Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jednou z nejočekávanějších keynote na veletrhu CES 2010 v Las Vegas je ta od Steva Ballmera, která proběhne 6. ledna v 18:30 tamního času, což v přepočtu na ten náš vychází na dnešní noc ve 3:30 ráno. Je jasné, že velký prostor bude věnován nejrůznějším věcem okolo Windows 7 a šušká se, že prý bude představen i onen zajímavý Tablet Microsoft Courier (video). Vedle Steva Ballmera vystoupí také Robbie Bach, což je největší Windows Mobile "boss" v Microsoftu vůbec, a právě to otevírá prostor spekulacím o představení revoluční verze systému Windows Mobile 7. Pokud se na keynote představení nového mobilního systému nedočkáme, pak se tak stane pravděpodobně v únoru na akci Mobile World Congress v Barceloně, kde budu také přítomný, takže by mě neskutečně potěšilo, kdyby si Microsoft nechal premiéru až tam :-); v opačném případě se moje prsty během zítřejšího dne nezastaví při psaní novinek o Windows Mobile 7.

obrázek

Na "noční" keynote si rozhodně počkám a pokud si ji také nechcete nechat ujít, můžete sledovat živý stream přímo přes stránky Microsoftu. Další možností je, že Microsoft nepředstaví Windows Mobile 7, ale jen další meziverzi vycházející z Windows Mobile 6.5, která bude upravená pro zařízení s kapacitním displejem (určitě si všichni vybavíte nejrůznější testovací buildy verzí označeních 6.5.x z Xda-developers). Tak uvidíme, s čím nás nakonec Microsoft překvapí.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od radospol »

Uz par dni sedujem,ze by mali prave wm6.5.3 zoficialnit.Uvidime jak to cele dopadne.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od Svestka »

Osobně doufám, že nebude už žaden "mezistupeň" další verze jelikož to povede akorát k dalšímu oddalování a zpoždování uvedeni WM7. :) Sice až tak moc nepočítám s přechodem na WM7 tak přesto jsem zvědav co Microsoft vymyslel.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od HTCKlorec »

Ja som okrem WM7 zvedavy na Courier, na ktory si robim zalusk uz od jeho oznamenia, vyzera to ako skvela vec!
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od jacek »

přikláním se k názoru radospola, mnohé naznačuje zoficiálnění WM 6.5.3.
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od Honza Zajíc »

tak na Courier jsem taky hodně zvědavej!! zvlášť podle toho přiloženýho videa to vypadá fakt bombově... v realu to sice asi tak super nebude ale rozhodně mě to hodně zajímá:) kdybych nemusel zejtra do školy tak si tady počkam na ten stream ale hned ráno sem tady!!
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od roxtedy »

Nezlobte se na mě,ale zajímalo by mě jak dlouho už MS o WM 7 mluví...? Myslím, že už snad od dob verze 6 a to už je nějaký rok...Mám radší když se mín mluví a víc programuje(android, iphone)....6.5.3....6.5.5.......6.5.7....6.5.9 kdo ví jak dlouho si ještě počkáme...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak v kuloárech koluje, že na této keynote WM7 nebudou představeny, nadějně vypadá ta Barcelona, tak uvidíme.
Update: Přímý link na live stream
noker11
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2007 12:26

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od noker11 »

Takze o mesiac :X
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od Jiří Hrma »

je to tak... jinak kdo nesleduje video, tak tady je aktuální průběh včetně fotek http://www.engadget.com/2010/01/06/live ... 0-keynote/" onclick="window.open(this.href);return false; . Těším se do Barcelony!
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

Keynote Steva Ballmera na CES 2010: Dočkáme se WinMobile 7?

Příspěvek od Honza Zajíc »

"We'll have a lot more to say about phones next month at Mobile World Congress."
myslím že tahle věta mluví za vše;)
a ten HP tablet se mi fakt líbí!!;)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů