Stránka 1 z 1

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: čtv říj 14, 2010 8:22
od jozinzbazin
Nahrál jsem si ROM DeFrost 5.1 a zjistil jsem, že implementovaný dialer (v příloze) neumí hledat dle jména v záložce Phone. Proto jsem zkusil konkurenci OpenDesire 4.0.34, který má tentýž dialer a také to neumí - tedy v mém telefonu. Setkal se s tím někdo, nebo je to standardní? Já vím, lze to pořešit jiným dialerem (např. DialerOne apod., kterých je mraky) nicméně mně se tento dialer líbí, ale ta chyba mě děsně štve. Proto jsem se chtěl zeptat uživatelů se zmíněnou ROMkou, zda jim to také nefachá. Díky předem.

Btw: U těchto výše zmíněných ROMek také nefunguje žádný dostupný REMINDER ať už hovorů, sms, mailů atd. Vždy pípne jen jednou, v nastaveném čase - třeba po 5 minutách a potom už se neozve. Tento neduh je zmiňován i na stránkách XDA.

JZB

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: pát říj 15, 2010 8:07
od NeoPlex
co jsem byl na OD tak vzdy hledani fungovalo :) nefunguje tam to smart vyhledavani jen vytukavanim cisel.. ale kdyz v tom dialeru zmacknes tlacitko pro hledani, tak uz ano. Jedine minus pak je, ze to neumi vyhledavat kontakty co jsou v oblibenych..

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: pát říj 15, 2010 8:32
od jozinzbazin
To NeoPlex: díky za info. Právě to jsem měl na mysli, že nehledá vyťukáním těch čísel. Jinak stiskem hardwarového tlačítka HLEDAT, to funguje. Škoda, mně by moc vyhovoval. Takže používám DialerOne. No, pokud to vychytají, tak se vrátím.
JZB

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: pát říj 15, 2010 8:34
od NeoPlex
to je funkce defaultniho dialeru od Googlu, takze pokud s to nezmeni Google, tak se toho nedockame, jelikoz OD i DeFrost jsou rom postaveny na opensource

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: pát říj 15, 2010 12:12
od jozinzbazin
Tak to jo. No, on ten DialerOne je taky fakt dobrej.
JZB

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: ned říj 17, 2010 10:23
od NeoPlex
ja ho zkousel a prislo mi, ze je pomalejsi... trosku mu trva nez si vubec vsimne, ze nekdo vola:)

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: ned říj 17, 2010 19:08
od jozinzbazin
A já jsem to dosud připisoval verzi rádia :roll: Źe by to bylo dialerem mě vůbec nenapadlo. Zkusím ho odinstalovat a vyzkoušet ten vestavěný. Musím počkat do zítra, abych to mohl vyzkoušet v práci, kde mám k dispozici více telefonů a pak dám vědět. V každém případě zajímavá myšlenka, protože si zpětně vybavuju, že telefon má fakt zpoždění a to jak při volání, tak i při přijímání hovorů.
JZB

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 18, 2010 10:10) --

Vyzkoušel jsem 3 dialery: vestavěný v ROM DeFrost 5.1., aTakephone, Dialer One. Všemi třemi jsem zavolal na stejné tlf. číslo tak, že jsem jej vždy celé vyťukal. Každý začal vyzvánět do 3 sekund. Totéž jsem udělal při použití uloženého čísla ze seznamu. Výsledek byl stejný.

Potom jsem ze třech různých tlf volal na svoje číslo a foun začal zvonit do 4 sekund. Samozřejmě, že byl vždy primárně nastaven jeden z dialerů. Takže ten lag se projevuje u všech dialerů stejně. Proto zůstanu u toho DialerOne.

Jinak jsem zjistil, že ta první záložka PHONE, uvedená na obrázku u mého prvního příspěvku sice nehledá dle jména, ale lze tam nastavit volbu "rychlé volání". Tj. každému tlačítku lze přidělit jméno ze seznamu a pak jen zmáčknout příslušné číslo a zelený telefonek a ono to začne vytáčet. Trochu krkolomné vzhledem k tomu, že jiné dialery to umí dlouhým stiskem tlačítka.

JZB

Hledání kontaktů - nefunguje

Napsal: úte říj 19, 2010 14:35
od NeoPlex
do 4 sekund od toho kdy jsi z volajici telefonu slysel zvoneni? Ted mam zrovna DeFrost romku a jakmile to zaclo ve volajicim telefonu zvonit, tak jsem stihl jednou rict "jednadvacet" :)