Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od jacek »

Při brouzdání na netu jsem narazil na stránky, kde uživatelé WP7 poskytují MS zpětnou vazbu : http://windowsphone.uservoice.com/forum ... filter/top" onclick="window.open(this.href);return false;

doplnění v CZ
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Je to výborný nápad - chtěl jsem o tom ještě připravit bleskovku, ale asi to takhle ve fóru stačí :)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od dwbmb »

He, zrovna před pár desítkama minut jsem tam taky přispíval. Nijak závratně zajímavý nápady jsem tam ale nenašel, zjevně i pro jiné uživatele je prioritní nejdřív dotáhnout to, co mělo fungovat už dávno (Bing atp.).
Uživatelský avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: úte čer 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Customer feedback

Příspěvek od Venca B »

Napadlo mě, jestli (ikdyž nevím jak valný význam to má) někdo postnul svůj nápad, mohl by ho sem předložit.
Já sám: http://windowsphone.uservoice.com/forum ... ?ref=title" onclick="window.open(this.href);return false;

edit by admin: Témata sloučena do jednoho.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od janac_marek »

Pre mňa je dosť dôležitá aj táto:
http://windowsphone.uservoice.com/forum ... en-groups-" onclick="window.open(this.href);return false;

A už duplom táto:
http://windowsphone.uservoice.com/forum ... ic-support" onclick="window.open(this.href);return false;
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od rybar73 »

Nenasli jste tam nekde nahodou bod pro Tlacitko hledat aby fungovalo jak pred Mangem (vyhledavalo pro danou aplikaci ne vzdy do Bingu)? Asi jsem slepy pac neverim ze to nikomu neva :-)
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od janac_marek »

Ale áno. Máš na tej stránke search panel, kde zadáš text a ono ti to vyfiltruje.
http://windowsphone.uservoice.com/forum ... ?ref=title" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale veľa ľuďom to asi nevadí, aj keď by to mohlo byť systémovo nastavitľné nie v rámci app).
Lebo po stlačení toho buttonu je s mangom zobrazený BING okamžite a nečaká sa (aspoň u mňa) ako pred tým, kým sa loadla webstránka...
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od Krayzie »

Po cerstvo nainstalovanom Mangu mi HW tlacidlo na bing tiez vadilo, ale uz nevadi. Vsade, kde je mozne vyhladavanie je "ikonka" (na ktoru som si velmi rychlo zvykol) a Bing funkcie Vision & Music su takto vzdy velmi rychlo pouzitelne.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od morro »

Současná podoba vyhledávacího tlačítka "search" je lepší. Před Windows Phone 7.5 uživatelé nevěděli, kde přesně a jak se zachová senzorové tlačítko "search". Na Windows Phone 7.5 se tlačítko nachází vždy v softwarové podobě, a to ve spodní čísti displeje, tak aby se to nekřížilo s ergonomií. A vždy jen, když je aplikace přizpůsobena na prohledávání. To je mnohem lepší.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od Martin Suchan »

Toto je podle mě hlavní problém pro české uživatele, ostatní připomínky jsou jen drobnosti - dejte zde také prosím 3 hlasy :wink:

enable any language
lets turn on (or download if need) any language pack has built-in WP7.5 Mango, regardless of carrier, manufacturer or country.
http://windowsphone.uservoice.com/forum ... s#comments" onclick="window.open(this.href);return false;
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od janac_marek »

Ja zase slovenčinu ani češtinu nechcem ani zadarmo :) a dúfam, že budem môcť ostať na angličtine vždy, ak budem chcieť.
cwojke
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 14, 2011 19:00
Zařízení: samsung

url lišta

Příspěvek od cwojke »

Já například nechápu, proč se automaticky neskrývá lišta s URL v prohlížeči. Mohla by se aktivovat jako lišta se "signálem" na hlavní obrazovce.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od Martin Suchan »

janac_marek píše:Ja zase slovenčinu ani češtinu nechcem ani zadarmo :) a dúfam, že budem môcť ostať na angličtine vždy, ak budem chcieť.
Však angličtinu můžeš mít vždy, ale určitě uznáš, že je docela zabijákem platformy to, že není jednoduše dostupná čeština a další jazyky pro všechny telefony, jen pro "nové". :roll:
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od janac_marek »

To samozrejme áno. Drvivá väčšina ľudí to požaduje. Ale myslel som, že skôr mimo Smartmanie :).
Keby tie preklady tak nepaskvili, tak možno by som aj dal :). Napríklad v Android Markete bol jeden super preklad :-D
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od jacek »

ocením toto : http://windowsphone.uservoice.com/forum ... uggestions" onclick="window.open(this.href);return false; (seskupení hovorů)
+ vybarvení ikony telefonu v historii volání(příjem, voláno, nepřijmuto, jak jsme zvyklí), ono mám-li několik desítek tel.hovorů za den, tak zpětné dohledání konkrétního hovoru (třeba z rána) je masakr - v tomto směru postoj MS nechápu :roll:
+ týdenní náhled kalendáře, možnost vymazat stupidní vyzváněcí tóny, vlastní tón příjmu SMS
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od Vlasta W. »

Hlavně nic nevybarvovat. Barvičky jsou fuj. Jen si všimni, jak hnusně vypadá tile či gui každé aplikace, která se snaží přidávat barvy nad rámec černá / bílá / stupně šedé / accent color. To je třeba důvod, proč nepoužívám Robertovo počasí. Weather Live má obsah na live tile čistě bílý. Metro rulez :-)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od dwbmb »

V tomhle musím souhlasit. Nechci omalovánky ve stylu Android. Ty už jedny mám.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od janac_marek »

A čo people hub? :)
Ja som si napríklad dal AccuWeather. Na počasie sa mi to celkom páči. Len mi tam vadí reklama na AccuWeather.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od dwbmb »

V people hubu mám vlastní, černobílo/oranžové fotky (oranžový mám accent color).
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Zpětná vazba MS od uživatelů WP7

Příspěvek od jacek »

Vlasta W, dwbmb: obarvení má jediný důvod a tím je rychlá orientace v historii hovorů. Spokojenější bych byl, pokud by MS alespoň obarvil to mrňavé písmo pod volaným číslem....jediné zbarvení (červené písmo) má nepřijatý hovor a to je pro přehlednost poněkud málo.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů