HTC HD 7 & Baterka

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD 7 & Baterka

Příspěvek od morro »

poslední 3 dny si začínám všímat, že mi baterka začíná dost rychle slábnout. V noci se phone dobijí a už v poledne je baterka na půlce a to prosím při téměř nuové zátěži (Stand-by - bez: WiFi, Bluetooth, černé pozadí,...). Baterku jsem vyndal, a když jsme jí ta dal zpátky a zapnul phone tak si myslím, že se hodnota aktuálního stavu baterky zlepšila, ale dlouho netrvalo a mohl jsem ho dát na nabíječku znova. Týden po zakoupení phone vydržel den a něco, teď ale budu asi rád když mi vydrží ten den. Nevíte někdo co za tím je?
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

HTC HD 7 & Baterka

Příspěvek od sorento »

Zkus vypnout automatické načítání e-mailů v krátkém čase ( já mám nastaveno ručně ). Jinak si myslím, že HD7 moc nevydrží co se týká baterky. Také nabíjím někdy i dvakrát denně a pokud s telefonem moc nepracuju tak každý večer.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD 7 & Baterka

Příspěvek od morro »

Aha tak to jsem asi na tom ještě dobře. Já jsem se docela zalekl, když jsem dal nabitý phone na poličku a tak za dvě hodiny jsem k němu přišel a koukám jak baterka jede dolů :D. Thanks so much
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

HTC HD 7 & Baterka

Příspěvek od Henatko »

To je ale u všeho moje HD2 max den někdy i 3x denně :-D kolega na DHD taky denně na kabelu
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD 7 & Baterka

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na WPCentral vyšel článek ohledně toho, jak je možné při používání WP7 zařízení co nejvíce šetřit baterii. Jsou to většinou dost všeobecné informace, ale třeba to také pomůže.

Obrázek
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD 7 & Baterka

Příspěvek od morro »

Tak asi takhle to až na pár věcí mám nastavené. Některý funkce jsou stejne závislé na Wifi takže běžet nemohou ne?! viz odesílání feedbacků... No spíš by mě zajímalo po jak dlouhé době začnou uživatlé pociťovtat, že výkonnost baterie se snižuje.
Večer jsem v 11 večer odpojil phone od PC a byl nabitý teď mám 11:12 a baterie je lehce pod polovinou. Je to v normálu?

-- doplnění předchozího příspěvku (pon úno 07, 2011 11:25) --

Máte někdo HTC HD 7, jak se vám ten phone chová po nabití ?

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 08, 2011 16:32) --

Rada nad zlato je nejlepší. Je to hodně velký rozdíl s tím optimalizovaným nastavením. Thanks so much ;)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů