Nejde otevřít MMS

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Ingnition »

Zdravím,
mám takový problém. Přišla mi MMS a ve zprávách se mi zobrazilo "Get media content now". Když to vyberu, jenom zazní zvuk jako by mi přišla další zpráva. A to je všechno. Nic to neudělá. Dotyčný mi poslal MMS ještě jednou, a stejně se nic nestalo. Vypnutí a zapnutí telefonu nepomohlo a jsem připojený pomocí WiFi.

Předem děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od morro »

Nastav si APN http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=110&t=14739 a pak dej "Try again".
Obrázek
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Ingnition »

Poslal jsi mi nastavení pro Andorid a nikoliv pro WP7. A u WP7 je to úplně jiné, protože pokud dám přidat APN, chce to po mě název APN, username a password. to je všechno. Nic ostatního tu pro nastavení nemám.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od morro »

Hm... tak se na to koukni znovu i já jsem potřeboval nastavení pro MMS od Vodafone a po té co jsem vyplnit to APN a to tak že jsem všudel dal MMS tak ejhle a MMS šli ... že to tam není psané (for WP) neznamená, že to pro ně nejde. Jetě jsem zapoměl zmínit že HTC na to mají aplikaci, která to udělá za tebe, ale teď už ani nevím jak se jmenuje pač jsem jí ani jendou nepotřeboval.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Vlasta W. »

HTC Connection Setup. Nastaví všechny připojení na jedno kliknutí. Vůbec jsem se o to jinak nestaral a všechno funguje.
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

RE: Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Ingnition »

Tu aplikaci jsem uz nekolikrat pouzil. I presto to nejde :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 09, 2011 20:18) --

Problém sice přetrvává, ale dneska mi O2 poslalo SMS, kde se na MMS můžu podívat na internetu. Takže už to neřeším, ale štve mě to že to nejde otevřít normálně a musím čekat jak blbec na další den.
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od marcs »

Také mám ten stejný problém, APN nastaveno dle O2, vše funguje, ale mms se nestáhne a nezobrazí, v tel jsem nikde nenašel nastavení sólo pro mms, jen obecně APN. To mně štve základní funkce mms a nefunguje :evil:
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od VNavrátil »

Já to taky zkoušel všelijak nastavit, nakonec jsem se smířil s tím, že při příchodu MMS zapnu datový připojení, stáhnu MMS a zase vypnu
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od marcs »

Když dám z sms "stáhnout multimediální obsah" napíše to, že probíhá stahování, pak krátké zavibrování a konec, nic se nestane
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od herm »

VNavrátil píše:Já to taky zkoušel všelijak nastavit, nakonec jsem se smířil s tím, že při příchodu MMS zapnu datový připojení, stáhnu MMS a zase vypnu
Ale pro MMSky jsou "data" nezbytný, ne? Čili ve chvíli, kdy chci MMSku přijmout, je holt musím mít aktivní. V tu chvíli vy se ani neměl užírat datovej FUP, protože režim MMSky je "v ceně".
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Petulinek »

Samozřejmě že MMS potřebuje data, používá sice jiné APN než běžné datové připojení a nezapočítává se do FUPu, ale bez dat samozřejmě nefunguje :-)
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Her Mister »

morro píše:Nastav si APN http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=110&t=14739 a pak dej "Try again".
Obrázek
no to je ok, ale ja tam nemam pridat apn ale jen upravit apn a tam mam nastaveny internet. Jinak mam omnia 7 mobil tak nevm na tvym obrazku je taky samsung tak asi problem je jinde? Jinak mam t-mobile a mms taky nestahnu a data mam pripojeny v tom problem neni
Rebecca
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon led 20, 2014 18:41
Zařízení: Lumia 620

Nejde otevřít MMS

Příspěvek od Rebecca »

Mám Lumii 620 a zcela stejný problém. Přijímání MMS jsem vyřešila vypnutím internetu u operátora, tím pádem mi už neaktivovali ty jejich balíčky, o které nestojím. Musela jsem si ale zapnout datové připojení pokaždé, když odesílám MMS. Nerisknu nechat to připojené pořád. Jenže teď jsem dostala MMS a neukáže mi to. Jen se objeví Získat mediální obsah, i při zapnutých data přenosech to jen zavibruje, zacinkne a nic. Tenhle telefon bych nejradši vyhodila z okna, pořád něco řeším, pořád něco nejde...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Nejde otevřít MMS

Příspěvek od matoman »

Ot. Ked ti tel nevyhovuje, je na foru i sekcia bazar. :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 84 hostů