Desire Focení

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
conkstr
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 06, 2010 14:25
Zařízení: htc desire

Desire Focení

Příspěvek od conkstr »

Mám další dotaz? přijde mi, že při focení musím mít asi stativ? :D přijde mi, že jsou fotky máznuté pokud nejsem opravdu úplně v klidu... Je to normální? třeba u nokie N97 mi to nedělalo (vyfotilo to ostře)a to byl ten nejhorší mobil co jsem kdy v životě měl ....
Má to nějaký stabilizátor nebo něco takového? nebo lze to řešit nějakou aplikací? :oops:

JInak fotky jsou perfektní!
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Desire Focení

Příspěvek od NeoPlex »

ne opravdu to stabilizator nema :) Nejake tel ho maji napr. X10, ale jen v el. podobe, takze to stejne nema vyznam. Ja s timhle problem nemam, takze se bud tepleji oblekej nebo navstiv doktora (vtip ;) ) Ne opravdu behem dne nemam problem s ostrosti
conkstr
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 06, 2010 14:25
Zařízení: htc desire

Desire Focení

Příspěvek od conkstr »

Aha tak děkuji .... no já si myslím, že to mnou není :D teda doufám. Včera jsem to zkoušel za chůze fotit s Htc desire co mám a taky s iphonem 4 a ten iphon to měl víc zaostřený neměl tam prostě rozmazaného nic, ale htcčko mělo něco ostrého hodně a pak okolo rozmazáno :D ... no to je jedno, ale děkuju za vysvětlení :)
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

Re: Desire Focení

Příspěvek od ifco »

Skus sa pohrat v nastaveni s hodnotou ISO a nenechavaj automatiku

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Desire Focení

Příspěvek od NeoPlex »

ISO na to ma vliv, ale pak kdyz se zacne stmivat, tak se to musi prenastavit a to uz neni uplne pohodlne.
Zheiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát lis 05, 2010 11:24
Zařízení: SGSII Rooted, HTC Desire (PVT1,AMOLED)Redux 1.0.2

Desire Focení

Příspěvek od Zheiko »

conkstr píše:...třeba u nokie N97 mi to nedělalo (vyfotilo to ostře)a to byl ten nejhorší mobil co jsem kdy v životě měl ....
N97 jsem mel taky(jeste porad mam) a fotky dela mnohem lepsi Desire, u N97cky jsou kraje zakulaceny a malokdy se povedlo vyfotit ostre, na Desire to aspon obcas kdyz je dost svetla jde... navic blesk u N97cky to byla tragedie, jak ja jsem rad, ze to HTC neosvetluje ty fotky z jedny strany...
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

Desire Focení

Příspěvek od xcookx »

Ja mel taky dost rozmazane fotky a dal jsem vymenit zadni kryt a uz to bylo zas dobre a okem skoro neslo poznat ze je sklicko poskrabane ale proste to fotilo hnusne.Zkus sundat zadni kryt a vyfot neco a uvidis jestli nemas stejny problem.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů