Výměna SD karty

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
fireblade46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 19, 2013 12:38
Zařízení: HTC Desire X

Výměna SD karty

Příspěvek od fireblade46 »

Ahoj, potřeboval bych poradit s problémem. Koupil jsem na aukru SD kartu 32GB pro svůj HTC Desire X karta funguje jak v pc tak i v mobilu se hlásí jako 32GB. Něco na ní i je uloženo, jenže jednou za čas jí mobil nevidí a vše se z ní ztratí. Pak se opět připojí ale je už prázdná a takhle pořád dokola. Není tam nějaký krok, který jsem opomněl kvůli čemu to teď takhle zlobí?
fireblade46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 19, 2013 12:38
Zařízení: HTC Desire X

Výměna SD karty

Příspěvek od fireblade46 »

tak děkuji za radu :D
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výměna SD karty

Příspěvek od uni »

Může být vadné zařízení i karta. Co poradit. Dej tam jinou kartu, pokud se to bude opakovat, mobil do servisu. Žádným svým nastavením nebo užíváním ty toto nezpůsobíš. Pokud jak ze zařízení tak z PC nevytahuješ kartu nekorektně, tedy bez využití funkce odpojení úložiště.
fireblade46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 19, 2013 12:38
Zařízení: HTC Desire X

Výměna SD karty

Příspěvek od fireblade46 »

Prosím tě já jsem si tu kartu objednal, překopíroval z té první a prostě to vyvádí tohle. Nevím zkusím a uvidí se, ale předtím to na té staré nedělalo vše fungovalo v pořádku tak jak má.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Re: Výměna SD karty

Příspěvek od Simon »

A bola ta karta za normálnu cenu? Ak bola príliš lacná tak je jasné kde je problém :)
fireblade46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 19, 2013 12:38
Zařízení: HTC Desire X

Výměna SD karty

Příspěvek od fireblade46 »

No tak byla za dobrou cenu ...chápu, že tím, že šetřím se vystavuji takovému riziku, ale jedná se o kartu Samsung. Nebudu z téhle firmy dělat bůh ví jakou značku, ale člověk by čekal, že normální fungování nebude problém.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Re: Výměna SD karty

Příspěvek od Simon »

Vždy sa nájde zlý kus, zlá séria a podobne. Už každej značky. A práve ty môžeš mať, šťastie na tu zlú. Prípadne skus kartu v inom telefóne.
fireblade46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 19, 2013 12:38
Zařízení: HTC Desire X

Výměna SD karty

Příspěvek od fireblade46 »

Naposledy jsem řádně naformátoval..a nahraji na kartu programy a muziku atd.. :) pokud to opět neudrží již jsem psal prodejci zda jsem jediný kdo má problém a že pokud se bude opakovat budu reklamovat.. :) halt vím, že příště nebudu lenivý si připlatit.. :)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Výměna SD karty

Příspěvek od Simon »

No ono je to aj s novým kusom kľudne. Kamarát kupoval novú SD kartu, tuším 64GB nie zrovna lacnú, a prvé 2 kusy mu ani nešli. Nakoniec tretí bol dobrý a funkční. (presne tú istú skúsenosť mám aj s HDD kvalitnej značky priamo z obchodu).
Proste musí mať človek mať trochu šťastia. :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů