Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pánové, zatím je to hodně nepotvrzená informace, ale dostala se ke mě zpráva, že bychom se nákupu na Marketplace mohli dočkat dříve, než v létě. Další podrobnosti nevím, ale je možné, že k tomu bude více prozrazeno na MWC v Barceloně. Berte to zatím bez záruky, ale vypadá to, že se něco začíná dít :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Obávám se, že já to nijak neovlivním (ač bych hrozně rád), já o tom tak maximálně budu moci napsat a už teď se těším, až takovou bleskovku budu připravovat :)
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od starik »

Když jsem byl v prosinci na prezentaci MS ohledně programování WP7, tak pánové z české pobočky byly ze situace kolem MarketPlace dost nešťastní. Ze zemí, kde nejede MarketPlace, se nemůžou registrovat ani vývojáři, což už je docela na pováženou. Říkali, že v MS je to problém č.1, který se řeší na nejvyšší úrovni. Bylo to zrovna v době, kdy byl uvolněný a následně stažený ChevronWP7. Všelijaké indicie, že MS přehodnotí strategii jsou, ale nikdo zatím nebyl konkrétní. Už jen to odkládání už nějakou dobu pravděpodobně hotového updatu...

Tak snad to praskne už v Barceloně a jestli se splní očekávání, tak do toho praštím i já.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Mně už je to jedno. Když jsem si musel udělat UK nebo US Zune account, tak mi českej Marketplace bude na nic, když country nejde měnit.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od 007ToMMaS »

mám otázku... existuje niaka app cez ktorú môžem prehliadať mobil? pametovku atď...? nič som také nenašiel... a ešte keď si sťiahnem niaku hru do PC a dám ju na SD alebo do telefonu tak pôjde cez ten program nainštalovať?
a ešte jednu nejdu mi sťahovať aplikácie z marketu... či sú fréé či nie...
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od premikkoci »

Prvně si něco přečti WP7 a pak se ptej. Ptáš se vcelku na nesmysly u WP7. Na prohlížení souborů je TouchExplorer.
jos24
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: ned led 16, 2011 19:09
Zařízení: HTC HD7
Bydliště: ceskoslovensko

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od jos24 »

Jiří Hrma píše:Pánové, zatím je to hodně nepotvrzená informace, ale dostala se ke mě zpráva, že bychom se nákupu na Marketplace mohli dočkat dříve, než v létě. Další podrobnosti nevím, ale je možné, že k tomu bude více prozrazeno na MWC v Barceloně. Berte to zatím bez záruky, ale vypadá to, že se něco začíná dít :)
...takze este 5 dni cakania co pride...
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dzordanobruno »

Jestli si mnozí z vás pamatují, tak jsem zde řešil totální zamrznutí telefonu. Takže dnes to bylo znovu a málem jsem zapsal do práce, ale tak nějak mám tušení, kde je problém.
Před spaním jsem si hrál s telefonem, videa a hlavně market, který mi spadl! Je to druh seknutí, kdy se vrátí market do hlavní nabídky a po restartu telefonu vše běží. Přesně tenhle sek se mi stal večer, neřešil jsem a telefone nerestartoval, ráno nešel zapnout. Vyndal jsem baterii, nandal a vše šlape. Podlě mě hodně problémů způsobuje právě zmíněný market..

-- doplnění předchozího příspěvku (stř úno 09, 2011 16:05) --
007ToMMaS píše:mám otázku... existuje niaka app cez ktorú môžem prehliadať mobil? pametovku atď...? nič som také nenašiel... a ešte keď si sťiahnem niaku hru do PC a dám ju na SD alebo do telefonu tak pôjde cez ten program nainštalovať?
,,Hledej" fce tady není pro to, abychom na ní koukali, ale hledali..

-- doplnění předchozího příspěvku (stř úno 09, 2011 16:06) --
jos24 píše:
Jiří Hrma píše:Pánové, zatím je to hodně nepotvrzená informace, ale dostala se ke mě zpráva, že bychom se nákupu na Marketplace mohli dočkat dříve, než v létě. Další podrobnosti nevím, ale je možné, že k tomu bude více prozrazeno na MWC v Barceloně. Berte to zatím bez záruky, ale vypadá to, že se něco začíná dít :)
...takze este 5 dni cakania co pride...
5dní je jako nic! Dojdeš si do práce, večer popít, na kolo a je to tady :D ale jsem zvědav, co nám přinese tento update-možný update:) Osobně bych opravdu uvítal vyřešení bugů a občasného sekání..
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od 007ToMMaS »

hladal som..... ale nenašiel som... keby najdem riešenie ako to rozbehať alebo čo tak sa tu nepýtam.... zas viem že keď idem sa na niečo opýtať tak skusím naskorej hladať... keď nenajdem tak potom sa pýtam....
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od 007ToMMaS »

to neexistuje žiadny exploler na prehliadanie SD ktorý je v marketplace...? :-O a k tomu sťahovaniu z marketu.. nefunguje mi to sťahovanie.... najprv mi písalo že pre požadovaný region nie je dostupný... to som už vyrieišil..... ale sťahovať stále nejdú... píše čosi také že služba je dočastne nedostupná či tak neak.... ale až keď chcem app sťiahnuť.. ..
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od 007ToMMaS »

to si myslím že v problém regionu neni.... :) ale aj tak stále neviem pre čo to nejde :( tiež by som sťahoval cez wifi... všetko ide len sťahovať hry a app nejde :( a už mám z toho pomerne dosť veľké nervy :(
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od 007ToMMaS »

Pre informáciu píše mi to chybu: Cant get this info right now. Check Back in a little while.
ja si z tým fakt neviem rady :( neviem pre čo to nejde... :( skúšal som to bez sim karty s.... skúšal som reštart na továrne nastavenia a stále nič :( iné Live ID a nič... :( som naproste sklamaný... :( a zúfalý... :( :( poradte mi prosim vás....
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od 007ToMMaS »

hej hej pripojený som prihlásený tiež chybu regionu to nepíše a hladám medzi fréé aplikáciami.... mobil mám od utorku... a už v utorok to nešlo... denne to skúšam niekoľko krát... a aj tak stále nič :(
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od tslany »

Zdravím všechny spokojené uživatele WP7 (mezi které se mohu již též zařadit :-) ), měl bych stupidní dotaz, zatím se mi to nepovedlo vykoumat - lze v IEčku v landspace přistupovat k tabům, nebo to lze jen z portrait režimu? Jak zvýšit počet maximálních tabů ze 6 jsem objevil, vypnutí různorodosti velikosti textu při identickém zoomu taktéž, avšak toto mi stále vrtá hlavou...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

tslany: Welcome back :) tohle bohužel nejde, v landscape režimu IE nelze zadávat URL ani přepínat taby, je potřeba telefon přetočit do portrait režimu a docela mi to vadí.Řešením je aktuálně instalace Metro Browseru z Marketplace (je tam trial).
Uživatelský avatar
LuboCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon led 24, 2011 12:22
Zařízení: HTC 7 Mozart

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od LuboCZ »

Zdravim, mel bych takovou otazecku, provedl sem hard reset telefonu s WP7 a po pripojeni k PC a synchronizaci se Zune se mi do telefonu doinstalovaly aplikace ktere sem si drive stahl, coz je super, ale doinstalovaly se mi tak nejak vsechny, vcetne tech co jsem treba jen zkousel a pak odinstaloval, da se tohle nejak kontrolovat?
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od chmeldas »

Nebude to tím, že jsi neprovedl synchronizaci se Zune těsně před HR, ale natáhla se ti zpět nějaká starší verze zálohy?
Uživatelský avatar
LuboCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon led 24, 2011 12:22
Zařízení: HTC 7 Mozart

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od LuboCZ »

To prave ne, synchronizuju v podstate denne, a nektery ty aplikace sem mazal minimalne pred tydnem.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows Phone 7: Otázky a odpovědi (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Tak to bohuzel funguje. Pokud se tomu chces pro priste vyvarovat, nakupuj/instaluj radeji primo v telefonu. Dokud to v Zune nekdo neupravi, budou se ti do telefonu po resetu instalovat vsechny tve aplikace.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 83 hostů