Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od morro »

Opět další spekulace. http://pocketnow.com/windows-phone/firs ... to-march-8. Jestli se k tomu nepostavý MS čelem a neřekne už něco tak akorát naštve spoustu stávajících uživatelu Windows Phone. Neustálé odkládání a maskováním to MMS apod. není dobré :(. Snad jsou to jen dohadny a MS nás v brzkých dnech překvapí ...
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od steelspace »

1. Microsoft nic neslíbil - temín byl stanoven na "early 2011"
2. Tento update není nic zásadního, takže nechápu to halo kolem
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od morro »

Já jsem viděl keynote a už tam si MS odevřel tyhle zadní vrátka ve stylu "early 2011". Taková společnost, která chce se s touto platfomrou prosadit, jako že asi chce by tohle dělat neměla. A začátek roku 2011 je téměř u konce a kde jsme? Skutečně, tento update není zásadní, ale jestli MS bude jenom slibovat a slibovat a slibovat, tak na to dojedou. Trh a technologie jdou velice rychle dopředu. Microsoft se prohlašuje za softerovou jedničku, ale takhle se jedničky nechovají... fakt ne!
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od sorento »

Není to dobré od takové firmy, ale snad to bude stát za to! Marketplace bude stejně až někdy v "létě" prý tohoto roku.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od steelspace »

-Pavel- píše:Jak jsem psal, nečekám na upgrade, ale na market, ale prodlužovat něco co by mělo být v základu, dobré není. Už jen absence kopírování zamrzí a ještě čekat na to kdy se MS uráčí a o to hůře napsat rok 2011, to je dlouhý pojem. Prostě to je chyba, ač mě nezajímá, tak mi vadí. Market je priorita a trochu systém zaplnit něčím co mu chybí. Rozhodně bych se MS v tomto případě nezastával. :wink:
Market je priorita pouze na určitých trzích, mezi které ČR nepatří.
Apple u nás otevřel market po 3 letech a Google po dvou od uvedení v USA.
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od onetux »

Taky bych si pral jako kazdy majitel update brzy, nejlip hned. Ale Microsoft niky zadny mesic natoz datum nerekl. Pouze "Early 2011" takze obvinovat je ze je posouvani neseriozni atd nema smysl....
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od morro »

Early je early. tahle firma by se měla snažít víc než na maximum aby hlaví problémy vyřešila dřív než jak jej řešila konkurence. Jak myslíte že bude vypadat vizitka Microsoftu? jako společnosti která má všechno rychle a dobře a myslí na své věrné? Hm... myslím že asi těžko, hlavně tímhle stylem ne. Bohužel jestli chce microsoft zabodovat tak dělá všechno proto aby tak neuspěl ... a to mě velice mrzí, protože tu firmu mám víc než rád :(:(:(:(
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od onetux »

Myslim si ze je lepsi aby nejdrive aktualizaci poradne otestovali nez aby se vyskytly dalsi chyby jiz v opravovanych vecech. Nebo primo pri aktualizaci samotne. Radsi si pockam dalsich par tydnu nez resit s Ms KB chybove kody..
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od Faramir »

Jestli se nemýlím, MS nikdy neuvedl žádné konkrétní datum a ani co všechno v updatu bude, všechno to jsou jen neověřené spekulace. Za sebe musím říct, že s Windows Phone jsem spokojený i teď a jestli update přijde zítra nebo za měsíc je mi v zásadě jedno. Víc čekám na otevření Marketu v ČR, funkčnost českého Live ID účtu (teď jedu na americký, který mám kvůli pár hrám, chci to pak překlopit na český, který používám na všechno ostatní) a lokalizovaný systém včetně hlasového vyhledávání.
Souhlasím, že minimálně copy&paste to chce, ale jestli bude zítra nebo za měsíc je mi vážně jedno, spíš bych byl rád, kdyby aktualizace proběhla bez sebemenšího problému a hlavně kdyby přinesla již zmíněné věci.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od pinhead »

Faramir: Nějak tak.Souhlas.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od dzordanobruno »

Hlavně, aby opravili bug při psaní sms v landscape modu. Pokud člověk udělá chybu v půlce sms a všimne si jí až na konci, tak jí chce opravit, ale kurzor mu tam prostě nezůstane a je potřeba celou sms smazat, popř. poslat s chybou.

Na nějaký copy and paste se můžu vyprdnout, když mi bude telefon mrznout, neprobouzet a dělat kravinky.. Howgh
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od dwbmb »

A psal si o tom někam? Já sem o takovym bugu třeba nikdy neslyšel, ani sem ho sám nepozoroval.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od dzordanobruno »

Nepsal. Nějak mě napadlo až teď se o tom zmínit. Podle mě touto chybou trpí všechny zařízení.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od Faramir »

Já jsem se s touto chybou nesetkal, když v SMS udělám chybu a všimnu si ji pozdě, prostě se vrátím na dotyčné místo a opravím ji.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od dzordanobruno »

Zvláštní, mně to dělá a opravdu netuším, kde je problém. Při klasickem psaní sms s tím také není problém, ale při landscape ano..

EDIT:
Zkusil jsem napsat další sms a zde to funguje. Opravdu se mi tento bug stává jen někdy, takže si nejsem úplně tak jistý, kde je zakopaný pes.
sfejes
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 14, 2011 23:10
Zařízení: Samsung Omnia 7

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od sfejes »

Taky na 1. update čekám a koukám každý den...no čekání na cokoliv je dost "náročná disciplína":-). Podle zdrojů, které mám přímo z MS update bude do konce února. Vývojová platforma už je po update z ledna vybavená všemi novými funkcemi, včetně Copy&Paste:-). Zune už je taky po update...tak snad to brzy přijde i do telefonů.
Mimochodem, mám jako první (a zatím jediný vývojář) v ČR odemčený telefon přímo z MS, a tak mohu předvést aplikaci pro WP7 přímo v telefonu. Máte-li nápad či někoho kdo to chce vidět, ozvěte se. Nápady na aplikaci odměním!
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od kalmia »

Uvítal bych českou aplikaci na sledování spotřeby paliva v automobilu. Existuje sice jedna free aplikace Fuels, ale není možné v ní zadat naši měnu a navíc musím mít v telefonu všechna nastavení na anglický formát, jinak mi to nevezme hodnoty na desetinných místech, protože nelze zadat desetinnou čárku.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od Faramir »

Já bych zase uvítal aplikaci na posílání free SMS, jako je třeba Oskárek :-)
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od dzordanobruno »

Všechny aplikace časem budou, teď je nejdůležitější opravit chyby, přidat fce. a hlavně navigaci, protože ta přivede nové zákazníky => víc zákazníků, větší zájem vývojářů :)
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Windows Phone 7 first update - odložen na 8.3.?

Příspěvek od Faramir »

Navigace už je dostupná nějakou dobu -> Navigon, bohužel jen anglicky. Ale mapa ČR tam je a funguje dobře. Nicméně na iGO nemá, tak doufám, že brzy bude česká verze iGO :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 36 hostů