Trhání videa při nahrávání v 720p

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
tomnejeschleba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 07, 2011 21:25
Zařízení: Palm Pre + Touchstone

Trhání videa při nahrávání v 720p

Příspěvek od tomnejeschleba »

Zdravím,

chci se zeptat, jestli problém, který mám já je i problémem u jiných. Četl jsem zde na foru diskuzi, kde se podobný problém řeší u Desire HD.

Při natáčení videa v 720p se video místy až nepříjemně trhá a záznam je tedy pro pozdější přehrávání absolutně nepoužitelný. Podle diskuze jsem i přesto zkusil nahrávání v H.264, ale rozlišení mi dovolilo pouze 800x600 - nyní se video neseká, ale i přesto bych rád natáčel na maximum, co telefon dokáže bez toho, aby se video trhalo.

Mám oficiální upgrade Froyo 2.2 od HTC.

Díky za informace :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Trhání videa při nahrávání v 720p

Příspěvek od Daidalos »

Taky jsem si toho všiml. Někdo spekuloval že to je pomalostí karty (údajně až class 6 a výše umožňují nahrávání bez sekání) ale vzápětí to tam někdo vyvrátil pádnými argumenty. Taky by mne to zajímalo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Trhání videa při nahrávání v 720p

Příspěvek od htcjirka »

Sic ne HTC,ale zkusil jsem do Xperie Arc,tez Android telefon vlozit kartu class 2 a nahrane video jede nadherne a plynule bez trhani..
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Trhání videa při nahrávání v 720p

Příspěvek od Daidalos »

Máš pravdu, někdo to tam naprosto logicky vyvracel. Mě osobně ale nenapadá čim jiným by to mohlo být..
Řeší se to i tady: http://androidforum.cz/post90923.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale mám pocit, že to není ten topic, který jsem měl namysli.
tomnejeschleba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 07, 2011 21:25
Zařízení: Palm Pre + Touchstone

Trhání videa při nahrávání v 720p

Příspěvek od tomnejeschleba »

No mě by to zajímalo, jestli to bude třeba FW, kartou to není určitě, zkoušel jsem do toho kupovat novou kartu a tím se problém nevyřešil (kartu jsem nekupoval jenom kvůli videu, zase takovej problém to není, aby mě to donutilo investovat další peníze :) ).

Spíš by mě třeba zajímalo posouzení jiných uživatelů HTC Desire, kteří mají root a jiný FW (např. Cyanogen mod 7, nebo holej Gingerbread 2.3.x).
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů