telefon + jiné než originál sluchátka

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
h00ked
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv črc 29, 2010 14:16
Zařízení: Samsung nexus S
Kontaktovat uživatele:

telefon + jiné než originál sluchátka

Příspěvek od h00ked »

Zdravím, nikde sem to tady nenašel, tak zakládám..

mám problém se sluchátky u mého desire, když použiju dodané od HTC, tak je vše v pořádku, ale jakmile připojím jakákoliv jiná sluchátka, tak telefon začne doslova magořit. Začnou se náhodně přehazovat písničky, přeskakovat v nich, takže se nedá poslouchat, navíc mi to připadá, jakoby telefon najednou začal využívat 100% CPU, absolutně zasekaný, pomalý.. Zkoušel sem sluchátka značky KOSS, NIKE, philips a dělá to se všemi, krom originálně dodávaných. Hlavně u těch NIKE mi to vadí, jelikož byly drahé a mají luxusní zvuk.

Ještě dodám, že telefon není rootnutý, originál ROM 2.1.

googlim asi tři dny, ale bez výsledku. Nenapadá někoho příčina čím by to mohlo být?
foboss
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 24, 2010 10:49
Zařízení: HTC Desire

telefon + jiné než originál sluchátka

Příspěvek od foboss »

moje Desire sa chová s Razer Moray úplne bezproblémovo. Jedine, čo ti môžem odporučiť je skúsiť to reklamovať.
TomsonTom
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv srp 18, 2005 9:13
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

telefon + jiné než originál sluchátka

Příspěvek od TomsonTom »

Přehazování písniček, pauznutí a přehrávání, spouštění přehrávače, atp. je možné s dodanými sluchátky pomocí tlačítek. Nevím úplně přesně, jak ty tlačítka fungují, nejspíš ale vysílají nějaký signál některou částí konektoru. Je dost pravděpodobný, že tvoje sluchátka vysílaj nějaký podobný signály, což telefon mate.

Takže nezbývá než zjistit, jak zablokovat ty tlačítka. Taky zkus zjistit, jestli ti nefungujou pouze sluchátka s TRS, nebo i s TRRS konektorem. Ty dodávaný k HTC Desire jsou totiž TRRS.

http://www.evo4gforum.net/htc-evo-4g-ac ... 3e829e53cf" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů