Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od NeoPlex »

v clanku je jasne zdurazneno, ze se jedna jen o spekulace... tak proc tu rozjizdite zase spam o tom jak je apple jedina mozna volba? A opet ti stejni lide. Az bude mit Apple nejvetsi podil na nasem trhu, tak pak tim muzete takova tvrzeni opodstatnit. Kazdy ma jiny hodnoty a pro kazdeho je pouzitelne neco jineho.

Co se tyka WP7 tak buchvi co doopravdy bude, MS je ted v mobilnim svete na bodu mrazu a v tuhle chvili nema co ztratit, takze si muze dovolit i podstrcit fiktivni informace, ale to je jen moje spekulace :) Osobne MS drzim palce, protoze cim vice silnych hracu na poli, tim rychleji pujde vyvoj mobilnich systemu dopredu.
doom2wad
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon zář 13, 2010 20:13
Zařízení: w810i

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od doom2wad »

nezapomente jeste mezi omezeni, ze bing maps jsou v cr nepouzitelne. vsechna ta uzasna videa o hledani restauraci a prave zacinajicich filmech v nejzlizsim okoli zustanou pro nas jen na youtube.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od YAMATO »

Tak Google mapy jistě budou...leda by nesměli :lol:
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od NeoPlex »

dokonce jestli se nepletu tak google maps patri mezi ty nejoblibenejsi aplikace i v appstore ne? :)
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Google mapy jsou nativní aplikací systému, tudíž v AppStore vůbec nefigurují.
zune85
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon zář 06, 2010 1:50
Zařízení: Lumia 735
Bydliště: Praha - Holešovice

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od zune85 »

chrono
ved on to vie najlepšie
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od NeoPlex »

google apps jsou v iP beznou zalezitosti...

Kód: Vybrat vše

http://itunes.apple.com/cz/app/google-mobile-app/id284815942?mt=8
nevim jak je to nebo neni v appstore, jen vim ze to proste na iPhone existuje a to mi staci :), takovehle slovickareni je malichernost
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Není to o slovíčkaření, ale o psaní nesmyslů a mystifikací.
NeoPlex píše:dokonce jestli se nepletu tak google maps patri mezi ty nejoblibenejsi aplikace i v appstore ne? :)
Google maps zkrátka mezi nejoblíbenější aplikace z AppStore nepatří a ani patřit nemohou-nanajdeš je tam.
To že teď odbíháš k nějaké multifunkční aplikaci od Googlu na výše uvedeném nic nemění.


Edit:
Jasně, splést se může úplně každý. Kdyby jsi ten poslední příspěvek napsal hned, tak se nad tím vůbec nepozastavuji. Nicméně místo toho jsi se v reakci začal věnovat úplně jiné aplikaci (byť taky od Google) a přišlo mi to jako takové menší kličkování.
Jinak já když něco nevím nebo se v dané oblasti neorientuji, tak nemám zapotřebí v dané věci spekulovat či nějak hlouběji rozjímat, ale každý to má asi jinak.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od NeoPlex »

jsem rad, ze jsi me citoval, protoze na konci te vety je otaznik. Tzn. ze veta je tazaci, chapes? Tak mi rekni jak veta tazaci muze zaroven byt mystifikaci a nesmyslem? Mel jsem za to, ze jsem kdysi cetl nejaky clanek na mobilmanii, kde neco takoveho psali, proto mi to utkvelo v pameti, ale samozrejme si to muzu s necim plest. Kdybych si zatim stal, tak nepisu vetu zpusobem "jestli se nepletu.." zakoncenou otaznikem. Takze jsme zpet u te malichernosti vid? :)

edit: jak jsem rikal nekde jsem to cetl, skoda ze ted to uz nemuzu najit. A jsme v diskuznim foru, kdo se nediskutuje/nepta se, tak se nic noveho nedovi. To je zase muj pohled na vec :)
doom2wad
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon zář 13, 2010 20:13
Zařízení: w810i

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od doom2wad »

a proc resite google maps na iphone? tenhle clanek je o widlows 7. tam jsou nativne bing maps, ktery v cr stoji za velky kulovy... divil bych, kdyby bylo tak snadny tam doinstalovat google maps, aby byly integrovany stejne, jako se chlubi preview videa z wp7...
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Spekulace: Jaká omezení čekají na uživatele WinPhone 7 v ČR?

Příspěvek od Vlasta W. »

Článek vcelku neříká nic nečekaného. Nakonec tahle váhavost MS je důvodem, proč jsem při uvedení Zune HD zavřel mujZune.cz. Že v Česku nepůjde kupovat hudbu přes Zune Marketplace bych asi oželel, navíc tady jsou i relevantní právní důvody (Microsoft nemá smlouvy pro distribuci mimo USA a Kanadu), proč ale nepůjde třeba Mobile Marketplace, to už mi příliš jasné není. Na druhou stranu se mi nechce věřit, že by Microsoft opravdu dodával na evropské trhy "smartphone", do kterého nepůjdou doinstalovávat aplikace. Přitom na zkušenosti se Zune si už v Redmondu mohli domyslet, že pokud není launch produktu celosvětový, nikdy nedosáhne stejné obliby a významu jako konkurence. U Zune jsem ochotný určité překážky překročit, ale telefon je kritické zařízení, které musí být 100% funkční. Když siu uvědomím, že Microsoft omezení Zune Software naopak průběžně utahuje, nerad bych se dostal do situace, kdy třeba Windows Phone v Česku nepůjde ani aktivovat či některé funkce budou úplně chybět čistě proto, že je bude blokovat Zune SW. Existují sice některé workaroundy, navíc já mám Live ID vytvořené v USA na americkou adresu a Zune účet aktivovaný tam, takže to mám o dost jednodušší, každopádně ani to není stav, který by nějak zásadně podnítil oblibu tak skvělých zařízení, jakými jistě WP7 telefony budou.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 41 hostů