Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
bilbo07
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 01, 2010 18:51
Zařízení: HTC HD2

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od bilbo07 »

Zdravím všechny,

rád bych vyzkoušel nějakou novou ROM (používám ofi 1.66). Představoval bych si například lepší zvuk při telefonování a vyšší rychlost. Důležitá je pro mě spolehlivost, abych nemusel resetovat několikrát za den.

Četl jsem nejen zde o různých rom z xda, ale ocenil bych rady typu: tuhle ROM používám a vyhovuje mi proto a proto atd.

Předem děkuji za Vaše odpovědi.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od koumes »

Kazdy preferuje jinou romku,rychlost stabilita soft lite full.Sam si ozkousej a neptej se.Je to zbytecne.Zalezi na tom,co pouzivas za aplikace nejvice.Vic no coment.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od premikkoci »

Doporučuji Miro v17.6 with Sense. Je rychlá, stabilní... Vzhled neni nijak pozměněn
bilbo07
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 01, 2010 18:51
Zařízení: HTC HD2

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od bilbo07 »

Pro koumese:

Odpověď "a neptej se.Je to zbytecne" je zbytečná... Každý nemá čas zkoušet hromady ROMek. Proto se ptám. Zajímá mě, jaké ROMky uživatelé, kteří jsou ochotní mi odpovědět, zkoušeli a jak s nimi byli spokojeni z hlediska stability, rychlosti, ale i vzhledu atd. Potom jednu z "nejlépe hodnocených " zkusím. Víc no comment.


Pro premikkoci:

Dík za odpověď. Jasné, stručné, přesně to, co jsem měl na mysli.
slawski
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: Nokia 3110C, E51, HTC HD2 16Gb

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od slawski »

:) Jo těch Rom je hafo nějaké zkušenosti by byly fain ! Já mám par dnu Rom "v Podpisu" má hezké prostředí šetři MB pamětí! Je to moje první Rom, instaloval jsem bez předchozího obeznámení, vůbec jsem nevěděl co mě čeká! To asi mnohé odradí. :roll:
Jsem spokojený kvůli těm ušetřeným MB.
Sankacoffe
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob zář 08, 2007 18:25
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: still on my way..

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od Sankacoffe »

Pokud mohu prihodit svou trosku do mlyna, tak bych urco zauvazoval o ChuckyROM GTX ktera je spolehliva, se spoustou uzitecnych programu a dobre oskinovana - u te jsem zustal asi nejdele.
Obrázek

Pokud davas prednost jinemu nez klasickemu vzhledu tak by te mohl zajimat projekt ,,sencity,, coz je v podstate cerne GTX a lze instalovat na vetsinu ,uvarenych, ROM pomoci .cab
Obrázek

Staci pohledat na xda :wink:
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od malinkej »

ahoj,
já používám ROM energy z těchto stránek. Tato ROM je stabilní rychlá a hezky graficky udělaná. Nestalo se že by mi spadla nebo se kousla, jako to bylo celkem obvyklé u oreginálních ROM. Před touto instalací jsem používal ROM elegancia a ta byla taktéž velice dobrá stabilní a rychlá. Energi ROM má lepší lokalizaci do češtiny a grfiku jinak bych řekl že jsou dobré obě. Kvalita telefonování bude spíš o RADIO ROM než o samotné ROMce

energy
http://wmmania.cz/clanky/rom/hd2-energy-rom/" onclick="window.open(this.href);return false;
elegancia
http://wmmania.cz/clanky/rom/hd2-miri-rom-elegancia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Jakou ROM? - Vaše zkušenosti

Příspěvek od htctester »

ja používám tuto : [20.10.2010] Elegancia ROM - CHT 2.0 (6.5/6.5.x) - GTX - MaxSense (v5) (V 1.0 FINAL) COM 3 s HTC messaging , je stabilní s cht2 a jsem spokojen , vše šlape jak má. diky CHT 2 jsem si upravil vše co potřebuji a to i na "rychlé stranky" atd atd . podrobné foto z ROM zde :
http://www.facebook.com/home.php?#!/pag ... 0458887389" onclick="window.open(this.href);return false;
ROM je odsud : http://htcpedia.com/forum/showthread.php?t=2353" onclick="window.open(this.href);return false;
elegancia7.jpeg
elegancia7.jpeg (27.49 KiB) Zobrazeno 4067 x
elegancia8.jpeg
elegancia8.jpeg (26.04 KiB) Zobrazeno 4067 x
elegancia9.jpeg
elegancia9.jpeg (23.5 KiB) Zobrazeno 4067 x
elegancia11.jpeg
elegancia11.jpeg (26.06 KiB) Zobrazeno 4067 x
elegancia12.jpeg
elegancia12.jpeg (27.89 KiB) Zobrazeno 4067 x
elegancia13.jpeg
elegancia13.jpeg (29.35 KiB) Zobrazeno 4067 x
elegancia1.jpeg
elegancia1.jpeg (27.11 KiB) Zobrazeno 4067 x
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů