Ztrata signalu

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

Ztrata signalu

Příspěvek od Redeemer »

Cau, tema je jiz natuknute na http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=134&t=19399 , ale diskusi by bylo jiste lepsi rozvijet jinde, tedy zde, doufam, ze se uz toto tema nevyskytuje pro tento typ telefonu...

- docetl jsem se, ze by bylo dobre preinstalovat radioROM ale docetl jsem se to pouze u jinych znacek, nikoli u HTC, casto jsem cetl, ze se lidi pokouseli telefon reklamovat ale bez uspechu

- nejake rady? stava se Vam to take?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Ztrata signalu

Příspěvek od NeoPlex »

tento problém jsem řešil s Redeemer přes soukromé zprávy a vyřesil se. Vzpomněl jsem si na, že O2 mi dřív po spustění 3G síte na jiném telefonu, dělal to samé. Není to chyba telefonu, ale operátora :!: Nevím přesně co to způsobuje v síti (jen se domnívám, že nové 3G sítě se přetěžují a nestačí svou kapacitou na využívání uživatelů, O2 má právě již 3G sít 4x rychlejší než konkurence), každopádně se to dá obejít tím, že si v telefonu nastavíte používání pouze 2G sítě, aspon do té doby než T-mob a Vodafone doladí jejich 3G. U O2 vše funguje jak má. Sám Redeemer zkusil tuhle radu a již žádné výpadky signálu nezaznamenává :!: Píšu to jsem hlavně z toho důvodu, aby nedocházelo ke zbytečným reklamacím telefonu.
Martin Panuš
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 27, 2011 15:55
Zařízení: Htc Desire 2.29

Ztrata signalu

Příspěvek od Martin Panuš »

Hmm a já už s telefonem běžel do obchodu :D opravdu nerad bych ho zbytečně posílal na reklamaci :D díky moc :-)
CZHermes
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 09, 2014 20:28
Zařízení: HTC Desire X

Ztrata signalu

Příspěvek od CZHermes »

Zdravim, doufam, ze jsem tu dobre. Pred cca 3 mesicama jsem poridil HTC Desire X, z druhe ruky. Ma ale tu nevyhodu (nebo jak to nazvat), ze mimo velka mesta prakticky nikde nema signal. Na predchozich telefonech tento problem nebyl. Myslite, ze to je problem ciste telefonu (= nejspis nutna reklamace, pristroj je jeste v zaruce), nebo by problem mohl byt i jinde? Kdyz jsem to resil s operatorem, byla mi doporucena prave reklamace. Diky za pripadnou odpoved.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 42 hostů