Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiří Kopecký
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 27, 2011 7:15
Zařízení: HTC HD 7
Bydliště: Hovězí
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Kopecký »

Jakto, že někteří mají češtinu?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Odemknuli si telefon a zmenili si registry,automaticky cestina neprijde.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

Radek Hulán píše:
Faramir píše:Mám české Live ID na doméně hotmail.cz, PC samozřejmě také má české Windows s českým umístěním, Xbox účet nemám žádný.
Zkus se podívat nejen do https://account.live.com/summarypage.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; , tam asi máš ČR, ale i do fakturací https://billing.microsoft.com/home.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; (jsou odkázané z účtu) a na https://live.xbox.com/cs-CZ/Account?xr=mebarnav" onclick="window.open(this.href);return false; . JE možné, že máš někde mišmaš zemí.. Osobně mám všude ČR a jede to, a i dle Microsoftu to má být takto funkční.
Mám všude Českou republiku kromě billing.microsoft.com, kde nejsem registrovaný vůbec. S překvapením jsem zjistil, že Xbox účet mám, ale také je pro ČR, jen mi to při přihlášení nabídlo převést to na konzolový účet nebo nějaký bezplatý pro lidi, co nemají konzoli, takže jsem to udělal (konzoli nemám a neplánuji)...
Děkuji každopádně za rady, ale už to řešit nebudu, právě mi jede obnova na NoDo a začnu řešit, jak se nejlépe a nejvýhodněji Trophy zbavit, na tohle opravdu nemám nervy. Nechám si Windows jen v počítači.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Sbohem..........
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od jk001 »

Eowen píše:Prosim vás chci aktualizovat na mango mam česke live id a píše mi to že to nic nenašlo že mam aktualizováno měl jsem náke problémy z počítačem a tak tam mam novej operační system nainstalvoal sem novej zune ale když se tam nahoře chci přihlasit napíše mi to toto the location settings for your win live id doesnt match the settings for your computer czech republic v zavorce a potom to use this winbdows live id change your computer location ale v pocitaci mam ze sme ceská lokace na mailu taky a v mobilu taky prosím v cem je problem omlouváms e za svojí neprehledonst neumim moc z pocitacem predem moc dekuji
ak máš Win 7 tak nastaviť takto - ovladací panel -miestne a jazykové nastavenie - karta umiestnenie druhá v poradí (vybrať česko) a tiež v spodnom rohu predvolené umiestnenie tiež nastaviť česko ak tam nemáš a malom by to ísť
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

Tealc_EU píše:
htcjirka píše:Pak jsi vubec nepouzil tlacitko hledat..jeden z mnoha navodu..

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=158&t=25716" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak jsem vše dělal podle návodu ale neustále to háže toto. Co s tím ?
Možná to bude znít pitomě, ale zkusil si restart PC? I když to návod nevyžaduje, já to bez restartu taky nerozjel (s tou stejnou chybou).
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodsten »

[quote="htcjirkaNekde na to byl jiny trik,zapnout telefon bez sim,pohrát si s netem přes wifi.Pak telefon vypnout vrátit kartu a mělo by zmizet "yyyy".Mozna blbost,ale nekdo psal ze mu to pomohlo.[/quote]

Hm, tak toto mi nezmizelo, dal jsem tam Místní nastavení Angličtina, nevím, na co to má vliv, ale pak tam ty yyyy nejsou...
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jikoun »

ak máš Win 7 tak nastaviť takto - ovladací panel -miestne a jazykové nastavenie - karta umiestnenie druhá v poradí (vybrať česko) a tiež v spodnom rohu predvolené umiestnenie tiež nastaviť česko ak tam nemáš a malom by to ísť
Prosím kde to je? Já to v Ovládacích panelech nemůžu najít. Našel jsem něco jiného a všude mám Česká republika a stejně se nemůžu v Zune přihlásit. Obrázek
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Jikoun: Na Windows 7 stačí napsat do start menu "jazyk", vyhledá se "Oblast a jazyk" pak klikneš na záložku místo a najdeš si zemi kde máš regionálně zaměřené Windows Live ID.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Rodsten píše:[quote="htcjirkaNekde na to byl jiny trik,zapnout telefon bez sim,pohrát si s netem přes wifi.Pak telefon vypnout vrátit kartu a mělo by zmizet "yyyy".Mozna blbost,ale nekdo psal ze mu to pomohlo.
Hm, tak toto mi nezmizelo, dal jsem tam Místní nastavení Angličtina, nevím, na co to má vliv, ale pak tam ty yyyy nejsou...


Tak anglictina zebere vzdy,taky me to na HTC 7 pro stvalo a ani Mango to neopravilo,pritom takova banalita..
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dzordanobruno »

Tak FB chat funguje a našeptávač není. Dobře. To se nedá nic dělat.

