Jak aktualizovat HTC Desire HD

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

Mám na Vás prosbu ohledně aktualizace rom. Na svém HTC mam android 2.3.3 a senze 2.1. Telefon jsem koupil nový, žádné úpravy jsem neprováděl. Je nebrandovaný a mám ho již 1,5 roku. Do současné doby mi telefon nenabídnul žádnou aktualizaci, ačkoli jsem se o ní snažil nesčetněkrát manuálním kontrolováním, ale vždy mi to napíše, že pro můj telefon nejsou aktualizace. Vím, že je již třeba ofic. rom 2.3.5 a sense 3.0, ale přes ota mi to nic nenabízí. Může mi někdo poradit jak mám ota aktualizace zprovoznit a nebo alespoň návod jak nový android nainstalovat. Nikde jsem ho nenašel ke stažení a navíc jsem totální laik a nevím jak se aktualizuje pomocí rootu a podobně. Já root nemám.
Můžete mi někdo prosím napsat jednoduchý návod nejlépe na zprovoznění ota aktualizací, případně na aktualizaci ruční s linkem na stažení funkční, nejlépe oficiální rom se sense. K tomu bych potřeboval znát postup na root i vše ostatní. Moc děkuji
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od Čambus »

Nejlepsi by pro tebe mohl byt Cyanogenmod. Komunita kolem nej vetsinou portuje nejnovejsi Android i na tento stroj, nicmene je to cisty Android bez Sense prostredi... Root neni nic tezkeho...
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od Čambus »

Toto je asi ta nejnovější ROM, kterou můžeš na HTC Desire HD pichnout... Nikde není psané, žeby něco nefungovalo, takže směle do toho! :wink:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1531218
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

Děkuji, jdu stahovat. Ta instalace je opravdu tak jednoduchá jak píše příspěvek výše. Tedy jen připojím k PC a soubor spustím v počítači? Jak ho mám připojit - jen nabíjení, internetová propustnost či režim usb jednotky? Jinak velmi děkuji za ten odkaz na tu romku
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od Čambus »

V tom odkazu, co jsem ti poslal, je urco i presny navod, jak postupovat, takze se neboj. Pripoj jej jako USB zarizeni normalne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od htcjirka »

Ta instalace je opravdu tak jednoduchá jak píše příspěvek výše.
Ne,to plati jen v pripade originalni oficialni rom,jednoducha instalace a spousteni z exe souboru.
V pripade ukuchtenych rom je to malinko jine a slozitejsi(jak pro koho).
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

děkuji za další info. U mě je to trochu složitější, protože jsem fakt laik a tak nevím kde mám v telefonu najít jakou mám verzi romky. Androida mám 2.3.3 sense 2.1. Mají ty romky na odkazu i sense? a mají Cz lokalizaci. Anglicky moc neovládám. Díky a omlouvám se, že jsem si spletl vlákno
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

Tak poedle tvé rady by to mohlo být číslo sestavení a to je 2.36.405.8 cl47853. Moc děkuji za ochotu. Už týden brouzdám po netu a hledám aktualizace a když tomu nerozumím tak houby nacházím. Určitě bude lepší tento postup než s tím rootem a neoficiální romkou jak jsem dopoledne stáhl a teď si s ní nevím rady. Jedná se o výše uvedenou jak mi na ní sehnal odkaz Čambus. Není u ní bohužel ani návod a i kdyby byl, anglicky moc neumím a tak bych byl stejně ztracen. Přes to mu děkuji za ochotu. Snad se to třeba někdy naučím, nyní mi bude stačit originální rom s exe koncovkou
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

Děkuji moc. Až to zrealizuji, písnu na toto vlákno
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

Tak bohužel recenzi napsat nemohu. V průběhu instalace a komunikace s telefonem mi to hodi následující hlášku chyba 131, chyba ID zákazníka. Pak to dále píše, že mám získat správný nástroj pro aktualizaci rom a postup opakovat. V pC mám nejnovější verzi sync. Při opakovaném pokusu se instalace nedaří. Co teď?

]
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od htcjirka »

Tato chyba znaci ,ze instalujes rom,ktera neni urcena pro tve Desire HD resp. pro tvuj region.
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

A poradí tedy někdo jakou nejnovější a funkční rom si mohu stáhnout pro náš region a odkud? Děkuji
lukdo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 02, 2012 7:29
Zařízení: HTC Desire HD

Jak aktualizovat HTC Desire HD

Příspěvek od lukdo »

Děkuji za nové rady, budu zkoušet dál a pak písnu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů