Dotaz ohledně aplikací

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Zamčeno
David_P
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 27, 2010 7:24
Zařízení: HTC Desire

Dotaz ohledně aplikací

Příspěvek od David_P »

Zdravím. V recenzích jsem četl, že aplikace nejdou instalovat na kartu. Čili pokud budu chtít nainstalovat nějaké mapy, musím do telefonu(tím pádem mi nezbude moc místa)? A jak jste spokojeni s os Android? Díky za odpověď.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Dotaz ohledně aplikací

Příspěvek od Krwell »

ano, aplikace opravdu zatím jdou instalovat jenom do telefonu, ale jestli jsi četl recenze jak říkáš tak zrovna tady na smartmanii je článek, že nová verze androidu 2.2 bude podporovat i instalaci na paměťovou kartu a měla by být dostupná 2. pololetí. Druhou možností je ROOT, což ti taky otevře tuto možnost.
Jinak s Androidem jsem převelice spokojen. Dřív jsem měl Touch HD s windows mobile 6.5 a oproti tomu je android formule. Android ja Desire je opravdu rychlý a svižný operační systém a za těch několik měsíců jsem nezaznamenal zadné velké chyby (ty malé byly většinou způsobené mojí blbostí :D), akorád ten první týden po přechodu z WM na Android byl těžkej ale teď už super :) vřele doporučuji :)
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Dotaz ohledně aplikací

Příspěvek od NeoPlex »

toto je tu řešeno už na X místech. Nejdříve klikni na tlačítko hledat než založíš nový topic.

Toto téma zamykám :!:
Zamčeno

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů