Reklamace HTD Desire kvůli odstávajícímu krytu?

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Reklamace HTD Desire kvůli odstávajícímu krytu?

Příspěvek od koulou »

Moje otázka je asi spíše ve všeobecné rovině, ale uvedu vám svůj konkrétní příklad.

Kamarádka si v pátek 26.11 koupila u červeného operátora ve svém městě v kameném obchodu HTC Desire a prodloužila si i zároveň smlouvu. Jak byla v obchodě celá natěšená z Androidu, tak si nevšimla docela fatální konstrukční chyby :-( jediný Android, kterého předtím kdy držela v ruce byl můj Desire HD na chvíli...

Zadní plastový poprýžovaný kryt na horní straně u reproduktoru vážně hodně odstavá. Jedná se zde tedy o výrobní vadu. U svého HTC Desire HD taky nemám naprosto přesně slícovaný zadní prýžový kryt s hlínikem, ale tohle je problém o nečém jiném. Vážně je to markantní. Je mi jasné, že kdybych s tímhle přišel na "reklamaci" po půl roce, tak mě pošlou někam. Avšak není zde nějaké právo, že třeba do 14ti dnů je možno vyměnit kus za kus. Chceme tam jít společně hned zítra a rád bych odešel s telefonem, který má zadní kryt OK.

Chci na to být trochu připraven. Díky za rady, tipy a názory. Spát ještě nejdu, tak se těším... :)
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Reklamace HTD Desire kvůli odstávajícímu krytu?

Příspěvek od jenda89 »

i já kupoval desireu vodafone,taky sem prodluzoval smlouvu a pani mi rekla ze mam 7dni pravo vratit telefon bez udani duvodu,jen nesmi bejt poskrabanej a musi byt kompletni obsah,takze az tam pujdete obnovte tovarni nastaveni,pekne ho ocistete,zabalte a reknete duvod vraceni a ze by ste si rovnou za nej vzali jinek funkcni kousek,
Zheiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát lis 05, 2010 11:24
Zařízení: SGSII Rooted, HTC Desire (PVT1,AMOLED)Redux 1.0.2

Reklamace HTD Desire kvůli odstávajícímu krytu?

Příspěvek od Zheiko »

Presne tak, ze zakona(podle evropsky ustavy) mas 7dni pravo na navrat elektroniky !!! I rozbaleny !!! bez udani duvodu, jen musi bejt kompletni baleni(samozrejme)... dale mas 30dni na navrat v plny hodnote, pokud to nebylo rozbaleny, a v castecny pokud to bylo pouzivano(jde o to ze obchod pak bude produkt preprodavat a pravdepodobne ne za plnou cenu)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon led 17, 2011 23:47) --

Tak jsem telefon s prasklym vnitrnim displayem poslal na HTC na opravu, oprava se vsim vsudy vcetne dopravy a dane vysla na cca 100euro


Level 2 - LCD replacement (& Athena Micro Drive replacement only) 40.37
Labor 22.00
Shipping 8.64
TAX 14.20
Total 85.21sterling pounds

coz neni tak hrozny, cekal jsem to horsi, spis by me zajimalo co je to ten Athena Micro Drive... nevedel jsem ze HTC Desire ma MicroDrive
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů