Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Příspěvek od Kositch »

Ahoj,

měl jsem Live ID CZ účet na vlastní email adresu (nevytvářel jsem si hotmail). Učet jsem si zrušil, jelikož mi v něm něco zlobilo (nešel Skydrive atd.) a navíc jsem si chtěl na ten samý mail zřídit US účet. Nyní, když se chci znovu zaregistrovat a zadávám tam jako můj mail ten samý, tak mi to při potvrzení registrace napíše chybu "Došlo k dočasným potížím se službou. Opakujte akci. Pokud se tato zpráva zobrazí znovu, opakujte akci později." a registrace se neprovede.

Výsledek je takový, že se prostě na svůj mail již nemohu zaregistrovat, i přesto, že zrušení účtu včetně odebrání mého mailu z databáze proběhlo bez problémů. Nevíte, čím to je?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jestli jsem kdysi dobře četl, je tam časový limit, po který se účet nedá znovu registrovat. A teď mě zab, jestli to je půl roku nebo rok.

update: je to tak, jak jsem napsal
4. Your account will be reserved for 270 days so that if you want to re-activate it, you can do within 270 days. After 270 days it'll be deleted permanently and you'll not be able to re-activate it.
.
viz. zde
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Příspěvek od Kositch »

Ano, to však platí pro případ, že jsem si vytvořil Live ID i s novým emailem (hotmail). Pokud jsem zadal pouze již svůj existující email (ne na hotmailu, ale u googlu), tak účet byl zrušen ihned a už není rezervován. Proto nevím, proč nefunguje opětovná reg.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Příspěvek od Pavel Vlasák »

S tím ti asi pomůže jen podpora služby a ne my tady.
Sislik
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob srp 09, 2008 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Příspěvek od Sislik »

mam uplne stejny problem, vyresili jste to tehdy nejak?


jsem to nejdriv testoval na jinem uctu, kde zruseni a zalozeni probehlo bez problemu, ale na uctu, se kterym to myslim vazne, se po zruseni zaregistrovat nemohu :(
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní

Příspěvek od martan1981 »

Asi je to individualne. Ja som rusil tiez live id s gmailom a bez problemov som si zalozil live id s tym istym gmail loginom. Necakal som ani den. Proste hned pi zruseni som zriadil a ide bez problemov.
Sislik
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob srp 09, 2008 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní mail

Příspěvek od Sislik »

jj je, viz ty moje pokusy s testovacim uctem :)

kazdopadne jsem se docal odpovedi jinde, jsem to sem zapomnel napsat: http://windowslivehelp.com/thread.aspx? ... 17C25EACB9" onclick="window.open(this.href);return false;
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní

Příspěvek od Vlasta W. »

martan1981 píše:Asi je to individualne. Ja som rusil tiez live id s gmailom a bez problemov som si zalozil live id s tym istym gmail loginom. Necakal som ani den. Proste hned pi zruseni som zriadil a ide bez problemov.
To je rozhodně nestandardní, protože ta adresa zůstává nějakou dobu rezervovaná a nové LiveID se na ní vytvořit nedá.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: Zrušení účtu u Live ID a opětovná registrace na vlastní

Příspěvek od martan1981 »

To je zvlastne. Oni sami pisu, ze cakacia doba je 270 dni, ale iba ak si mal vytvorene live id aj s mailom. Teda napriklad s koncovkou @live.com. Ze treba 30 dni cakat ked som nemal mail citam prvy krat. A ako pisem, mne to islo hned. Divne
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 83 hostů