Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

Souhlasím s vámi. Chtěl jsem to zkusit, ale kašlu na to, prostě to nejde, tak to nejde, ono to časem dorazí. A i když se mi WP7 moc líbí, tak od té doby co mám iPad nějak Trophy nepoužívám, jen na volání, takže by mi zřejmě stačil jen nějaký hloupý telefon, takže Trophy stejně asi prodám. Programy mám koupené pro iPad a kupovat je znova pro WP7 se mi nechce. Škoda, že MS nepřišel s Windows 8 pro tablety letos, koupil bych tablet s nima a nebylo by co řešit.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

milennium píše:Já vážně nevím proč tu musí někdo pořád o.....t (sebeukájení) nad tím, jak je WP7.5 napřed a jak je zázračné a jak je ve všem lepší a jak má náskok atd... Panebože, nechte už toho, to se vážně nedá...
Ano, WP7.5 je opravdu pěkný OS, ale to není důvod tu takhle pochlebovat.
Já například nepochopím, proč musí uživatel provádět takové šachy, aby si mohl nainstalovat update... Zvláště když je k dispozici. To je vážně pod úroveň... Někomu ty brejky pomohly a update dostal a někomu ne (jako třeba já)...
To je jednoduché, protože většina dřívějších majitelů WP7 telefonů na Mango čekala tak trochu jako na smilování.
Uživatelský avatar
Tealc_EU
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte črc 19, 2011 8:26
Zařízení: Honor 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tealc_EU »

Pořád tady někdo píše zda má Mango češtinu a v odpovědi je že nemá. Nevím kde to berete ale kámoš si dotahal aktualizaci na Omnii a po konečném restartu má normálně českou lokalizaci. Tak proč ta odpověď že ne ? Ještě dodám že má nainstalované jen aktualizace přes zune bez žádných zásahů.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Stalo se i někomu jinému, že aplikace nakoupené z Marketplace se po aktualizaci na Mango samy neaktualizovaly? Čekal jsem, že Marketplace aplikace nabídne aktualizace aplikací, které mi zatím nenabídla kvůli tomu, že byly kompatibilní jen s Mangem, ale nic. Přitom mám od kamaráda s HTC 7 Pro potvrzeno, že jemu se aktualizace v Marketplace objevily hned po instalaci Manga.

Tealc_EU: Mango češtinu má, jenom si jí musíš před instalací v registrech "zapnout". Že jí nemá tu neřekl nikdo a nikde. Tedy kromě těšch, kteří si koupili telefon, s nímž neumí / nejsou schopni zacházet, nečtou a pak se hrozně diví. Upřímně by mě nikdy nenapadlo koupit si přístroj (až do včerejška) nepodporované platformy s vědomím toho, že nejsem ochoten či nemám dostatečné technické znalosti na to, abych jej mohl používat ke své spokojenosti.
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od herm »

jazzzman píše:
Kositch píše:Zkus restartovat pc, míz zaplé 3G a vyplu wifi při hledání update a odpojení netu...

Stáhne se mi tímto vynuceným updatem ta správná verze včetně již Manga s optimalizovanými ovladači od výrobce?
Tak bohužel nic, zřejmě mi to není souzeno. Zítra zkusím debrandovat a dám tomu další dvě hodiny. Pokud ne, vrátím se pokorně k Androidu.

Pokud by vás napadlo, kde se může dít chyba, budu rád...
A nejsou s omniema nejaky trable? Vidim na webech zminky o chybe c101009 pri updatu. Mozna pro tenhle model stopli distribuci.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Standa »

janac_marek píše:WP 7.5 je tým najlepším systémom (z hlavných troch) dnes na trhu. Verím, že niekoho môže lákať prehnane otvorený Android.... widgety nie su Live Tiles a nikdy nebudú - prečo? otvorenosť, priveľká voľnosť.
Tvůj názor je pochopitelný, to samé se totiž stalo mé známé, která si koupila jistý, velmi kvalitní, domácí spotřebič. I přestože přístup k funkcím byl opravdu jednoduchý, z důvodu více možností je nepochopila, spotřebič prodala a koupila úplně základní. Zvládne sice jen půlku toho co chtěla (nebo toho co udělá práci pohodlnou), ale protože nemusela na začátku přemýšlet, přizpůsobila se mu a je teď spokojená.
A to samé je Android - buď jej pochopíš, a v tu chvíli se ti stane perfektním pomocníkem, nebo nepochopíš a nezvládneš, a pak ti přijde zmatený. Člověk holt musí vybírat podle svých schopností.
punisher
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 28, 2011 7:06
Zařízení: Dell Venue Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od punisher »

Tak aktualizaci jsem provedl vcera dle navodu tady, chytilo se to asi na 3x. Jedine co me po updatu mrzi je, ze muj Dell Venue Pro stale neumi CESTINU... Je chyba u me, nebo to tak ma Dell?
Jarbi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 14, 2011 16:05
Zařízení: Lumia 1020

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jarbi »

punisher: u tebe, přečti si pár stránek v tomhle tématu. :wink:
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kositch »

Jen doplnění mých poznatků po updatu - přestala fungovat navigace Navigon, protože telefon se sám zamkl, provedl jsem znovu dev unlock a navigace na Mangu normálně bez problémů běží...
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodsten »

