Marketplace a Moneybookers karta

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od premikkoci »

Mám dotaz. Právě se registuji na moneybookers. Údaje včetně PSČ má zadat pravdivé? To anglické PSČ až při přidávání kreditky do Live ID? Při otevírání účtu mám zadat Země pobytu: ČR a preferovaný jazyk opět český?
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od pejvl »

jj, PSC na MB si zmen radsi az po zalozeni uctu a objednani karty. všechny ostatní údaje dávej pravdivé
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od premikkoci »

A tu kartu nejspíš musím mít, že? Nechce se mě čekat ty dva dny. Navíc teď je víkend.
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od pejvl »

no jestli chces placený apps z marketplace, tak karta MB je pro nas jediny zatim znamy zpusob :-)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od premikkoci »

No tak mě nezbude než ty 4 dny počkat
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od diviline »

První hra koupena. Ilomilo :) Mám všude českou adresu i s PSČ, jen PC nastavené na UK a Zune účet PSČ na UK.
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od pejvl »

čau. tak já už fakt nevim. dneska potřech měsících čekání jsem si na moneybookers účtu nastavil UK PSČ, založil nové uk live ID (@live.co.uk), zalozil zunetag s UK psč jako mam na monexbookers a i tak mi při přidání karty vyaqzuje hlášku Credit card info is not valid.
já už fakt nevim co je špatně. pls poraďte někdo co s tim? karta je pochopitelně v GBP...
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od Rodsten »

Já mám kartu MB v eurech, PSČ anglie a funguje bez problému. Pokud Ti to piše tuto hlášku, tak jestli nemáš náhodou nějakou neshodu při vkládání karty, jako třeba datum expirace, jméno na kartě číslo apod. Já měl podobnou hlášku, nebo stejnou a taky jsem nevěděl proč. Pak jsem zjistil, že v jménu mám diakritiku, ale na kartě není, když jsem napsal jméno přesně z karty, tak to prošlo.

Já mám jinak všude ČR jen při vkládání karty jsem vložil anglické psč, PC jsem měl nastaveno na local UK a v mobilu jsem jaky vybral UK. JInak bydliště a stát mám tuším všude czech republic, jak na MB tak i v live ID účtu
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od diviline »

Ja mam MB kartu komplet s ceskymi udaji ale v GBP mena. Live.com ucet mam cesky a Zune mam UK, na Zune webu jsem v detajlech vyplnil England a PSC UK. PC jsem si nastavil taky na UK a funguje ;-) Kdyz jsem pridaval k zune kartu, tak jsem dal ceskou adresu z MB karty, akorat PSC britske, typ uctu je UK a England.
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od pejvl »

jmeno mam bez diakritiky, zkousel jsme pro jistotu velkymi i malymi pismeny. cislo karty, cvv, platnost, vse zadavam spravne a vse ostatni mam nastaveno jak vy, jak ja uz nevim.
jedine co me napada, ze na karte musi byt nejaky minimalni zustatek pri autorizaci. ale mel jsem tam 6 liber (ted uz nemam kvuli blokacim za pokusy o pridani).
prosim, poradte cokoli vás napadá, čím by to mohlo být. díky za jakoukoli radu

diviline: ted jsem zkusil odznova s novym účtem přesně stejný nastavení co píšeš ty a stále ta stejná chyba. začínám mít podezření, že je něco s tou kartou, ale třeba na Skype jsem si s ní dobil kredit bez problému, tak fakt nevim
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od premikkoci »

Zdravím. Myslím, že má vliv karta v Eurech? Nechce mě to příjmout kartu. Přemýšlím, zda nenastavit region na francii?

-- doplnění předchozího příspěvku (ned dub 24, 2011 16:52) --

Tak jsem teda vytvořil francouzské Live ID a paradoxně mě šlo přidat mastercard od české spořitelny a už jsem koupil Fruit Ninja a Assassin´s Creed. Ale moneybookers karta nejde, zkoušel jsem jí přidat i k paypal účtu a prej zamítnuta od banky.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Můžeš přesně specifikovat, jak jsi co nastavil, abys tam dostal českou platební kartu?
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od premikkoci »

V PC jsem nastavil lokaci na Francii, potom jsem vytvořil v Zune nové LIVE ID, kde jsem vyplnil všechny údaje stejné jako mám na kreditní kartě, akorát místo pravdivého PSČ jsem zvolil PSČ pobočky Microsoftu ve Francii a pak to fungovalo. Stejný postup nefungoval ani s Anglickým ID, ani s Americkým.
Mám MasterCard u České Spořitelny.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od kalmia »

Nepochopil jsem, jak vytvořil v Zune nové LIVE ID. Dík.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od premikkoci »

Nevím co na tom nechápeš? Prostě si v PC respektive v programu Zune vytvoříš nové FRANCOUZSKÉ Live ID. Jenom upozorňuji, že potom budete mět sekce v marketplace ve francouzštině, to samé platí u popisů aplikací, které umí francouzštinu. Já francouzsky umím, takže mě to nedělá problém.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od p.a.Ť.o »

premikkoci píše:V PC jsem nastavil lokaci na Francii, potom jsem vytvořil v Zune nové LIVE ID, kde jsem vyplnil všechny údaje stejné jako mám na kreditní kartě, akorát místo pravdivého PSČ jsem zvolil PSČ pobočky Microsoftu ve Francii a pak to fungovalo. Stejný postup nefungoval ani s Anglickým ID, ani s Americkým.
Mám MasterCard u České Spořitelny.
Vyzkoušeno s kartou VISA Mastercard (KB) a VISA (mBank) a, bohužel, se mi nepodařilo přidat ani jednu kartu :-( Píše mi to, že mám špatné údaje. Zkoušel jsem i FR psč (92130) i české, ale smolík...
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od Vlasta W. »

