Neustaly restart

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Neustaly restart

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Na této stránce nalezneš dvě verze ROM T-Mobile UK. Bude to asi tvoje jediná možnost.
beranek1981
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 06, 2010 19:47
Zařízení: SAMSUNG GALAXY S
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od beranek1981 »

Díky za pomoc, ale teďka menší problém. Nejde mi přehrat ta nová ROMka, pořád to píše chyba 140 a tak.Má bejt telefon nějak nastavenej nebo něco podobného?
lipoforall
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 26, 2010 17:09
Zařízení: HTC Desire

Neustaly restart

Příspěvek od lipoforall »

lipoforall píše:Ahoj, tak moje desire(nebrandovane) se mi po instalaci androidu 2.2 (asi 2 ruzne sestaveni posledni byl Leedroid..) zacalo resetovat pri spustenych programech a nabijeni, vcera to doslo do takove faze ze uz se to resetlo jen to ucejtilo usb kabel takze jsem delal hard reset, vsechny mozny wipe ale nepomohlo tak jsem prehral romku, za tu samou ale to taky nepomohlo... dalsi vec bylo radio ktery uz castecne pomohlo a obcas bylo mozny i telefon pripojit k pc... takze jsem ho pripojil a nahral tam ofiko 2.1 romku a od te doby jsem bez resetu(momentalne 1 den ikdyz predtim cca kazde druhe pripojeni usb kabelu) tezko rict v cem byl problem... momentalne mi to ani neposlalo aktualizaci na ofiko 2.2 takze pockam a uvidim...
tak jsem tu s pokracovanim...
telefon se samozrejme zacal zase restartovat(stale se resetoval dokud jsem nevyndal baterku)... tentokrat pri vetsim zatizeni (hry, internet, video...) romka byla jiz ofiko 2.2 takze jsem telefon hezky zabalil a poslal do vsp data... a ejhle za 4dny byl zpet s hlaskou "vymena zakladni desky" coz mohu potvrdil jelikoz mam jinou MAC adresu ale stejne odstipnutej dislej a stejne vylajdanej zadni kryt... :) na druhou stranu 4dny -> klobouk dolu...
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Neustaly restart

Příspěvek od senoros »

a ako budes teraz riesit ten ´´neodborny´´ zasah technika? mne sa stalo to iste a nemozem sa s tym doteraz vyrovnat
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od NeoPlex »

uz jsem o tomhle parkrat slysel no, nevim proc ale Desire docela trpi na prehrivani... parkrat pri velkem vytizeni, coz muze byt dlouhy dat. prenos pres 2G sit, se mi uz taky tak rozpalil parkrat, ze se restartoval a to nemluvim o navigaci, ale tam jsem tomu vzdy jeste trosku pomohl ja... jednou slunicko teda a jednou mi na to slo horke foukani :)
štěpán4321
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob bře 26, 2011 18:18
Zařízení: Nokia Lumia 800

Neustaly restart

Příspěvek od štěpán4321 »

Tak už se mi to stává taky (několikrát denně)..telefon běžně používám (Tweetdeck, browser, nenáročné hry), najednou se strašně zahřeje ve spodní části ("bradě") , ne baterie a pak se restartuje, načte na nápis "HTC" na bílém pozadí a zase se restartuje a zůstane tam a takhle pokračuje dokud nevyjmu baterii...jednou v noci jsem ho nechal v nabíječce a pořád se restartoval. Málem se uškvařil. Telefon mám od Vodafonu, mám krabici s originálním příslušenstvím a záruční list, jak dlouho bude reklamace trvat od předání VF?
Marcellito1
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 01, 2011 19:22
Zařízení: X10 al. HTC Desire :D

Neustaly restart

Příspěvek od Marcellito1 »

Ja ak dobre rátam, tak mňa to trvalo zhruba 10 dní. Som zo stredného Slovenska takže v mojom prípade to bolo o kúsok dlhšie ako u vás. Oni to spravili za 3 4 dni a zvyšok bol čas kuriérskej služby.

Na druhú stranu, prišli si poň aj ho doviezli naspäť plus na ich stránke máš možnosť sledovať priebeh reklamácie. Takže v mojom prípade spokojnosť.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 45 hostů