Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

To já samozřejmě vím, ale čekal jsem, že i v Mangu se to zachová tak, jako v předchozích verzích, tzn. že po HR se mi aplikace koupené přes Zune nainstalují samy. Navíc vzhledem k problémům s aplikacemi HTC mám trochu obavu, že i když aplikace nainstaluji ručně, tak v budoucnu se mi prostě aktualizovat nebudou, protože Marketplace si z nějakého důvodu myslí, že můj tlf nemá Mango.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

Mně se koupené App taky nenainstalovaly samy. Ještě v dobách hlubokého NoDo si hodně lidí na twitteru windowsphonesupport stěžovalo právě na to, že jim to samo instaluje všechny zakoupené app, aniž by o to stáli, takže je to možná spíš fičura.
anderuso
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 03, 2008 13:51

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od anderuso »

Zprovoznili v Mangu SIM Toolkit? Muze na to nekdo mrknout?
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Mne sa takisto kúpili samy.

PS: Kto ešte nemá vo WP7 WhatsApp, tak šup šup rýchlo ťahať :) .
Vraj je tam už 4 dni. Ja som to zachytil až dnes.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Nač je vlastně WhatsApp dobrý, když WP7 integrují Messenger a Facebook chat? To to u nás někdo opravdu používá?
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Messenger a Facebook chat by som s tým moc nezrovnával.
Je to skôr ako náhrada SMS medzi ľuďmi, ktorí majú internet v mobile a majú niektorú z podporovaných platforiem.

Proste nevytváraš si account, nič. Autoamticky sa to naviaže na tvoje moblné číslo a automaticky máš medzi Favorites všetkých z tvojho contact listu, ktorý to majú.

WhatsApp má viac ľudí ako messenger a na messengeri človek nemusí byť stále online... WhatsApp je proste free SMS vie internet :)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od premikkoci »

Počkej takže, abych mohl někomu poslat "SMS", tak musí mít WhatsApp? Jestli jo, tak to nemá význam. Moc lidí neznám, co by to používali. To raději pošlu sms přes aplikaci poslatsms.cz. Spíš bych ocenil aplikaci Viber, která slouží na volání zdarma, akorát druhá strana musí mít taky viber. Rozhodně znám více lidí s viberem než s whatsapp.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Áno, záleží na okruhu priatelov. AK ich nemáš vela so smarpthonemi, tak je to na nič....
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

Tak jsem to zkusil a překvapivě hodně lidí to má. Problém je, že to tak z 90 procent naposled pustili loni (last seen).
tom028
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát kvě 23, 2008 9:52

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od tom028 »

Narazil jsem na dva problémy v Mangu. Stalo se to také někomu?
1. Po update na 7.5 jsem měl v seznamu programů vyhledávání dle A, B, C ... jako v kontaktech. Pak jsem provedl reset do továrního nastavení a tato funkce již není dostupná. Vyhledává to pouze fulltextově
2. V marketplace nemohu najít Twitter a pár dalších oblíbených aplikací. Když se na to dostanu přímým linkem, tak mě píše, že teitter nemám dostupný?

Ví někdo jak tyto dvě věci řešit?
Díky
19roman97
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: pát srp 05, 2011 21:07
Zařízení: Galaxy Note II, Lumia 920, Nexus 7 16GB, Surface R
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od 19roman97 »

19roman97 píše:Prosim Vas. Ked mam Mango 7712, unlock cez chevron, tak ak som dobre pochopil tak sa mi aktualizacia ukaze... Hej? Ale ked chcem uchovat odomknuty a ,,ocestinovany´´ vymaze mi to vsetky data alebo ako?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 28, 2011 19:19) --

Teraz som skusal a mango sa mi automaticky same vyhodilo v zune... (Mam betu 7712)... stale plati predosla otazka
vie mi prosim vas niekto poradit??
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vítek »

tak ja jsem taky nainstalovola vynucenim a jsem docela nastvanej! zamknul se me telefon pro neofiko aplikace tak ze me nejede navigace coz je dost podstatne! je nejaka odemknuta rom pro mozarta s poslednim mangem? WP se me docela libili i kdyz jsem byl zvyklej na WM. ale tohle fakt nastve zacinam uvazovat o nejakym androidu tam je i angry birds zdarma
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od geronimo_cz »

tom028 píše:Narazil jsem na dva problémy v Mangu. Stalo se to také někomu?
1. Po update na 7.5 jsem měl v seznamu programů vyhledávání dle A, B, C ... jako v kontaktech. Pak jsem provedl reset do továrního nastavení a tato funkce již není dostupná. Vyhledává to pouze fulltextově
Díky
Abecedni vyhledavani je mozno az v momente, kdy pocet nainstalovanych aplikaci prekroci urcitou hranici.. kolik presne to je ti ale ted nepovim

