Akce u sousedů v Rakousku: Win Phone 7 + Xbox 360 zdarma

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od uni »

No já nevím, "Američané" si užívají 32GB iPhone déle než jednu generaci těchto přístrojů... kam by jsi chtěl upgradovat?:-D Příp. iPod Touch (prakticky PDAčko) s 64GB. Na 32GB pro HD2 jsem proti "Američanům" čekal rok...
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od janac_marek »

All.Os píše:Nerad bych tě skrýval, jako výše jmenovaného, ale číst po 250. o tom, jaká je Windows Posketpaskvil 7 sračka mě nejen nebaví, ale vyloženě otravuje. Není v tom vůbec nic osobního, v jiných věcech s tebou mnohdy souhlasím.
V plnej miere s tebou súhlasím. Aj mne to už lezie na nervy.
Ani nie tak neustále omieľaná kritika, ale skôr to znižovanie sa na úroveň, ktorú nemám rád.
Aký zmysel má pomenovávať niečo ako Windows Posketpaskvil 7? Ak sa to urobí raz, tak ok. Zoberiem to ako srandu, ale neustále opakovanie je trapné.
Toto neplatí len pre WP7. Celkovo nemám rád takéto zosmiešňujúce pomenovávanie z čisto subjektívnych dôvodov dotyčného a bez objektívneho nadhľadu.

Čo sa akcie týka, znie to fajn. Len nech sa pekne MS snaží propagovať svoje zariadenie. Preraziť na trh nebude jednoduché a získať čo najväčšiu základňu userov je jedna z najdôležitejších vecí. Ak bude dosť userov, bude sa systém náležite rozvíjať a app pribúdať.
Chcel som ho tento rok, no kvôli obmedzeniam idem zatiaľ do iOS a Androidu.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

TO janac_marek:
Mno ja nevim, ale na diskuzich v drtive vetsina pripadu uzivatele prezentuji svuj/subjektivni pohled na vec a ne nazor nekoho jineho (nebo ty prezentujes nazory cizich lidi, misto svych?). K tomu prece diskuze byly vymysleny. Pro me je WP7 paskvil a tahle akce MS na me pusobi celkem uboze (snizuje to prestiz tohoto noveho OS, jestli tedy vubec nejakou ma; predstavte si treba, kdyby BMW udelala akci, kde bude zdarma rozdavat svoje zbrusu nove vozy), jak kdyby MS sam tusil, ze to bude propadak a tak to rozda lidem zdarma, aby se to dostalo mezi lidi.

TO UNI:
Me teda nepripadne zrovna vyhodny rozdil 3 tisic za +16GB na iPhone, kdyz rozumne rychla 16GB karta je za 8 stovek. Dalsi vec je samozrejme ta konektivita (vytahnu kartu, hodim do notebooku nebo popr. do jineho telefonu... bez kabelu, bez software...).
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od janac_marek »

Ale veď ja som za každý názor rád. Mne vadia hlavne tie zosmiešňujúce a nikam nevedúce poznámky ohľadom Windows Posketpaskvil 7.

A nemôžeš moc zrovnávať mobil a auto.
A podľa mňa máš pravdu. MS vie, že to nebude jednoduché a pretlačiť nový systém medzi ľudí nebude ľahké.
Nevzdáva sa a skúša to. Alebo by snáď bolo lepšie to zabaliť a vyhodiť peniaze oknom a vzdať sa moblných platforiem?
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

janac_marek píše:Alebo by snáď bolo lepšie to zabaliť a vyhodiť peniaze oknom
Samozrejme uz jsou v tom penize a musi se to vratit, ale tento krok mi pripada trochu zoufaly, neco jako "...lidi prosime Vas kupte si to nebo nase deti nebudou mit co jist..." :-D Pripomina mi to treba, jak se k nekterym elektronickym smejdum dava MP3jka zdarma samozrejme taky peknej smejd...
janac_marek píše:vzdať sa moblných platforiem?
WP7 neni jediny mobilni OS, se kterym MS pocita. Nezapominejme na pripravovanou druhou verzi WEH, ktera podle MS (mno zname presnost MS i dalsich firem ohledne dat uvedeni :-/ ).
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od janac_marek »

Priznám sa, veľa toho o WEH neviem. Ale myslím, že to bude len dožívanie platformy WM.
Totiž ak MS bude stavať na základoch WM, oproti Androidu neuspeje. Android bol stavaný od piky a teda je optimalizovaný oveľa viacej. WM ťaží ťarcha stará niekoľko rokov a vo vývoji je z času na čas potrebné urobiť rázny sek.

Každopádne sa ale nechám prekvapiť. Mne je v súčasnosti najsympatickejší Android (a to nie je tak dávno, čo som ho nemal vôbec rád a ani o ňom neuvažoval) a iOS. WP7 je mi síce sympatický, ale chýbajúca podpora Marketplacu je pre mňa dosť závažná.

Ani jeden z menovaných OS mi na začiatku akosi nevoňal :) . iOS, Android a ako vidím ani WP7. U WP7 ale sa mi páči inovatívnosť v podaní MS. Snáď to vyjde.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od uni »

bkf1: Zase potíže udržet téma? Psal jsi, že nechceš být omezován kapacitou a mít možnost navýšení. Já ti píšu, že "Američané" si užívají kapacit, které o kterých jsem si u HD2 rok mohl nechat jen zdát. Až po roce došlo dokonce "jen" k srovnání kroku (SDXC je pro nás jaksi nedostupné). Celý tento průmysl si oddechl, že Apple ještě nepřistoupil k 64GB verzi iPhone, btw. Ale to je ostatně jen opakování historie již z dob 1. iPhone. Takže asi tak. Finanční stránka věci je jiná věc, nemá s technickými limity nic společného.

Navíc nesmíš porovnávat datové rychlosti našich krabiček (které jsou mnohdy tristní) a rychlost iPhone, který je na tom lépe, takže není třeba obcházet tento limit čtečkou (u modelů s kartou dokonce pod baterií se o použitelnosti navíc dá těžko mluvit...).
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Paulos »

Navíc, jen pokud to nevíte, Samsung Focus bude mít k pevně přidělaným 8GB vnitřní paměti možnost vložení microSD karty pod krytem na akumulátor (takže např. 32GB karta -> 40GB celkem! :-) ), nicméně má to há(če)k. Jelikož WP7 jsou jistým způsobem šifrovaný systém, tak se karta musí nejdřív naformátovat. Tím způsobem se tato šifra rozprostře i na microSD kartu a její obsah - tudíž pokud ji budete chtít vyměnit, nejspíš bude nutný opětovný hard reset zařízení anebo formátování karty.

Vlastními slovy říkám shluk několika věcí, co jsem četl na různých webových magazínech, takže kdybych náhodou blekotal nesmysly, opravte mě. Zase si ale nemyslím, že tu prťavou kartičku vyndáváme tak často, aby to zmíněné omezení byla nějaká výraznější nevýhoda...
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Cleric »

Nejde až tak o to vyndavání, ale malá kapacita karty. Mám rád v telefonu Mp3 a videa pro volnou chvilku v práci a zmiňovaých 8 GB mi přijde prostě málo. Stačilo by alespoň 16GB to už je podle mne slušná kapacita na media.
SuperSrsen
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob kvě 24, 2008 13:00
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od SuperSrsen »

Akce ala Česká repubika by mohla vypadat tak, že jim ten XBOX budete muset donést, aby jste si mohli draze WP7 koupit... :tlem:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

TO UNI:
Vis nevim jestli sis vsiml ale zijeme v ČEZke republice a tady je vsechno otazka penez. Nevim kolik ty vydelavas, ale ja osobne nemam na rozhazovani i kdyz pravda radsi si priplatim, kdyz vidim, ze to ma smysl. Ale rvat za 16GB 3 tisice podle me nema smysl, kdyz mam slusne rychlou (myslim JEN prenosy v ramci zarizeni a jeho procesu) 16GB pametovku za 8 stovek. A jinak nevim, co sem pletes ctecky, ja mluvil o konektivite (k tomu iPhone musis tahat spešl kabel, abys pripojil k ntb atp.) ne o rychlosti prenosu (ta je pravda taky dulezita, ale o tom jsem nemluvil).

TO janac_marek:
Vzhledem k tomu, ze WEH ve 2. verzi bude postaveno na WEC7 (= WinCE7) + kompatibilita s WP7, tak je jasne, ze to bude neco noveho. To uz jsem tady taky psal kolikrat :wink:
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od Trigon »

Všichni se tu ohání, jak nemají žádný peníze a když se podívám na výčet jejich zařízení, tak mi něco asi uniká, nebo že by se HTC HD1, HD2 a pod. vyrábělo už před pěti lety, sakra to jsem asi prošvihl. Také jsem něco četl o tom, že u některých zařízení jde karta vyměnit, ale to nemusí být pravda, zítra se musím podívat v obchodě, jak to v těch zařízeních s WP7 vlastně je. Na mém telefonu ( respektive zařízení, abych neurazil a nerozpoutal vášnivou diskuzi) mám na paměťové kartě nainstalované programy a moc se mu nelíbí, když ji vyndám ze slotu. Tak chápu, že se chce někdo tomu vyvarovat, ale to samozřejmě neznamená, že by člověk neměl mít možnost si ukládat data na kartu, kterou lze vyndat a obzvláště v případě navigací, které za WM byly často nabízeny na paměťových kartách. Už se těším, jak si budu přes MarketPl. stahovat navigci s mapami celé Evropy nebo se raději vykašlat na WP?
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce v Rakousku: WP7 + XBOX 360 zdarma

Příspěvek od bkf1 »

Trigon píše:to samozřejmě neznamená, že by člověk neměl mít možnost si ukládat data na kartu, kterou lze vyndat a obzvláště v případě navigací, které za WM byly často nabízeny na paměťových kartách. Už se těším, jak si budu přes MarketPl. stahovat navigci s mapami celé Evropy nebo se raději vykašlat na WP?
Ja nevim ale u meho WM6.5.3 se vyjmuti karty neprojevuje nijak negativne (ani nevim jak to myslis, jako ze se treba system sekne na chvilku nebo co?)... akorat programy, ktere tam mam nainstalovane (v podstate jen navigace) samozrejme nejdou spustit, ale to je logicke ;o)
PS: kdyz chces pouzivat kartu tak na WinPaskvil radsi zapomen, usetris si nervy :)
Trigon píše:Všichni se tu ohání, jak nemají žádný peníze a když se podívám na výčet jejich zařízení, tak mi něco asi uniká, nebo že by se HTC HD1, HD2 a pod. vyrábělo už před pěti lety, sakra to jsem asi prošvihl.
OT: Mno ja kupuji PDA zhruba kazde 2 roky, ale ne nove... HD1ku mam za 5 tisic na inzerat a jeste VELMI zachovalou ;o)
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Akce u sousedů v Rakousku: Win Phone 7 + Xbox 360 zdarma

Příspěvek od carnero »

Standu nemam rad, ale nabidnete Venue Pro a Xbox 360 a utrhnu vam ruce :D
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů