Tovarenské nastavenia a volná pamäť

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

Tovarenské nastavenia a volná pamäť

Příspěvek od hasufeal »

Chcem sa spýtať, či mi pomôže ak sa na htc desire vratím k továrenským nastaveniam (obnovení továrních dat), či po tomto kroku bude volná interná pamäť v telefone cca 147 Mb(ako sa udáva na tomto fóre), pretože po sčítaní volného miesta a veľkostí nainštalovaných aplikácii dostanem hodnotu LEN okolo 60 Mb...čo je žalostne málo.Alebo čo iné sa môže ukladať do telefonu okrem aplikácii ? Ďakujem
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Tovarenské nastavenia a volná pamäť

Příspěvek od jenda89 »

do telefonu se ukládájí historie telefonování,smsky,emaily,internetová historie, a ostatní data ze sociálích sítí,
i mě se občas stane že když sem přesně před upozorněním na malou pamět a aktualizuji kompletně telefon tak mi vyskočí hláška že už je málo volné paměti,
ale v tvém případě pochybuju že ti to dělá nějakých zbylých 80mb
například jednou se mi i stalo že sem stáhl aplikaci a chtěl ji nainstalovat,ale nenainstalovala se z důvodu málo paměti,ale někde zůstala stažená a zabírala 10mb místa a nešla mi odnikud smazat
a obnova továrního nastavení smaže opravdu vše co ty si dal do telefonu,aplikace,nastavení,kontakty,sms,emaily, fakt vše
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

Tovarenské nastavenia a volná pamäť

Příspěvek od hasufeal »

takže mi to odporúčaš vykonať ? chcelo by to nejaký čistič systému...niečo ako ccleaner na windows...
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Tovarenské nastavenia a volná pamäť

Příspěvek od jenda89 »

ano, přes astro si zazálohuj aplikace,pokud mas nejakej jinej launcher tak i nastaveni,proste vsechny aplikace co podporujou zalohu si udelej, a pak si dej obnovu tovarniho nastaveni
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 88 hostů