Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Standa »

punisher píše:Tak dlouho jsem se tesil na Mango a ted jsem spise zklamany... Market sice otevreli i pro CZ, ale pulka veci v nem proti US vubec neni (Twitter, TuneIn, Picture Lab..). Cestina nechodi, fotak na Venue take zadne zlepseni. Na prvni pohled mam pocit ze zmenili par barvicek a obrazku v menu, pridali twitter, nekolik novych melodii a konec. :(
Bohužel je to tak. Já jsem k Windows Phone přistupoval tak, že mám výborně vypadající systém, ale s omezenými možnostmi OS a regionálními překážkami ve službách, ať už způsobených záměrně nebo mávnutím rukou "dlabem na to, ti blbci si to tam stejně koupí...". Zkrátka díval jsem se na systém z pohledu méně náročného uživatele a díky tomu teď nejsem naštvaný :-)
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od femx »

Ja jsem naopak maximalne spokojen. Nechybi mi ted zadna funkce, integrace se socialnimi sitemi je uzasna, messeging s propojenim na fb atd. Jedine co me stve je search hw tlacitko a polofukcni bing v cr :(
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Update vynucený ,V About mám to samé co R.Hulán,takže spokojenost.Vše běhá jak má,češtinu nepoužívám.V mém okolí WP7 nikdo nemá,ale když vytáhnu Omnijku a ukazuji co vše umí,tak ji všichni chtěj :-)))
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

Tak to je haluz, půl noci jsem strávil pokusem vynutit aktualizaci a nic. Teď jsem připojil Trophy v Osmičkách Developer Preview a aktualizace mi vyskočila sama od sebe, nechápu... Ale už se aktualizuje, právě se vytváří záloha :-)

Akorát teda mám kdovíproč Zune anglicky i když locale mám nastavené na češtinu.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Chlapi,jak promazat seznam zakoupených aplikací ? Na web,Marketplace.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

Jestli to je jako v Apple AppStore, tak to nejde, prostě co sis jednou koupil máš navždy.
ousik
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř čer 29, 2011 6:22
Zařízení: HTC Trophy 7 UNLOCKED

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od ousik »

No me by spise zajimalo,ze kdyz to udelali do cestiny tak proc nemam cestinu v menu jazyku pristroje.Uz jsem se tesil jak si tam misto En dam CZ a ono nic :???:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Poradí mi někdo, jak to flashnout? Nebo, dala by se použit jakákoliv jiná záloha 7004 veze pro htc 7 pro ?
Je tu moznost.Ve vlakne o HTC 7 Pro jsem vkladal kompletni rom,vyber si tu pred No Do a flashni ji manualne z bootoaderu.Prijdes jen o veskera data.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Faramir: to se za chvíli budu hrabat v tisíce aplikací :-)))
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

ousik píše:No me by spise zajimalo,ze kdyz to udelali do cestiny tak proc nemam cestinu v menu jazyku pristroje.Uz jsem se tesil jak si tam misto En dam CZ a ono nic :???:
Udělal sis před instalací úpravu registrů? ;-)
pinhead píše:Faramir: to se za chvíli budu hrabat v tisíce aplikací :-)))
Nj, je to tak, já to takhle na iPadu mám, ale abych pravdu řekl, nevadí mi to, je to přehledné. A vzhledem k tomu, že Market Microsoftu mi přijde přehlednější, nebude to podle mě žádný problém.
ousik
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř čer 29, 2011 6:22
Zařízení: HTC Trophy 7 UNLOCKED

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od ousik »

No nemohl jsem udelat mel jsem i pred tim telefon zamceny a flash nejde udelat...
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodsten »

htcjirka píše:
Poradí mi někdo, jak to flashnout? Nebo, dala by se použit jakákoliv jiná záloha 7004 veze pro htc 7 pro ?
Je tu moznost.Ve vlakne o HTC 7 Pro jsem vkladal kompletni rom,vyber si tu pred No Do a flashni ji manualne z bootoaderu.Prijdes jen o veskera data.
No, to ja prave vim a tu ROM mam, jen se mi nedaří dostat HTC 7 PRO s Mangem do bootloaderu ? Jaký je přesně postup ?
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Faramir: nojo,ale když jsem v webmarketplace třeba na 3 straně,něco přeinstaluji a dám zpět,tak mě to nehodí na 3 stranu,ale zas na první,ble.A to je otravný.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

No, to ja prave vim a tu ROM mam, jen se mi nedaří dostat HTC 7 PRO s Mangem do bootloaderu ? Jaký je přesně postup ?
Vypnout telefon.Zmacknout a drzet volume tlacitko dolu.Za drzeni tlacitka volume dolů stisknout zapinaci tlacitko.Chvilku volume dolu budes drzet nez nabehne trikolora.Nemusí se ti ti povest na poprve.Do bootloaderu se dostanes vzdy at tam mas ci nemas Mango.Nemusism pripominat mit plne nabitou baterii.Pokud bude po 50% tak te to ani nepusti flashovat.Pokud instalujes poprve "manualne pres bootloader" budou se instalovat ovladace.
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jikoun »

Taky Vám to nastavení vlastních vyzváněcích tónů přijde na nic? To si mám stáhnout software, který mi tu písničku zkrátí a až pak jí můžu nějak v Zune nastavit žánr Vyzváněcí tón? http://mango.microsoft.com/windowsphone ... tones.aspx
Uživatelský avatar
skuhrovec17
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 17, 2011 14:20
Zařízení: ZTE Tania

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od skuhrovec17 »

Jak muzu udelat ,,vynuceny upgrade?"
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodsten »

to htcjirka: Diky moc, ten postup jsem tak delal, jen jsem nemel vypnuty telefon, ale jen uspany. Takze uz flashuji 7004 a zkusim to pres ty registry tedy jeste jednou, zda se mi tam cestina dostane ci nikoliv...
W_A_V
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 20, 2011 14:50
Zařízení: Omnia 7

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od W_A_V »

GreenArrow píše:Pokud to budu soudit nestraně,tak mi to přijde trošku na nic,nevidím důvod mít twitter,facebook,icq a .....
+ další pisálci
Chlapi sakra dodržujte tématiku vlákna !!! Nevíte jak se ve fórech chovat? Diskuze o porovnávání iOS AOS , výhodách aplikací a vlastnostech OS sem nepatří.
Moderátor by všechny tyhle příspěvky měl hned mazat. Nepřidělávejte mu práci a nám ostatním v tom že musíme číst i to co zde nehledáme.
Uživatelský avatar
Tealc_EU
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte črc 19, 2011 8:26
Zařízení: Honor 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tealc_EU »

Ahojky lidičky,

mám jeden dotaz. Pořád tady čtu že před instalací Manga se mají upravit registry aby tam ta čeština byla. Znamená to že bez těch úprav ta čeština nefunguje ? A poradí mi někdo jak tu úpravu těch registrů mám udělat ? Nikde jsem to tady nenašel :-(

Mám Samsung Omnia 7. Verzi OS: 7.0.7392.0 Žádné úpravy. Pouze zakoupený na Alza.cz (bez operátora) a instalované aktualizace přes Zune. Aktualizaci Mango mi to zatím nenabídlo.

Děkuji za radu a postup :-)
lukas147
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 27, 2011 18:39
Zařízení: HTC 7 Mozart

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukas147 »

Tak mě se update povedl ale potřeboval bych radu, resetnul jsem telefon, nastavil si české idečko a ted mi to hází error code c101a247 při jákékoliv snaze stáhnout cokoli přes marketspace. Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být? Už jsem z toho bezradnej
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů