Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od _iNTERFACE »

Netvrdím, že na opačnej strane tiež nie je skupina takýchto obmedzencov, ale proste Androidisti to vykrikujú v každom fóre, čo o Androide ani nie je.
konecne to dakto napisal...je to tak, najviac off topic diskusie v temach mimo android tvoria prave ovecky od googlu....
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od GreenArrow »

Napsal jsi to hezky,ale ja si nemám co vybrat protože systém,ktery mi vyhovoval skončil(WM)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od Tomáš Kubec »

No vidíš, já jsem také prodejce a komu jsem WP ukázal nebo na pár dní půjčil, tak byl většinou nadšen, tedy až na známé věci co zatím schází. To se ale časem dořeší. Zatím WP trochu kulhá, ale až zahodí berle tak z něj bude maratonec. Tohle stejně nemá cenu řešit, co člověk, tak to jinej názor a každej ať si prostě koupí to co mu vyhovuje. A nejsem zastáncem žádného OS, používám prakticky vše. JJ prudičů všeho už bylo dost.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od janac_marek »

Počkať počkať.
Interface? Teraz som zmätený :)
Nebol si ty veľký odporca iOS a WP7? :)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od premikkoci »

GreenArrow někdy tě vážně nechápu. Chvíli máš iPhone či iPad a pak najednou je iOs špatný, pak si koupíš Android a toužíš po WM.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od GreenArrow »

Ja ty zařízení pouze testují,to že něco mám neznamená že to musim chválit
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od Standa »

janac_marek: Opět (už podruhé) tě musím odkázat na větu, kterou jsi cíleně z mé citace odstřihl. Přečti si ji a napiš, jak jsi ji pochopil. Dokud to neuděláš, nemá smysl pokračovat dál, a nemůžu ti odpovědět na další věci. Tedy můžu, ale nemělo by to smysl, pokud míníš vytrhávat z kontextu zásadní informace :-).
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od janac_marek »

8-)
Tá informácia nebola zásadná a dodaná bola len tak... navyše ja som zmieňoval aj tvoje predošlé názory.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od Standa »

Takže rekapitulace. Tohle je věta, co jsi odstřihl:
Standa píše:Což ale neznamená, že iPhone nemůže uspokojit i technicky znalého uživatele
A tohle jsi vzápětí napsal:
janac_marek píše:iOS splňuje nároky zamestnancov IT firiem (programátorov, analitikov, ale i vedúcich oddelení), takže tvoje tvrdenie je absolútne nepravdivé a úplne zavádzajúce.
Budu teď dělat, že se nic nestalo, a že jde jen o jazykovou bariéru z tvé strany, ok? ;-)

Ohledně stupid usera... je mi líto, ale už jsem byl od iphonistů tolikrát označený za úchylaka, dieťa a mé potřeby za smiešne, nezmyslne apod., že nemám jediný důvod být politicky korektní zase k vám. iPhone je zkrátka první high-end telefon, který jsou schopni ovládat i technicky absolutně neznalí (většinou) a nenaděláš s tím nic. Kromě tebe to považují za klad jak všichni obyčejní uživatelé, tak i odborné recenze a články. Nebo už jsi snad četl kvalitní článek, který by iPhone odsuzoval zato, že jej budou umět ovládat i ti nejhloupější uživatelé?
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od hellwet »

obama a windows phone 7? trosku blbost radsej taky BB by si mohol zobrat nez windows phone 7 ktory je na trhu kratko taky black berry torch :)
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od janac_marek »

nemám jediný důvod být politicky korektní zase k vám
Kto je to "k vám"?
Už som nieraz povedal, že nie som žiadny Apple ani iPhone fanúšik. To že ho mám a uznám jeho kvality zo mňa fanúšika / fanatika nerobí.
Ak som niekde fanúšik a fanatik je to MS (veľkú rolu zohráva .NET :) ).

iPhone podľa mňa nie je prvý, ale je prvý dotykový.
Symbian som vždy radil medzi tieto OS pre "lamy".
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od GreenArrow »

Symbian pro lamy a windows phone pro geeky...co se člověk ještě dneska nedozví..
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od dwbmb »

janac_marek píše: iPhone podľa mňa nie je prvý, ale je prvý dotykový.
Tak tohle je olol. Dotykové telefony byly už v devadesátých letech. Pokud myslíš první dotykový maximálně uzpůsobený ovládání prsty, tak to je taky mimo mísu. Kam moje paměť sahá, tak to byl Neonode N1 s infračerveným touchscreenem, postavený na win CE a kdo ví, jestli neměl předchůdce. Maximálně by se dalo tvrdit první s kapacitním displejem, ale ani za to bych ruku do ohně nedal a googlit se mi to nechce :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od GreenArrow »

První s kapacitním displejem opravdu byl,ale jak říkáš nebyl v ničem jiným prvním
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od janac_marek »

To je tak keď absolútne nechápete, čo som písal.
Bol prvý dotykový s user friendly rozhraním. Nedotykový bol prvý Symbian. Myslím pre bežných userov.

