Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Víkend je ideální prostor pro trochu odlehčující bleskovku, a tahle určitě pobaví. Vývojový tým Windows Phone 7 se po zkompletování finální verze systému rozhodl vyrazit do ulic a uspořádat veselý průvod, který měl oslavit ono dokončení vývoje a uzavřít tak 20 měsíců práce, které si Windows Phone 7 vyžádaly. Podstatně delší období už předtím zabral vývoj původní verze "Windows Mobile 7", nicméně tu se Microsoft právě před 20 měsíci rozhodl odpískat a začít kompletně od začátku. Kompletní galerii z průvodu, ve kterém zaměstnanci symbolicky pohřbili iPhone či BlackBerry, si můžete prohlédnout v této galerii na Flickru. Všechny fotografie byly mimochodem pořízeny komunikátorem HTC Evo s Androidem :-) .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZQTemf043tw[/youtube]

Tip: Jestliže vás Windows Phone 7 zajímají, nezapomeňte sledovat naši novou sekci na fóru, kde se tomuto systému podrobně věnujeme. A pokud objevíte o tomto systému nějakou zajímavou informaci, klidně se o ni v diskuzi podělte s ostatními.

obrázek
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od msv »

No, necháme se překvapit. :wink: Osobně počkám na WP7 a potom se rozhodnu, zda uskutečnit přechod na Android, či ne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od htcjirka »

JackalJackal píše:Tak to je hustý. Však ona je přejde ta sranda. :lol:
Ja si myslim,ze ta sranda prejde nejenom je.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od KVARK »

Uvidíme v jakém stylu bude průvod až se WP vypaří jak ty jejich KINy.... :tlem:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Standa »

No jak to tu pozoruju, budu asi jeden ze čtyř lidí na světě, kdo si WP7 koupí... ;-)
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od cryingfreeman »

pokiaľ predaj u nás neskončí skôr ako začne :tlem: ale hádam nie 8-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Standa »

Pak ale budu smutný, protože jediný akceptovatelný dotekový telefon bude BlackBerry Torch 9800 :-)
Uživatelský avatar
Matko
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát srp 27, 2010 2:29
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Matko »

Ja kupujem tiez WP7 ;-)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky kupuju WP7 hned jak se něco objeví na trhu..a už se neskutečně těším.....

TO STANDA..no co jsem četl recenze tak TORCH docela zklamání.....Ten Web Prohlížeč je katastrofa....
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od carnero »

Nápad to je vtipný, ale že by byl zrovna Microsoft ten, kdo by ho měl realizovat. Zvlášť ten pohřeb iPhone a BB, když to byl Microsoft kdo dokázal prakticky dokonale pohřbít celou platformu. A ještě ke všemu tu svojí :D

Windows Phone 7 vypadají nadějně, ale sám bych do toho už nešel. Jedna major verze za pět let je docela málo a kdo ví, zda Microsoft v tomhle přístupu něco změní.
Sislik
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob srp 09, 2008 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Sislik »

priznam se, ze na WP7 jsem na jednu stranu zvedavej a na druhou stranu se jich hodne bojim - podle informaci, co jsem zatim zjistil si myslim, ze ja nebudu cilova skupina zakazniku a prijde mi, ze po odstaveni WM 6.5 uz nebudu cilova skupina u zadnyho nove vyrabenyho PDA :(

kazdopadne jsem si tedka radsi koupil novej telefon s WM 6.5 (HTC Touch Diamond 2), protoze ten starej mi zacal pomalu umirat, abych mel klid a nemusel tedka resit nejaky novy platformy :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Standa »

element332 píše:Taky kupuju WP7 hned jak se něco objeví na trhu..a už se neskutečně těším.....
TO STANDA..no co jsem četl recenze tak TORCH docela zklamání.....Ten Web Prohlížeč je katastrofa....
Super, tak to už jsme v ČR tři :-D...
Mně WebKit jako katastrofa nepřišel, tedy kromě viditelně větší lenosti oproti Androidu a iPhone. Mohli by se použít silnější procesor, ale to z toho zase byla doteková multimediální hitparáda, jako ostatní platformy, která ovšem na jedno nabití nic nevydrží.

Co mě ale zaujalo např. ve srovnání z CrackBerry, že na iPhone z obrazovky prohlížeče potřebuješ 6x ťapů a jeden posun k zapnutí wifi, což je víc úkonů, než BlackBerry a Android dohromady :-D. Děkuji pěkně za takovou "jednoduchost" a pohodlí. I na (hnusném a komplikovaném) WM na to potřebuju (už v základu) jen dva kliky.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Standa píše:Co mě ale zaujalo např. ve srovnání z CrackBerry, že na iPhone z obrazovky prohlížeče potřebuješ 6x ťapů a jeden posun k zapnutí wifi
V základu ano, ale mně k tomu stačí na hlavní obrazovce jeden posun prstem v oblasti horní lišty a jedno kliknutí (SBSettings z Cydie). Je k tomu sice potřeba Jailbreak, ale na druhou stranu kdo nedělá HardSPL unlock u WM nebo Root u Androidu?

Obrázek
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Standa »

Jo, já jsem si i myslel, že nějaká úprava to vylepší. Ale nejsou právě ty dodatečné softy a úpravy přesně to, co příznivci iPhonu na WM kritizovali?
Já osobně proti tomu samozřejmě nemám nic.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle už je na každém uživateli jak se k tomu postaví. Mě bavilo upravovat WM a stejně tak mě baví šťourat se v iOS :)
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od peter34 »

Jiří Hrma píše:
Standa píše:Co mě ale zaujalo např. ve srovnání z CrackBerry, že na iPhone z obrazovky prohlížeče potřebuješ 6x ťapů a jeden posun k zapnutí wifi
V základu ano, ale mně k tomu stačí na hlavní obrazovce jeden posun prstem v oblasti horní lišty a jedno kliknutí (SBSettings z Cydie). Je k tomu sice potřeba Jailbreak, ale na druhou stranu kdo nedělá HardSPL unlock u WM nebo Root u Androidu?
To áno, ale HardSPL používam na nahratie neofic. ROM, a nie na to aby som nemusel spúštať wifi na 6.kliknutí. Apple - Think different.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od IkE Blaster »

Apple myslí na své lidi v Americe, kde se kupoval/kupuje iPhone s 3G internetem. K čemu jim pak bude rychle přístupná wifi? Oni to nepotřebují...
r4in
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob zář 11, 2010 13:53
Zařízení: Xperia X1

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od r4in »

Slavnostní dokončení 11. září? To je hodně blbé datum. Ta symbolika v případě neúspěchu WP7 bude... značná. :)
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od esaras »

Standa píše:Pak ale budu smutný, protože jediný akceptovatelný dotekový telefon bude BlackBerry Torch 9800 :-)
No nevim co na blackberry vidis tak svetoborneho, mel jsem par kousku v ruce, protoze jsme pro to vyvijeli nejake aplikace a zatim se na nazoru, ze blackberry je, byl a nejspis i nadale bude peknej kram do vylohy, nic nezmeni, nebo alespon do chvile kdy vydaji neco pouzitelneho.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Veselý průvod zaměstnanců Microsoftu a oslava dokončení WP7

Příspěvek od Standa »

Pokud jsi těch kousků už pár měl, a dokonce pro ně vyvíjel soft, a i přesto nevidíš, co ti můžou přinést, pak to jednoduše nejsou telefony pro tebe :-).
Jak vidím, tak máš HD2, což je telefon pro lidi s úplně jinými chuťovými buňkami než pro ty, co chtějí BlackBerry.

IkE Blaster píše:Apple myslí na své lidi v Americe, kde se kupoval/kupuje iPhone s 3G internetem. K čemu jim pak bude rychle přístupná wifi? Oni to nepotřebují...
To máš pravdu. Mně jde ale o to, čím většinou argumentuje uživatel v diskuzích, ne o to, co říká Apple sám.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů