HTC HD 2 rom problém

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
kalbic
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 18, 2012 11:14
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD 2 rom problém

Příspěvek od kalbic »

Zdravím,

Nedávno jsem sehnal HTC HD 2 na ebay stím že tam dělá problémy ROM klasika nefungující podsvícení nereagující display. Tak že si telefon přeflashuji a dám si ho do pořádku jenže problém je vtom, že čím více jsem o telefonu zjistil tím větší mám pocit že telefon je klasická servisová skládačka veškerý HW funguje v pohodě. Ale problém nastává jak dostat z telefonu platné P/N pro instalaci správného ROM. Podle P/N na baterii 35H00128-00M předpokládám že jde o dokoupenou baterii takže ROM podle tohoto neseženu. Většina ROM co jsem zkoušel udělala MicrOP error. Radia + HSPL jsem samozřejmě používal které byly udané.

Takže jsem se chtěl zeptat pokud někdo z Vás nezná nějaký tool na vytáhnutí P/N z tel nebo cokoliv jak tam dostat dobrý ROM + radio + hspl.

Předem díky za reakce.

Edit: Tak jsem do telefonu nainstaloval magldr 1.3 + sw radio 2.15.5014 a DFT Ultrafruit Windows Phone 7.5 nyní už telefon nabíhá jak vínko sice je občas nutné startovat na 2x protože se při bootu sekne, ale stále nevím jak vyřešit problém s displejem tel reaguje po prvním startu displej se chová normálně reaguje krásně čistě, ale zhruba tak po 2 min používání displej přestane úplně reagovat po restartu přes baterii se displej opět nereaguje vždy až tak na několikátý pokus a opět ta samá situace. Dolní část telefonu se podivně zahřívá někdo, kdo má podobné zkušenosti? Nemůže to být nějakými drivery někde jsem četl že je i hw radio apod, budu rád za každou radu.
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů