Jak dostat kontakty z telefonu s nefungujícím dotykem

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Sandra
smartstar
smartstar
Zařízení: iPhone SE

Příspěvek od Sandra » ned čer 18, 2017 23:09

Ahojky, potřebovala bych poradit. Kolegyně má starou Lumii 520, která má poškozený display, takže nereaguje na dotyky a potřebovala by z toho dostat kontakty. Sice má nastavený MS ID a většinu kontaktů má v cloudu, ale kontakty z posledního cca půl roku se jí z nějakého důvodu nesynchronizovaly. Jak tedy (pokud to jde) se dají kontakty zachránit? Existuje na to nějaký software? Telefon jde zapnout a funguje, jen nereaguje na žádný dotyk na display. Děkuji.

stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB

Příspěvek od stm01 » pon čer 19, 2017 13:30

Když se přihlásí na stránku https://login.live.com/login.srf?wa=wsi ... ndid=90015" onclick="window.open(this.href);return false; , tak tam ty kontakty nejsou?

Sandra
smartstar
smartstar

Příspěvek od Sandra » pon čer 19, 2017 13:32

Je tam většina, ale jak píši výše, za posledních půl roku se jí z nějakého důvodu nesynchronizovaly.

stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel

Příspěvek od stm01 » pon čer 19, 2017 14:37

Myslím si, že z telefonu se jen tak nedostanou. Při přihlášení k účtu MS se kontakty musí synchronizovat automaticky.Pokud tomu tak není, tak by chtělo nějakým způsobem z aktivovat synchronizaci, ale bez obrazovky to je problém. Podle mě výměna displeje a potom zprovoznit synchronizaci. :-( :)

Sandra
smartstar
smartstar

Příspěvek od Sandra » pon čer 19, 2017 16:43

Výměna displeje na takovém starém krámu vyjde dráž než nový telefon (právě si koupila novou 520 za 800 Kč, podle mě je to i tak dost drahé, ale ona s tím je spokojená). Ale ty kontakty, přes nějaký program to nejde? Bývalo Zune, nějaká náhrada není?

stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel

Příspěvek od stm01 » pon čer 19, 2017 17:00

Zkusil bych se optat zde: http://forum.mynokia.cz/index.php?sid=b ... 849745e42b" onclick="window.open(this.href);return false; , jestli budou umět poradit. ;-)

Sandra
smartstar
smartstar

Příspěvek od Sandra » pon čer 19, 2017 17:01

Zkusím, díky.

Albi83
nováček
nováček
Zařízení: HTC Evo 3D

Příspěvek od Albi83 » ned črc 23, 2017 21:26

Ahoj.

Podařilo se ti najít nějaké řešení jak dostat kontakty z telefonu s nefungujícím dotykem? Včera mi kamarád donesl 535 s
rozbitým displejem. Vše ostatní funguje. Nemá na ní žádný MS účet, takže kontakty nemá nijak synchronizované.

Díky

Albi

Sandra
smartstar
smartstar

Příspěvek od Sandra » ned črc 23, 2017 22:14

Existuje jeden program, který by to zvládl, ale vyžaduje potvrzení na telefonu, takže je vlastně k ničemu. Kolegyně to každopádně vyřešila tak, že si koupila iPhone a dle jejích slov si momentálně připadá jako Alenka v kraji divů, protože všechno funguje hned napoprvé, netápe v nastaveních a libuje si jak je to rychlé (a to si koupila 5S, zajímalo by mě, co by říkala na 7 Plus nebo SE :-D ).

Chybějící kontakty doplňuje a synchronizuje s iCloud. Mimochodem, zde na fóru (a nejen zde, prakticky všude v ČR) se tvrdí, jak je synchronizace s MS účtem 100% spolehlivá a že problémy jsou způsobené pouze uživatelem, ale pátrala jsem i na zahraničních fórech a skutečnost je taková, že nefunkční synchronizaci řeší snad každý druhý uživatel a to dlouhodobě, že to prý chvíli funguje a pak to z neznámého důvodu fungovat přestane, někdy se to samo rozběhne a někdy ne a je nutné to řešit exportem (většina lidí to vyřešila Google účtem).

Každopádně díky za snahu a Albi přeji hodně štěstí. Kromě výměny displeje asi jiné řešení neexistuje. Tedy odchod jinam je řešením, ale to data zpátky nevrátí, zato to ale uklidní nervy.

SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017

Příspěvek od SmetyCZ » pon črc 24, 2017 8:52

Ten program by mě docela zajímal, ale to je jedno.

Nikdo snad nikdy netvrdil, že ta synchronizace je vždycky za všech okolností 100% (a kdo tvrdí že ne, kecá), v tomhle se nedá věřit nikdy nikomu.

Sandra
smartstar
smartstar

Příspěvek od Sandra » pon črc 24, 2017 12:01

SmetyCZ píše:Ten program by mě docela zajímal, ale to je jedno.

Nikdo snad nikdy netvrdil, že ta synchronizace je vždycky za všech okolností 100% (a kdo tvrdí že ne, kecá), v tomhle se nedá věřit nikdy nikomu.
Už nevím jak se jmenuje, ono to není ani nijak důležité. Stáhla jsem ho, zjistila že potřebuje potvrzení z telefonu a tím jsem to přestala řešit. Kolegyni jsem poradila ať si koupí něco normálního a koupila si 5S a je spokojená, tím pro mě kauza mobilních Windows snad už definitivně skončila.

Tvrdil to třeba htcjirka a našli se i další. Nevím jak je to v současné době, ale stále se najdou lidé, kteří tvrdí, že mrtvý systém je ten nejlepší, v diskusích na smartmanii a třeba i mobilmanii.

Timothydok
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Zařízení: 85851934348
Kontaktovat uživatele:

Jak dostat kontakty z telefonu s nefungujicim dotykem

Příspěvek od Timothydok » úte úno 05, 2019 1:43

Ahoj mГЎm problГ©m, rozbil se mi display u telefonu reaguje jen hornГ­ polovina. NemГЎm jak pЕ™etГЎhnout kontakty do novГ©ho telefonu. DГЎ se telefon nД›jakГЅm zpЕЇsobem pЕ™ipojit k PC aby ЕЎli stГЎhnout kontakty??? Na starГ©m telefonu je Windows Phone 8.1 na novГ©m uЕѕ jsou 10.

DГ­ky

Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“