Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od amirinda »

foreveryone píše:no ona jedna věc je jakým kodekem to telefon nahrává a druhá jaký kontejner použije pro uložení videa do soboru... takže to nahrává v rozlišení 720p kodekem H264 ale s koncovkou 3gp
no ale když tam jde nastavit jen MPEG a ne H264?
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od foreveryone »

toho sem si napoprvé nevšim, že když mám 720p a zvolím h264, tak se rozlíšení vrátí na wvga - každopádně je to bug protože na výběr to tam je...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Bug to není, pouze každý kodek má jiná nastavení rozlišení. Toto chování je korektní.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od foreveryone »

v tom případě nás než vyšlo froyo pěkně naočkovali, že bude 720p/h264 a ono to tam ve skutečnosti je ale né dohromady :D
mukl
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 14, 2010 19:58
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od mukl »

Nemáte někdo info, kdy by zase mel fungovat update přes OTA, přes SD kartu mi to nejde a Froyo bych už docela uvítal :)
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Sir Sprice »

jakou chybu? Snad nepředělávají Froyo :) ?
DDom
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 08, 2010 19:00
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od DDom »

Zdravím, dnes jsem si ve značkové prodejně O2 pořídil HTC Desire. Také mi telefon nenabídl žádnou aktualizaci a ani ručně se žádná nevyhledá. Co přesně znamená, že HTC vypnuli OTA? O co jde? Muze to byt pricina problemu? Díky moc.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od janiss »

no dufam ze zistili ze je niekde problem a ze to prerobia lebo mne fon s froyom dost blbne nie tak ako predtym posledny tyzden ale aj tak dost niekedy nezvoni.Niekedy strajkuje net a tak a ked to zastavili koli chybe to znamena ze nieco opravia bude zase aktualizacia.Cim doladenejsi soft tym lepsi ale na druhej strane som rad ze som to stihol a ze mam froyo :-)

Este otazka ohladom videa ked natacam video v 720p tak mi seka ked ho prehram v mobile a taktiez aj v pc seka aj vam to robi alebo som jedniny?Ale v 800x480 ide normlne.Neviem cim to moze byt.
TomsonTom
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv srp 18, 2005 9:13
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od TomsonTom »

Fajn, takže nejsem sám, komu občas blbne internet? Sem tam to napíše, že mobil není připojen k WiFi ani mobilní síti, přestože signál WiFi je perfektní? A asi tak po třech opakováních to zase funguje? Všiml jsem si, že se to netýká internetového prohlížeče, ale pouze jiných aplikací využívajících internet (YouTube přehrávač, Market, atd.).

Má někdo taky takovýto problém?
armyc
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 28, 2005 20:02
Zařízení: HTC Desire D820u DualSim

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od armyc »

Zdravim, nevite nekdo cim by mohlo byt, ze mi telefon aktualizaci nenabizi? Mam verzi 2.1 s updatem 1, ale chtel bych updatovat jak vzteklej a nemuzu :D :( Operator ouu tuu...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Všem, kteří nemají zařízení od T-Mobile aktualizace dřív nebo později přijde. Na netu se množí zprávy i o tom, že jsou aktualizace od HTC pozastaveny. Takže, čekat a čekat. Ti kteří mají zařízení od T-Mobile se dočkají aktualizace později. Možná již v září nebo v říjnu.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od NeoPlex »

uz pri prvnim OTA update melo HTC problem posilat updaty do vsech zarizeni, nejak jim to nestihal server. Muzete cekat nebo si nekde najit rucni instalaci pres RUU soubor pres pocitac (nevim jestli je nekde uvolnena jako to bylo v pripade prvniho updatu 2.1), update pres SD je mozny jen u Rooted zarizeni. Zde postovany zpusob z liveimage neznam, takze ho nemuzu doporucit.
mukl
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 14, 2010 19:58
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od mukl »

Zkoušel jsem se informovat přímo u HTC a tady je jejich vyjádření.
Nezbývá evidentně teda než čekat....

Thank you for your query regarding the desire. Please note the upgrade is being send out directly from htc server to all devices. There are still many customers who have not yet received this. Unfortunately at this stage we can only advice to wait. Should you have unbranded Desire, you will receive the upgrade over the air shortly
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od foreveryone »

tak přece nenapíšou, že tam maj bandu blbců a že nezvládaj ten nápor lidí kteří chcou update na froyo :D
DDom
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 08, 2010 19:00
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od DDom »

Urcite staci pockat... ted se mi to tam objevilo, uz stahuju 8-)
armyc
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 28, 2005 20:02
Zařízení: HTC Desire D820u DualSim

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od armyc »

tak uz mi to taky probehlo :)
musim rict ze jsem mile prekvapen, foun je zas o neco rychlejsi (co se tyce ovladani treba fotaku, narust rychlosti je znat rapidne) a vychytanejsi (at uz jen "baterka"). zatim 100% spokojenost :)
Pelda
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2009 19:55
Zařízení: Iphone 4

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Pelda »

Ahoj tak zatím mi vše funguje bez problému telefon je rychlejší až tedy na ten prohlížeč co mě mrzí, že tam nejsou nějaké úpravy v přostředí Sence myslím tím v grafickém provedení nějaké animace jiné atd jako je tomu u Googlu. A to ukládání aplikací na telefon no moc to nepomohlo kdyz jdou na kartu uložit jen některé :-( Ale jinak v celku povedenej update pár změn tam je. :-)
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od NeoPlex »

mno je jen otazkou casu nez autori upravi sve aplikace, aby se daly plnohodnotne instalovat na kartu. Browser je rychlejsi nez drivejsi, ale ted obsahuje plny flash 10.1 a ne jen lite jako predtim, tak na nekterych strankach nacita vetsi objem dat, proto muze byt nekde pomalejsi, ale na strankach kde neni prebytek flash prvku, tak jede rychleji. Navic tedka zvlada temer vse s plnohodnotnym flashem. Je fakt, ze uprava menu by me taky potesila, to scrollovani neni moc prakticke a nejaka ta moznost vytvoreni slozek v menu, by taky nebyla od veci. Jinak na Sense neni nic moc co menit, pro me je to dokonala nastavba, zkousel jsem chvili cisty android, ale to mi nejak nesedlo, sice se to da taky uzposobit obrazu svemu, ale da to vic prace a stejne mi tam chybely nejake veci.
Tatrman
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát srp 06, 2010 11:26
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Tatrman »

lidi tak se mi konecne dostalo updatu na froyo.... system je o neco rychlejsi a aplikace wifi hotspot je parada! jde vam uz update take?? mel jsem s tim problemy.. 8-)
RoMeiRo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 07, 2010 9:59
Zařízení: iPhone 5 16GB

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od RoMeiRo »

opět mi zmizeli stažené aplikace z marketu.. stalo se tak po updatu na Froyo, ale pak naskočily... teď jsou ale zase pryč, nemá někdo nějaký řešení jak je tam dostat?

edit - vyřešeno: stačilo ve správci souborů vymazat cache..
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů