Chystaná aktualizace pro WP7 bude blokovat jailbreak

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Chystaná aktualizace pro WP7 bude blokovat jailbreak

Příspěvek od Faramir »

Mám od čtvrtka odpoledne na HD2 WP7 a musím říct, že systém se mi celkem líbí, je rychlý, stabilní a to málo co umí, umí vážně dobře. Co mi ale hodně vadí je, že neexistuje navigace, že není ani blbé copy&paste, že si nepřečtu ebook, že nemá mass storage, že kvůli nahrání vlastního zvuku pro zvonění nebo SMS musím telefon hackovat, že průzkumník v defaultu chybí a TouchXplorer nezobrazí všechny soubory. Prostě je toho hodně co mi vadí, doufám, že v aktualizacích tyto bugy opraví (ano, všechno, co jsem vypsal považuji za chyby). Doufám také, že se vykašlou na blokování JB a radši se zaměří na funkčnost systému a blokování bugů. Chtěl bych si koupit HTC HD7, ale nedám za telefon 13.000 Kč abych si mohl pustit hudbu a filmy, to vážně ne, na to mi stačí hloupá nokie za 3.000 Kč.
Nicméně zatím si na svém HD2 WP7 nechám, když pominu již zmíněné bugy je telefon rychlý, svižný a spolehlivý. Tak uvidíme, jestli bude WP7 důstojným nástupcem WM nebo jen další z řady nepoužitelných OS. Doufám v tom první, protože z WM nemám vlastně kam jít, Android se mi nelíbí, Symbian je mrtvý a jiný OS vlastně neexistuje.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Chystaná aktualizace pro WP7 bude blokovat jailbreak

Příspěvek od Diamant »

Nemôžem si pomôcť, ale ja skutočne neviem identifikovať cieľovú skupinu, ktorá by si mala telefóny s WP7 kupovať. Majitelia iOS, BlackBery a zrejme ani Androidu to nebudú určite. Majitelia WM si WP7 kúpia zrejme len z neznalosti a čiastočne zo zotrvačnosti. Takže nám ostáva len skupina majiteľov telefónov bez OS resp. čiastočne aj majitelia Symbianu.

Nemôžem sa ubrániť dojmu, že okrem fotoaparátu a veľkého farebného displeja je na tom po stránke množstva funkcií WP7 rovnako, ako legendárna Nokia 3310. Myslím, že teraz sa budú môcť oprášiť všetky vtipy o prvých iPhone, len sa tam teraz dá WP7. Pamätáte na kreslený vtip, kde bola na obrázku tehla a iPhone?

Neviem, či som to len zle nastavil, ale zdá sa mi to, alebo WP7 fakt nevie synchronizáciu s Outlookom? Mám totiž už asi mesiac Android a som s ním veľmi spokojný, ale problém je synchronizácia úloh a poznámok s Outlookom. Tak som tak nejako stále trochu poškuľoval po WP7. Ale už ma to prešlo.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Chystaná aktualizace pro WP7 bude blokovat jailbreak

Příspěvek od Standa »

Třeba já vkládám do Windows Phone naděje. Těšil jsem se u Androidu na např. tolik oblíbené widgety, ale když si nasáčkuju všechny, co bych využil, vypadá plocha jak v cirkuse. Co widget, to jiný styl a velikost a celkově chaos. To je přesně věc, kterou WP7 elegantně řeší svými Live Tiles. Jistě, nejsou zaoblené, stínované a nemají průhlednost, ale mě už taky není třináct.
To jen taková vsuvka ke vzhledu. Funkčně má WP7 potenciál. Záleží, jak se k tomu postaví Microsoft. Já to každopádně nekoupím, dokud tu nebude plně funkční marketplace.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Chystaná aktualizace pro WP7 bude blokovat jailbreak

Příspěvek od Krayzie »

Diamant píše:Nemôžem si pomôcť, ale ja skutočne neviem identifikovať cieľovú skupinu, ktorá by si mala telefóny s WP7 kupovať.
Osobne som vyskusal vsetko okrem WP7 (hlupe telefony, iPhone, WM6.X, Android) a vratil som sa k hlupemu SE W800i. O WP7 som pozrel snad kazdu recenziu a musim povedat, ze moj dalsi telefon bude s WP7. Zatial som hlavne nespokojny s malym vyberom zariadeni s WP7. Max. velkost, aku som zatial ochotny akceptovat, je HTC Touch Diamond 2 a pevne verim, ze sa v priebehu roka nieco podobne objavi aj s WP7. Takisto vydrz baterie je dnes nieco strasne. Pokial mi telefon nevydrzi aspon 3-4 dni, tak tiez nemam zaujem (takmer 6-rocny SE W800i mi na povodnej baterke stale drzi 4-5 dni, HTC Touch Cruise 2 to mal podobne a s HTC Touch Diamond 2 to bolo 3-4 dni).

Takze, aby som to zrhnul, WP7 si urcite najde svoju cielovu skupinu. Dufam, ze MS bude prichadzat s aktualizaciami a postupne rozsirovat schopnosti WP7 (iOS aj Android boli dost hlupe ked prisli, Android navyse aj dost nestabilny). Mna skor trapi, ze nie su na trhu mensie zariadenia, trend staleho zvysovania vykonu a velkosti displeya sa mi vobec nepaci.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 40 hostů