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 29, 2011 8:24) --
Vítek píše:tak ja jsem taky nainstalovola vynucenim a jsem docela nastvanej! zamknul se me telefon pro neofiko aplikace tak ze me nejede navigace coz je dost podstatne! je nejaka odemknuta rom pro mozarta s poslednim mangem? WP se me docela libili i kdyz jsem byl zvyklej na WM. ale tohle fakt nastve zacinam uvazovat o nejakym androidu tam je i angry birds zdarma
Nevim co mas za telefon.. kazdpadne pro LG Optimus 7 lze opet bez problemu vyuzit MFG k odemknuti a dalsim upravam..
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

Omnia 7 mi šla taky odemknout bez problému po aktualizaci na Mango.

Ale je pravda, že pokud je pro tebe důležitou vlastností telefonu Angry Birds zdarma, tak bys měl přejít na Android.
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od benzinkanalevo »

Zdravím,

mám omnii 7 brandovanou (německý T-Mobile), verzi OS mám 7392. Zune mi zatím update na Mango nenabízí (ani vynucením dle návodu, přičemž postup dělám správně předpokládám)
Zajimá mě teda, jestli někdo ví, nebo má alespoň představu, kdy bude Mango update uvolněn pro tyto telefony. Z tabulky od MS (http://www.microsoft.com/windowsphone/e ... world.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;) je vidět, že právě německý operátor zablokoval Mango pro Omnie 7 ! :evil: Důvod teda neznám proč.. Ale když se dívám, tak například ve Španělsku mají bloklé pro Omnie i aktualizaci 7392,7390.. a to už je nějaký pátek.. Má někdo představu jak dlouho se ještě bude čekat než se Němci rozhýbou?? Týden, dva,... nebo to neuvolní vůbec (viz právě starší aktualizace na Omnii 7 ve Španělsku)...

Díky za odpovědi
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vítek »

geronimo_cz píše:
Vítek píše:tak ja jsem taky nainstalovola vynucenim a jsem docela nastvanej! zamknul se me telefon pro neofiko aplikace tak ze me nejede navigace coz je dost podstatne! je nejaka odemknuta rom pro mozarta s poslednim mangem? WP se me docela libili i kdyz jsem byl zvyklej na WM. ale tohle fakt nastve zacinam uvazovat o nejakym androidu tam je i angry birds zdarma
Nevim co mas za telefon.. kazdpadne pro LG Optimus 7 lze opet bez problemu vyuzit MFG k odemknuti a dalsim upravam..
Mám HTC Mozart nejde ani tak o odemknuti ale to ze vlastne nejede ani navigace a i kdyz jela tak byla takova napolovic
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od jk001 »

mám jednu otázku keď spravím reset do továrenského nastavenia omnia 7 viem že prídem o všetky programy a dáta SMS a ostatné ale najdôležitejšie je či ostane telefón odblokovaný ak niekto vie napíšte ( provxm)l .

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 29, 2011 9:37) --

čo sa týka HTC Mozart a navigácie ja používam túto ROM 7720.68 official odomknutá aj firmare je aktuálne a je úplne super všetko funguje navigácia bez akýchkoľvek problémov
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1272126" onclick="window.open(this.href);return false;
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

Vlasta W. píše:V případě takového HTC Connected Media či HTC Sound Enhancer Marketplace dokonce aktivně odmítá instalaci, protože neví, že mám v telefonu Mango.
Taky isty problem mam aj ja s Trophy. HTC Connected Media sa odmieta nainstalovat.

Inak, hned po instalacii Manga sa mi updaty nezobrazili, ale vcera vecer som uz mal zopar updatov na Mango verziu k dispozicii, t.j. updaty zareagovali zhruba o 24 hodin.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od jacek »

@benzinkanalevo: Kdy uvolní aktualizaci, to ví jedině T- Mobile.
Udělej debrand : http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1092824" onclick="window.open(this.href);return false; a vše ostatní naskočí samo :-)
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jimmik »

Ahoj, asi si mé otázky nikdo nevšiml tak se ptám znovu. Jak na Mangu řešíte sideload limit? Mám HTC HD7 oficiální developer unlock.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 37 hostů