Zacatecnicke otazky WP7

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Vlasta W. »

Wojtuss: PDF na šířku v pohodě. Knížky se ale stejně líp čtou v něčem, co umí líp pracovat se stránkami a lámáním textu mezi nimi - třeba Amazon Kindle aplikace. Nicméně na telefonu mě číst stejně nebaví :-)
Wojtuss
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 09, 2011 17:35
Zařízení: sony

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Wojtuss »

Díky za odpovědi.

K tomu flashy, na netu jsem viděl, že mají dodatečnou aplikaci na přehrávání videa z youtubu, třeba tu absenci v budoucnu nahradí nějaká aplikace.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 18, 2011 17:21) --

Ahoj,
přemýšlím, že bych si koupil lg optimus 7, myslíte, že půjde potom aktualizovat na WP7 mango?
dik
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od chmeldas »

Ano aktualizace půjde, ale nebude obsahovat počeštěný OS... českou klávesnici Mango obsahovat bude
reskator
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 21, 2011 14:39
Zařízení: Omnia 7

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od reskator »

Zdravim. Potrebuju poradit. Mam Omniu 7. Provedl jsem reset a kdyz ji pripojim k pocitaci, rozjede se Zune, ale tel. nelze synchronizovat. ( No device connected ). Presto mi to ale nabizi upgrade. Pred resetem synchronizace fungovala bez problemu. Diky za radu.
Wojtuss
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 09, 2011 17:35
Zařízení: sony

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Wojtuss »

a nevíš, proč nebude česky? Ne, že by mi to nějak moc vadilo, jen v češtině je to pohodlnější.
dik
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od htcjirka »

Protoze proste cestina bude az pro nove pristroje,ktere maji mango pri prodeji.
Microsoft se tak proste rozhodl.Tvrzeni Microsoftu, ze to nejde zavest do updatu jsou jen vymluvy..Ale jak uz bylo receno,romky se urcite objevi a pujde to neoficialnim zpusobem..
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od morro »

Pleteš se Jiříku, proč by tedy u HTC bylo možné v servisu ROM vyměnit, když mi Microsoft ták údajně dle tebe neústupně prahnul potom co nejvíc z toho vytěžit ? Navíc mu musí být jasné, že na XDA by to stejně vyřešili ... že ?!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od htcjirka »

Nevim co ti na tom neni jasne,nikdo se neplete,jsou to oficialni informace.Cestina pro stavajici stroje nebude(jen klavesnice),z duvodu ktere jsem vypsal a uvedl je sam Microsoft.Nevim co na tom nechapes :roll:
To ze to pujde neoficialnim zpusobem pres xda je snad kazdemu jasne take jsem to vyse napsal.
Uz se laskave uklidni a nesnaz se porad oponovat tam kde nic neni a neustale vyvolavat konflikty :roll:
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Krayzie »

Konflikty vyvolavas dost casto sam sposobom, ktorym reagujes a aj castou participaciou v temach, kde podla tvojho vlastneho podpisu nemas co robit.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od htcjirka »

To si nemyslim,staci se opet podivat na clanek pod recenzi Dell,ten hovori za vse,kdo je vyvolavacem flame a spamu :roll:
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od morro »

Vidíš Jirko ... už nepotřebuji psát a psát, protože už to vidí i jiní...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od htcjirka »

Vidi,staci se podivat podivat na tvuj styl psani viz nejen diskuze Dell :roll: jednou dospejes..snad..
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Krayzie »

Hej, tu "narazku" som si vsimol a prijemne ma pobavila (kedze ty flamujes v kazdom prispevku svojim podpisom).
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od morro »

Jirko, Ty mi přijdeš jak duševně chorý člověk a mě budeš říkat něco do dospívání ? ....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od htcjirka »

kedze ty flamujes v kazdom prispevku svojim podpisom
Vytvorit svuj nazor na OS,ktery jsem pouzival a mel neni flame.Mam s cim porovnavat,mel jsem vsechny dostupne OS na trhu takze jeden z nich pro me musi byt nejhorsi.Tudiz nevarim z vody jako zde jini..
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od morro »

Hele tohle už se tu táhne strašnou dobu .... Nikdo jiný to tu nedělá, nikdo jiný tu neuráží druhé jen Ty. Nemyslíš, že už by ses měl nad sebou zamyslet ? Jirka Hrma vždy ve videopohledu zmíní i zápory Windows Phone viz recenze Dell jak už jsi zmínil :P, ale ty akorát tu každého urážíš... já nechápu jak ti tohle může procházet ....
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Tom Vysoudil »

At ctu, jak ctu, nikde v tomhle topicu nevidim nejake urazky ze strany Jirky. Nevidim duvod proc bys mel na foru resit neci nazor. Nesdilis ho s nim, ale neni to duvod na nej nadavat ci urazet a tvrdit, ze provokuje. Me to je treba osobne fuk, co tam ma.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Krayzie »

htcjirka píše:Vytvorit svuj nazor na OS,ktery jsem pouzival a mel neni flame.Mam s cim porovnavat,mel jsem vsechny dostupne OS na trhu takze jeden z nich pro me musi byt nejhorsi.Tudiz nevarim z vody jako zde jini..
Tvoj nazor ti nikto neberie, ale:
ad.1: Laskavo si tam dopis, ze je to tvoj a len tvoj subjektivny nazor
ad.2: Naco sem lozis a stale sa tym pripominas, ked velmi dobre vies, ze to ludom s sekcii venovanej WP7 vadi? Pre mna za mna si to propaguj v Android sekcii alebo Maemo sekcii (zaujimave, preco neexistuje, ze?), ale preco tu?

Aj ked mam iny nazor v konecnom dosledku mi to je sumak, viac sa k tomu vyjadrovat nebudem, reagoval som v podstate na "plac"
...staci se opet podivat na clanek pod recenzi Dell,ten hovori za vse...
BTW: Ked sa tak chvalis, ako kazdy OS dobre poznas, preco si do podpisu nepridas aj objektivne zhodnotenie Androidu, t.j. ze ma najderavajsi ekosystem (malware v oficialnom markete - pre BFU to najhorsie) a ze do buducna je v terajsej podobe pravdepodobne neudrzatelny (nespokojnost developerov - velka miera piratstva, pravdepodobne postupne "uzatvaranie"platformy samotnym Google).
Uživatelský avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od Fixie »

Nechci se do toho míchat, ale červeně zvýraznit svůj negativistický postoj k WP7, nemůže mít za následek nic jiného že to lidi co mají WP7 bude sr.t.

Mnohem lépe by lidé přijímaly že máš v oblibě Android, nebo iOS a budeš to dávat okázale najevo svým podpisem. Je sice pravda že dát si tam můžeš co chceš, ale trochu ohledů by neškodilo
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Zacatecnicke otazky

Příspěvek od kalmia »

Vidím, že nejsem sám, kdo má z htcjirky rozporuplný pocit. Nejprve jsem si myslel, že to jej jen můj pocit, že se mě snaží sekýrovat např. tímhle: "Turn by turn je proste navigace krok za krokem vcetne hlasu,muze byt jak offline tak online.Vypni si ten podpis u kazdeho prispevku." Podpis jsem si tedy poslušně vypnul a ani mě nenapadlo např. kritizovat červenou barvu, která svítí z každého jeho příspěvku, protože jsem si říkal, že je to jeho věc. Oceňuji na tomto fóru slušnost drtivé většiny přispěvatelů a doufám, že tomu bude tak i nadále, aby se člověk nebál na něco zeptat. :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 106 hostů