Zanášení mobilu softwarovým odpadem

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Zanášení mobilu softwarovým odpadem

Příspěvek od IkE Blaster »

Standa: V tomhle je zrovna (některými lidmi nenáviděný) Max OS-X na tom ve většině případů o mnoho lépe, než jiné OS. Takže jsou výjimky.

Podle mě by ten systém měl být navržen tak, aby u většiny aplikací nebyl problém smazat jejich stopy. Samozřejmě tu jsou aplikace zasahující do systému, tam je to potom problém hlídat. A vážně nevěřím, že je to nereálné. Takže tady vidím další nevýhodu WP7. Nicméně naivní nejsem, vážně bych nečekal podobné upozornění v návodu. Reklamovatelné to nejspíš je, ale s tím, že ten HR udělá za tebe jen někdo jiný.

"jak pri takovém objemu co se na marketplacu objevuje každý týden, můžu jednoduše zařídit, abych svuj mobil udrzel cisty"
Tak tahle souvislost mě dostala do kolen... :lol:
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Zanášení mobilu softwarovým odpadem

Příspěvek od premikkoci »

Zatím jsem se nesetkal s tím, aby nedělal jednou za půl roku hardreset, restore, atd. Mám od pátku Omnii 7 a už jsem dělal dvakrát hardreset. Pro člověka co se alespoň trochu zajímá o smartphony, tak to neni problém.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Zanášení mobilu softwarovým odpadem

Příspěvek od steelspace »

Myslím si, že zasviňování WP7 asi nebude instalováním a odinstalováním programů.
Silverlight na WP7 má přístup pouze do tzv. isolated-storage, což je speciální adresář určený pouze pro daný program. Při odinstalaci je možné buď ten adresář mazat, čímž se ztrátí veškeré nastavení nebo ho tam nechat být.
Nejsem si jistý, jak se odinstalace chová, ale typuju první možnost.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 23 hostů