Zkusim se zeptat ještě teď po ránu.
Asi jsem udělal někde chybu, ale mango nemám v češtině. Jak se dostat zpět na nižší verzi, abych mohl změnit znova registry a znova aktualizaci na Mango.
Zune mi zálohu neudělal, takže žádnou nemám, jediné co mám je originální ROM 7004, ale ta mi nejde z mi neznámých důvodů přes Mango znova naflashovat...
Poradí mi někdo, jak to flashnout? Nebo, dala by se použit jakákoliv jiná záloha 7004 veze pro htc 7 pro ?
punisher
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 28, 2011 7:06
Zařízení: Dell Venue Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od punisher »

Jarbi píše:punisher: u tebe, přečti si pár stránek v tomhle tématu. :wink:
Tak jinak, abych se nemusel hrabat v registrech? :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

milennium píše:Já vážně nevím proč tu musí někdo pořád o.....t (sebeukájení) nad tím, jak je WP7.5 napřed a jak je zázračné a jak je ve všem lepší a jak má náskok atd... Panebože, nechte už toho, to se vážně nedá...
Ano, WP7.5 je opravdu pěkný OS, ale to není důvod tu takhle pochlebovat.
Já například nepochopím, proč musí uživatel provádět takové šachy, aby si mohl nainstalovat update... Zvláště když je k dispozici. To je vážně pod úroveň... Někomu ty brejky pomohly a update dostal a někomu ne (jako třeba já)...
Musím naprosto souhlasit,to co tady vypotil Hulán s janac_marek,to hraničí s nějakou fóbií...řeknu vám jedno,to že si myslíte,že windows phone je nejlepší neznamená,že se musí prodávat hlavně,že je Ballmer zklamán z prodejů WP
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Standa »

S tím co píše Radek souhlasím, to jsou prostě fakta, ale názory dalších občas pramení z nepochopení, a s tím už se příliš souhlasit nedá.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Funguje vam v Mangu Touchxplorer ?
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

S RH naprosto souhlasím co se týče WP7. Nesouhlasím s ním sice ohledně iOS, ale že je WP7 daleko před konkurencí (hlavně nedokonalým androidem) je prostě fakt. Hlavně nechápu, proč vůbec má někdo potřebu lézt do vlákna o WP7 když je jen pomlouvá, taky nelezu do vlákna o androidu, ten zmetek mě nezajímá, nepoužívám ho a domů mi nesmí, ale rozhodně to nebudu ventilovat ve vlákně androidistů.
punisher
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 28, 2011 7:06
Zařízení: Dell Venue Pro

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od punisher »

Tak dlouho jsem se tesil na Mango a ted jsem spise zklamany... Market sice otevreli i pro CZ, ale pulka veci v nem proti US vubec neni (Twitter, TuneIn, Picture Lab..). Cestina nechodi, fotak na Venue take zadne zlepseni. Na prvni pohled mam pocit ze zmenili par barvicek a obrazku v menu, pridali twitter, nekolik novych melodii a konec. :(
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Faramir »

Multitasking ti nestačí? ;-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Pokud to budu soudit nestraně,tak mi to přijde trošku na nic,nevidím důvod mít twitter,facebook,icq a skype v jedné aplikaci,mě by to způsobovalo strašnej čurbec,ale dobře když se to někomu líbí,já raději pro každou službu jednu aplikaci
Další co napsal je xbox live-taky nevidím důvod mít spojené dospělé hry(xbox 360) s mobilními,když na každé platformě hrajete úplně něco jinýho,proč musí člověk na xboxu vidět,že jsem dodělal 8 level angry birds? Tady mi přijde game center promyšlenější,nehledě na to,že iOS uživatelů je určitě víc,jako xbox360+WP7
To že iOS nenabídne žádné kancelářské řešení taky není pravda-pages,numbers a keynote jsou daleko promyšlenější jako office hub
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

Ten "multitasking" je mne (aspon zatial) na dve veci, mam totiz vo zvyku app vzdy vypinat. Co sa mi na Mangu nepaci je rozdelenie nainstalovanych apps podla abecedy (posobi to na mna strasne rusivo), zmenena funkcnost HW search tlacidla a akosi mi prestala "fungovat" transparentna tapeta. Inak samozrejme, ze som s radostou uvital nove funkcie (linked inboxes, MSN, podpora viacerych kalendarov, ...) a hlavne nove API (hlavne podpora socketov). Akurat TODO mi je momentalne na dve veci, kedze WLM nema interface na TODO.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Mango aktualizace je tady (27.9.): Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

punisher píše:
Jarbi píše:punisher: u tebe, přečti si pár stránek v tomhle tématu. :wink:
Tak jinak, abych se nemusel hrabat v registrech? :)
Bože, jinak to nejde! Co se to tu včera vyrojilo...

Gater: Ne. Je to tak v pořádku. Musel bys mít zvýšený limit na AllowMaxSideloadApps, aby ti to bralo aplikace využívající interopservices.

Krayzie: HW hledací tlačítko je zkriplené, k tomu není, co dodat. Je teď na tom telefonu úplně zbytečné. Transparentní tapeta mi taky začala zlobit, obsah za ní se podivně rozlámal a zpřeházel.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 15 hostů