Jen mám další problém a to, že pořád mi nejde se přihlášit v Zune na Market, pořád mi to píše rozdílnost zemí a dále pak Multitasking nevím jak zabít aplikaci..
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodsten »

Stejnou chybu mi to hlásilo, když jsem měl v XBOX live region anglie. Změnil jsem na česká republika a pak už se přihlásit šlo. Jen pozor, v mém případě jsem přišel o programy nakupované před změnou regionu...
Jikoun píše:
ak máš Win 7 tak nastaviť takto - ovladací panel -miestne a jazykové nastavenie - karta umiestnenie druhá v poradí (vybrať česko) a tiež v spodnom rohu predvolené umiestnenie tiež nastaviť česko ak tam nemáš a malom by to ísť
Prosím kde to je? Já to v Ovládacích panelech nemůžu najít. Našel jsem něco jiného a všude mám Česká republika a stejně se nemůžu v Zune přihlásit. Obrázek
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jikoun »

morro píše:Jikoun: Na Windows 7 stačí napsat do start menu "jazyk", vyhledá se "Oblast a jazyk" pak klikneš na záložku místo a najdeš si zemi kde máš regionálně zaměřené Windows Live ID.
Dík, to jsem našel, mám tam Česká republika, to znamená, že mám ve Windows Live nastavenou jinou zemi že jo? Ta se dá změnit nebo musím vytvořit nové windows live id?
EDIT: Tak na live.com mám Country/region: Czech Republic. Tak nevím co s tím.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dzordanobruno »

Tak tohle mi píše Zune taky.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 28, 2011 14:49) --
Jikoun píše:
morro píše:Jikoun: Na Windows 7 stačí napsat do start menu "jazyk", vyhledá se "Oblast a jazyk" pak klikneš na záložku místo a najdeš si zemi kde máš regionálně zaměřené Windows Live ID.
Dík, to jsem našel, mám tam Česká republika, to znamená, že mám ve Windows Live nastavenou jinou zemi že jo? Ta se dá změnit nebo musím vytvořit nové windows live id?

V live se dá nastavit v položce Účet - země.. Já osobně mám všude Česká Republika, ale i tak to nejde.
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od kecirij »

Hmmm ja nevim ve founu mam vsude nastavene USA, ucet mam cz market fici dobre a navic bing funguje jako navigace a tlacitko hledat spusti bing kde je vice funkci.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Jikoun + dzordanobruno: To záleží jak bylo Windows Live ID zařízeno. Jestli bylo vytvořené jako Windows Live ID US to znamená, že při vytváření se použilo US postal code (nebo jiné). Tak je Windows Live ID US. To platí i pro jiné země. To se dá zjistit na xbox.com po přihlášení. Jinak porp přihlášní do Zune musí být stejný region, jak na Windows PC tak na Windows Live ID.
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jikoun »

V live se dá nastavit v položce Účet - země.. Já osobně mám všude Česká Republika, ale i tak to nejde.
Tak to jsme na tom zřejmě úplně stejně. Už nevím co jinýho zkusit aby to šlo a měnit to na USA se mi moc nechce.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 28, 2011 14:56) --
morro píše:Jikoun + dzordanobruno: To záleží jak bylo Windows Live ID zařízeno. Jestli bylo vytvořené jako Windows Live ID US to znamená, že při vytváření se použilo US postal code (nebo jiné). Tak je Windows Live ID US. To platí i pro jiné země. To se dá zjistit na xbox.com po přihlášení. Jinak porp přihlášní do Zune musí být stejný region, jak na Windows PC tak na Windows Live ID.
Perfektní! Už to jede, díky moc :-).
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dzordanobruno »

Už to jde.
Je potřeba na serveru xbox.com se přihlásit.
Kliknout v pravým horním roku na můj učet.
Přibližně uprostřed stránky, ve třetím sloupci je Change Region(nebo tak něco), zadat tam Českou republiku. A vše potvrdit.

Dojde ke ztrátě všech odehraných bodů, ale Zune bude šlapat.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

dzordanobruno: Windows Live ID CZ má smysli za předpokladu, že si uživatel bude nakupovat aplikace. Protože jinak přichází o některé funkce, které nejsou k dispozici pro Czech region.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od dzordanobruno »

Mně šlo jen o to, abych se přihlášil a stáhnul apps free, možná pak něco koupil. Ale jinak to moc neřeším.

Spíš zkusím dostat do tlf češtinu podle návodu, boužel jsem Mango installnul a tak si nejsem jistý, jestli to pofrčí..

EDIT: Ještě mi bohužel nejde dostat stáhnuté apps do telefonu přes Zune.. Pokud jsou zdarma, tak je dám innstallovat, tak je stejně v mobilu nemám. Ale ve stáhnutých jsou..
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] a 35 hostů