Také se podělím se svou zkušeností, kterou je jednoznačný neúspěch. Protože přehrávač Zune mám už řadu let, mám Live ID registrované na adresu v USA, díky čemuž jsem tehdy mohl Zune aktivovat a mít přístup na Marketplace. Na tomto Live ID mám řadu aplikací včetně Windows Live Admin Center, pár stovek MS Points, TechNet Subscription či pár tisíc songů přehraných v Zune. Z pochopitelných důvodů jej tedy chci ve stávající podobě používat dál. Jeden pokus o změnu před pár lety skončil selháním procesu, dvou týdnech s technickou podporou MS, vyřešení přes kontakty v MS a přesto ztrátu všech kontaktů Windows Live (Messengeru).

Zune SW mi nedovolí přihlášení, pokud nenastavím region v PC na USA. Zkoušel jsem zadávat kreditky KB i Moneybookers (v USD) buď na českou adresu, na americkou adresu, kde mám Live ID i na českou adresu s americkým PSČ. Z minulosti vím, že to neprojde, přičemž testovací částky stržené za pokusy (přestože Zune SW tvrdí, že karta nebude čárdžnuta) nikdy nevrací. Dosavadní výsledek tedy je cca 50 Kč zmizelých neznámo kam z MB účtu a Marketplace nět. Kdyby aspoň povolili na Marketplace nákup za Microsoft Points nebo platbu PayPalem. Nechápu, proč MS Points se PayPalem zaplatit dají a aplikace v Marketplace ne.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 26, 2011 23:51) --

Hurá! Povedlo se, ale ne s MoneyBookers kartou, ale s mojí obyčejnou embosovanou Mastercard od Komerčky. Někde na XDA jsem našel, že někomu prošla registrace provedená přímo v telefonu, i když zadával stejné údaje, jaké já nespočetněkrát zkoušel na webu a v Zune. Tak jsem to zkusil.

Koupil jsem aplikaci, telefon chtěl zadat kartu, otevřel se web, vybral jsem typ karty, zadal jsem číslo, expiraci, CVV, jméno. Zbytek se mi předvyplnil z Live ID (tzn. "má" americká adresa včetně PSČ). Odeslal jsem to tak a karta prošla! Registrovat tutéž kartu jsem přitom zkoušel minimálně desetkrát v posledních několika letech s různými údaji včetně těchto (pro Zune Marketplace). Kartu mám teď normálně evidovanou na billing.microsoft.com, prošel mi nákup aplikace jak z mobilu, tak ze Zune SW :-)

Najde se někdo, kdo zkusí potvrdit funkčnost? Předpokladem je Live ID registrované na (skutečnou) adresu v USA a registrace kreditky přes mobil.

Pro info první srážka z karty se mi provedla až při nákupu třetí aplikace (na celkovou částku samozřejmě).

26.05.2011
23:51 296,14 CZK MICROSOFT *ZUNE
BILL.ZUNE.NET, US 15.06.2011
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od mberdych »

Muzu potvrdit. Pres telefon to jde, ale MS vubec nechapu. Mam UK profil, telefon na UK, v UK profilu mam adresu v Londyne. Pres telefon vlezu do Marketu, vyberu aplikaci, dam zaplatit, rekne ze nemam kartu, pridat kartu, otevre se browser, kde se zaloguju svym UK profilem a vyskoci na me klasicka vyplnovacka ohledne karty. Zadam cislo sve bezne ceske karty, expiraci blablabbla, nasledne dole musim vyplnit adresu. To nechapu, protoze mi to nabizi jen US a nejde zmenit na UK. Fajn, jmeno moje, ulice moje v CR, mesto Prague, nasledne jsem v Google maps nasel, ze Prague je take v Austinu, Texasu, takze vyplnuji stat TX, PSC co jsem nasel v google maps a telefon v Google maps. Potvrzuji a voila, karta prijata a uz jsem udelal 2 nakupy. Normalne to funguje. Nicmene, i s ohledem na UK nechapu, jak to delaji lidi z UK, kdyz jim to nabizi jen US. Opravdu MS uplne nechapu, nicmene mi to funguje s ceskou kartou.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Je tady někdo, komu to funguje s VISA kartou od mBank? Píše mi to hlášku: "We cant authorize the payment method. Please, make sure the information is correct, or use another payment method. if you continue to get htis message, please contact your financial institution" :-(
MaVi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 02, 2011 17:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od MaVi »

Dneska jsem úspěšně nakupoval na market place s embossovanou kartou od KB.

Jen pro zajímavost:
LiveID: ve formátu @hotmail.com, nikdy jsem tam neměl nastavenou adresu, až před pár dny jsem tam dal lokaci US
Karta: Embosovaná od KB - MasterCard
Při zadávání jsem zadal všechny údaje podle reality, kromě města (Los Angeles), PSČ (90210), Stát (CA) a telefon jsem si vymyslel podle formátu toho v ukázce.
Své jméno jsem kromě "Jméno na kartě" všude psal bez diakritiky. (čárky se dají napsat podržením prstu nad písmenem)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Majestic-12 [Bot] a 32 hostů