nějak hrálo dohromady a ve WP7 jde právě o to...
Uživatelský avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Fixie »

Díky bohu pro MS že tu ten Android je, jak by asi dotoval vývoj WindowPhone platformy? :) Takhle má vývoj zdarma a ještě jim dost zbyde :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od htcjirka »

aby to tak nějak hrálo dohromady a ve WP7 jde právě o to...
Jenze jsou uz taci vyvojari co vzhled prasi a aplikace skoro nema nic spolecneho s metrem.
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od kecirij »

Pro mě je jednotnost určitě přínosem :) už se těším až si koupím nějaký tablet s WIN 8 a budu používat metro i tam! Xbox už taky čeká update... Jsem rád, že se MS vydalo tímto směrem, protože v jednoduchosti je a vždycky bude síla.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Martin Suchan »

Google se "předvedl" novým fontem pro Android 4 ICS :)
http://www.typo.cz/google-se-zblaznil-p ... ny-roboto/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
silent64sk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 188
Registrován: pát kvě 06, 2011 19:48
Zařízení: Lumia 1520, Transformer Pad TF300T, Galaxy Nexus
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od silent64sk »

Hmm, ten font je podľa toho článku katastrofa, nejakým spôsobom sa snáď bude dať zmeniť.
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od mino »

ten článok vraj hodnotí nefinálny font z emulátoru
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od mino »

Radek Hulán píše:Windows Phone má naprosto báječné a jednotné rozhraní, nejvíce funkcí v základním systému na trhu,
tak to som sa zasmial, veď ten tethering stále není ok a na väčšine telefonov za musí nejak kuchtiť odomykaním(tak drahocenná stráta času :-D )
aj Bada je na tom funkčne lepšie ako WP7
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů