Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kde je problem s unlockem?Chevron je funkcni..
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Už jsem to psal jinde (trochu OT) nemám podporovanou platební kartu....ty dvě stovky nejsou vůbec problém...
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MiroS »

A nevies to zaplatit ani cez PAY PAL ?
Morzan
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 21, 2011 16:57
Zařízení: Omnia 7

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Morzan »

Zdravim, mam novou Omnii 7 (original "ceska" z Alzy), updatnul jsem ji pres Zune na Mango a v Messaging se me objevila moznost Facebook chatu. Tak jsem se zalogoval na Live, provazal ho s Facebookem, pridal FB i Live accounty do mobilu... ale porad me to tam v ty casti "Online" vypisuje "No one is online." Na netu jsem nasel nekolik navodu ale vsechny se zameruji jen na to ze nekdo nema provazany Live s FB, coz ja mam. Jedina dalsi rada co jsem nasel znela "wait, it takes some time", no tak jsem cekal, ale cekam uz tyden a furt nic, tak se me to nejak nezda. Cili se chci zeptat, netusi nekdo co s tim sakra je? :D
jruasek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv črc 21, 2011 20:22
Zařízení: Omnia 7

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jruasek »

A dal sis stav online?
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Stava se vam nekdy, ze vam telefon nechce odesilat SMS zpravy ? Po restartu to jiz jde, ale je to dost otravne.
it_man
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 13, 2008 19:54
Zařízení: Omnia 7

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od it_man »

Morzan píše:Zdravim, mam novou Omnii 7 (original "ceska" z Alzy), updatnul jsem ji pres Zune na Mango a v Messaging se me objevila moznost Facebook chatu. Tak jsem se zalogoval na Live, provazal ho s Facebookem, pridal FB i Live accounty do mobilu... ale porad me to tam v ty casti "Online" vypisuje "No one is online." Na netu jsem nasel nekolik navodu ale vsechny se zameruji jen na to ze nekdo nema provazany Live s FB, coz ja mam. Jedina dalsi rada co jsem nasel znela "wait, it takes some time", no tak jsem cekal, ale cekam uz tyden a furt nic, tak se me to nejak nezda. Cili se chci zeptat, netusi nekdo co s tim sakra je? :D
Zdravím, mohu se zeptat, jaká je z Alzy verze Omnie ? Na www píší něco o O2C, měl bych ji zanedlouho mít (odjinud, ale původ Alza), tak se zajímám. Díky moc.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Zdravím, mohu se zeptat, jaká je z Alzy verze Omnie ? Na www píší něco o O2C, měl bych ji zanedlouho mít (odjinud, ale původ Alza), tak se zajímám. Díky moc.
moje "alza" omnia7 je normální nebrandovaná evropská omnia. Naprosto v pořádku. Neblokovaná pro operátora, po vložení sim karty vodafone jsem zapnul a bez problémů ihned fungoval. Koupeno v půli listopadu
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

-Pavel- píše:Gater: takovou zkušenost nemám. SMS chodí a odchází jak mají. :wink:
Možná je problém u operátora, nebo se SIM kartou. :???:
it_man
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 13, 2008 19:54
Zařízení: Omnia 7

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od it_man »

mimonaut píše:
Zdravím, mohu se zeptat, jaká je z Alzy verze Omnie ? Na www píší něco o O2C, měl bych ji zanedlouho mít (odjinud, ale původ Alza), tak se zajímám. Díky moc.
moje "alza" omnia7 je normální nebrandovaná evropská omnia. Naprosto v pořádku. Neblokovaná pro operátora, po vložení sim karty vodafone jsem zapnul a bez problémů ihned fungoval. Koupeno v půli listopadu
Díky moc za info.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Jde nějak ofiko bez unlocku přimět WP7.5 Mango aby se otáčela za pomocí čidla i titulní obrazovka s "dlaždicemi" a nabídka s aplikacemi,nastaveními atd.?
Mám HTC HD7 a ten má výklopný stojánek,mám jej položený na stole vedle noťase a uvítal bych kdyby to nějak šlo....dík.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ne,uvodni obrazovla Landscape neumi..i takove HTC 7 PRO s klavesnici ma smulu.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

U mě se to dá ještě chápat ale u PRO je to do očí bijící...divím se že HTC nevydalo nějaký systémový patch....u předchozích WinMobile ve svých telefonech po MS stále něco opravovali a vylepšovali třeba skvělá nadstavba sense a další užitečné nástroje.
Další věc kterou MS podobně jako apple nechce uživatelům oficiálně dát je volba míét něco na lockscreenu....jhe fajn efektní vytahování,přehledný ale zeje prázdnnotou...
Já bych si tam ředstavoval vytáhnout okno či dlaždici s počasím,nějakými zprávami třeba novinky či idnes co jsou ve formě miniaplikací=gadgetů u Win7 na ploše,indikátor baterie,ikonbky rychlé aktivace BT,WiFi,Airplane,BT....prostě takhle....nebo lockscreen nahradit titulní obrazovkou HTC HUB s překlápěcími hodinami a počasímn ala sense to by bylo super.
Potíž je v tom že MS zatím nedovolí vývojářům se v WP hrabat hlouběji takže i programátoři dvorního dodavatele HW HTC mají jaksi smůlu...dotaz jde do HTC HUB nějak přidat vlastní kanál se zprávami ? ty předdefinované nejsou valné a navíc pouze v EN (samotná apps je ale po aktualizaci v češtině tak možná později...)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ono na druhou stranu je dobre ze nedovoli,odmenou je prave stabilita a rychlost a zrovna Sense ja prasarna nejvetsi a je dobre,ze ho tam HTC nemuze dat.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Asi máš recht...sense je až přílišný zásah do systému...vím a pamatuji si na problémy s WM5 a později i 6 na Palm Treo750w když jsem ho tam doinstaloval...jednak bylo pomalejší a sem tam vytuhlo ůplně čemuž pomohlo píchnou stylusem nebo sponkou do reset tl na krytu.
tak mě napadá nikde jsem na žádném zařízení s WP neviděl otvore pro reset,kdyby náhodou nedejbože zatuhly co s tím? vyndat baterii neboo podržet nějaké tlač či kombinaci?
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jk001 »

ja neviem či sa to niekomu aj stalo že WP7 zatuhli , a to som na mozarte vyskúšal asi 15 custom rom a nič
myslím že na oficialnom neodomknutom telefóne a bez čachrov v registroch a v poriadku po hardvérovej stránke je to skoro nemožné aby zatuhli alebo bol nutný reset na rozdiel od všetkých predchádzajúcich smartfonov s symbianom a aj androidom
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Ja unlock zatím nemám a ani nevím zda ho vůbec budu dělat snad později,můžu ale napsat jediné: V tuhle chvíli neexistuje stabilnější a rychlejší systém pro přenosná zařízení než Windowsphone!!!!
Myslím to vážně ani iOS od apple na něj nemá....čím vyšší verze tím je to pomalejší a stabilita ani v základu není stoprocentní....iphone jsem měl a i bez JB se občas hryznul.

EDIT:
Ač jsem s rychlostí a stabilitou stejně jako WP jako takovými max. spokojený jsou věci kvůli kterým bych šel do unlocku.

1.Indikátor baterie jako dlaždice
2.Nevím zsda to jde ale třeba upravou reg vypnout některé přechodové 3D efekty...vypadá to krásně je to reychlé rtak akorát,plynulé ale já si na to moc nepotrpím.,

3.Uvítal bych "naházetr" aplikace do složek na MP nemohu nic najít,nebo zvolit zobrazení jako mřížku podobně jak to má android,iphone,symbian..
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Mně už se Mozart zasekl (baterka musela ven). Stalo se to asi jednou a ani už nevím, proč :-)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Nenapsal jsi jestli máš nlock nebo ne :wink:
Já má v HD7 snad 40aplikací a stále jede jako po HR paráda.....postahoval jsem vše co se mi líbilo,těd bdu vybírat jen ty nejlepší a zbytek smaž...chtělo by to aplikaci která by seznam těch instalovaných exportovala třeba do txt,doc a nahrála na skydrive opisovat se mi to teda vůbec nechce,pak bych udělal HR a nainstaloval jen ty.
Co mě štve je že na windowsphone je sice v mém live profilu seznam všech stahován ale nelze nijak editovat.

Jinak bych ěl výtku k až přílišné jednoduchosti WP,schází mi nějaký pořádný protokol hovorů a hlavně profily či podrobnější nastavení zvuku a vibrací při práci s telefonem.
Mám třeba hlasitost vyzvánění nastavenu na 25 z 30ti ale zároveň to zvedne "klapání" při psaní SMS či pípání (to je nesnessitelné) při vytáčení telefonních čísle...fakt něco příšerného doslova to rve uši,zvuky lze naštěstí v nastavení vypnout ale ztlumit samostatně nikoliv.

EDIT:
Ještě jedna věc která mě neckutečně vytáčí je vyhledávací touh klávesa vpravo dole defaultně spouštějící nemožný bing! jde to deaktivovatr či přenastavit na něco jiného? při psaní sms či postů o ni často nechtěně zavadím a je to neskutečný opruz.
S tímto také souvisí věc co mi schází,totiž definovat třeba klávese fotoaparátu aby při podržení při zamknutém telefonu nespouštěla fotoaparát ale třeba vestavěnou a výbornou LED svítilnu od HTC....offiko to počítám nejde,tak kdybych časem udělal unlock je taková možnost?

EDIT2:
Věc ohledně jinak skvělého ZUNE od MS trochu mi tam schází nějaké tlačítko jako měl ActiveSync či program PalmDesktop pro PalmOS,prostě zvolit sobory a pak kliknot "Zahájit synchronizaci" dělám to prozatím ručně kliknutím pr. myší na sobor...jde to??
FraMeRr
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: úte říj 18, 2011 14:11
Zařízení: Samsung Omnia W

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraMeRr »

Mám dotaz. Chtěl bych se zeptat jak si v telefonu nastavit vlastní melodii na příchozí hovory. Dočetl jsem se, že u sms atd. to nejde. Nicméně u hovorů prý ano. Nevíte někdo prosím jak?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 48 hostů