Nemám už čo dodať, keď sa tu poriadne ani nečíta.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od GreenArrow »

Nevím kdo tady neumí číst,ale mi ti píšem,že nebyl první s user friendly rozhraním...a ono taky jak se to user friendly prostředí veme,on WM v té době měl taky určitě,co si pamatuju,user friendly nádstavby
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od janac_marek »

:) :) :)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Že vás to kluci baví :-D každej tu má svou pravdu a přece si tu nebudeme dělat dusno. Opravdu si myslím, že bohužel opravdu nechápete o co janac_marek jde. Vůbec mi nepřijde, že byl nějaká AP ovce nebo fanatik. Spíš mi přijde, že třeba GreenArrow nedokáže díky svému věku tuto debatu vhodně vyhodnotit. A neber si to zle, vůbec to nemyslím zle. Ve své firmě zaměstnávám jen mladé lidi protože vše dokážou postrčit daleko rychleji kupředu. Jen trochu občas díky chybějícím zkušenostem potřebují trochu nasměrovat a nebo situaci dovysvětlit. Já používal WM nebo Palm ještě v době když tu hodně lidí tahalo kačera a vůbec nemám problém akceptovat Aplle OS nebo WP. Každej z těch OS tu má rozhodně své místo a nemá cenu ho někomu vymlouvat. Používám prakticky všechny tyto OS, fakt si netroufám říct, který je lepší a nějak tak mi to ani nevadí. Nechte každému co jeho jest. Myslím, že diskutovat lze i trochu na úrovni. Vždyť to jsou jenom telefony.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od biscuit84 »

Pozeram, ze zas tu vznikol len nic neriesiaci flame. To je pre niektorych fans jednotlivych systemov naozaj taky velky problem uznat, ze aj system, ktory mne nevyhovuje ma pre druheho svoje prednosti, ktore prevazuju aj nad vsetkymi jeho negativami?
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Barack Obama chce nový smartphone, Microsoft mu nabízí WP7

Příspěvek od GreenArrow »

Tomáš Kubec píše:Že vás to kluci baví :-D každej tu má svou pravdu a přece si tu nebudeme dělat dusno. Opravdu si myslím, že bohužel opravdu nechápete o co janac_marek jde. Vůbec mi nepřijde, že byl nějaká AP ovce nebo fanatik. Spíš mi přijde, že třeba GreenArrow nedokáže díky svému věku tuto debatu vhodně vyhodnotit. A neber si to zle, vůbec to nemyslím zle. Ve své firmě zaměstnávám jen mladé lidi protože vše dokážou postrčit daleko rychleji kupředu. Jen trochu občas díky chybějícím zkušenostem potřebují trochu nasměrovat a nebo situaci dovysvětlit. Já používal WM nebo Palm ještě v době když tu hodně lidí tahalo kačera a vůbec nemám problém akceptovat Aplle OS nebo WP. Každej z těch OS tu má rozhodně své místo a nemá cenu ho někomu vymlouvat. Používám prakticky všechny tyto OS, fakt si netroufám říct, který je lepší a nějak tak mi to ani nevadí. Nechte každému co jeho jest. Myslím, že diskutovat lze i trochu na úrovni. Vždyť to jsou jenom telefony.
Tady nejde o vyhodnocení debaty,já bych proti WP taky nic neměl,kdybych si dál mohl kupovat nové smartphony s Windows mobile...nemám nic proti iOS,Apple chtěl jít svou cestou,to co dělá,dělá podle mě velice dobře..
Tady jde o to,že je tu něco, na co je člověk zvyklej,najednou to skončí a je tady pravej opak a kdyz se někdo nedokáže tomu přizpůsobit je na vině on..omlouvám se,ale připadám si jak cvičená opice
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 65 hostů