Filmy na HTC Desire

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
TomsonTom
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv srp 18, 2005 9:13
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od TomsonTom »

Poznámka k RockPlayer:
Zkoušel jsem bez konvertování film v .avi (DivX) s českým dabingem a naprosto bez problémů i ve full screenu. Zvuk bez zpoždění, obraz se VŮBEC netrhá a přetáčení filmu (klidně i ze začátku filmu do 4/5) je svižné. Doporučuji. :)
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Crashdown »

mkv. no to je už oříšek, zkoušel sem jeden díl seriálu co má kolem 1.3 gb a je to brutálně zpomalený, nepomůže ani přetakt procáku na 1267
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

Jak je to s výdrží telefonu při přehrávání avi??
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Crashdown »

není nic jednodušího než si to stáhnout a ozkoušet, ale zkoušel sem film s frekvencí 245 cpu a sekalo se to, takže taková optimalizace jako u mp4 nebude, kde mě to nevyšší kvalitu na 245 přehraje bez sekání... takže tu spotřebu vidím o něco vyšší.
TomsonTom
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv srp 18, 2005 9:13
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od TomsonTom »

Tak teď je zase otázka, jestli se nesnažíte přehrát třeba film ve Full HD. Na to už 1 GHz v žádném případě nestačí, to už by chtělo alespoň dvoujádrovej procesor, kterej by spolehlivě vyluxoval baterku za půl hodiny. Protože jeden díl seriálu 1,3 GB asi bude 720p nebo 1080p, ne? A to už je pro procesor záhul. Nejlepší stejně bude ten film ještě překonvertovat na nižší rozlišení, a nebo přehrávat DVD ripy, a ne Blu-ray. :?:
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

jasný, já jenom abych nakonec nepřišel na to, že po půl hodince přehrávání by byla baterka fuč
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Crashdown »

jj bylo to 720, ale tak víš jak, možná až to optimalizujou tak to přehrát půjde, kdo ví
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Pohraj si s tím a budeme rádi, když napíšeš návod.. Jinak RockPlayer přehraje klasická AVIčka, MKV jsem zatím nezkoušel. Jedině škoda, že to nebere titule. (snad zatím)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

tak rockplayer už není beta a je dostupný hned ve 3 verzich (podle typu procesoru) na marketu včetně podpory utf8 kodovanych titulků : ))))
-KARI-
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 26, 2010 0:50
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od -KARI- »

Mě teda nejvíc vyhovuje RockPlayer v1.0.31, plná podpora českých titulků (UTF-8). Jinak pro nejlepší poměr kvalita/plynulost volim bitrate 380kbps a zvuk stereo 128kbps. Převod dělám pomocí programu Handbrake (zdarma).
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Sir Sprice »

k čemu převod? Rockplayer je právě dobrej v tom, že nemusíš video convertovat
-KARI-
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 26, 2010 0:50
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od -KARI- »

No pochybuju že bych moje 1080p filmy pustil na Desiru bez převodu :wink:
Petrasek
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte čer 08, 2010 13:10
Zařízení: HTC Desire

Re: Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Petrasek »

Presne tak. Osobne bych to ani nedelal. Prece si nebudu kazit filmovy zazitek filmu v HD na mobilu. K tomu mam televizi. Na divX je to dobre ale HD filmy co zaberou pres 10 GB mi prehravat na mobilu prijde jako zvrhlost.
-KARI-
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 26, 2010 0:50
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od -KARI- »

Petrasek píše:Na divX je to dobre ale HD filmy co zaberou pres 10 GB mi prehravat na mobilu prijde jako zvrhlost.
Ale zase když je člověk na cestách a z nějakého důvodu nemůže mít s sebou noťas tak se hodí filmek v lepší kvalitě. Stejně to je jen otázka pár kliknutí to správně nastavit a nechat běžet na pozadí. Pak už to stačí jen zkopírovat.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

se hodí filmek v lepší kvalitě ? a k čemu ta lepší kvalita zdrojového souboru je, když ji stejně zkomprimuješ tak, abys ji mohl přehrát v mobilu na 4'' displeji?? Podle mě je teda mnohem jednodužší vzít standartní rozlišení (ne hd) a jenom přetáhnout do telefonu ...

Konvertovat HD film pro přehrávání v mobilu je podle mě už z principu úplný nesmysl
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od Sir Sprice »

Není to nesmysl !!! Nač mít film o velikosti 100 MB, když může mít velikost 1 GB? :)¨

ta lepší kvalita mě ale fakt pobavila : ) vždyt si stačí stáhnout nějákej DVD-rip :) ale konvertovat HD, který se ti zkonvertuje do kvality toho Divx, no nevím : ) .. možná by to chtělo mít po kapsách několik 16/32 GB paměťovek :P
-KARI-
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 26, 2010 0:50
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od -KARI- »

Asi jsem byl špatně pochopen. Ne, opravdu nekopíruju HD (1080p, 720p) filmy na telefon. Samozřejmě že v telefonu je zbytečné mít filmy větších rozměrů než 800x480. Filmy které mám pouze v HD kvalitách převedu do rozměru 800x480. Obyčejným filmům v DivX jen snížim bitrate.
Když jsem porovnával seriály Přátele z roku 1994 (512x384) a How I met you mother (2009) (z 1280x720 na 800x448) tak rozdíly v kvalitě znát byly.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Filmy na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

já bych řek že on to přehraje stejně dobře i ve free verzi a ta malá reklamka se dá v klidu zkousnou pokud na tom nesledujete několik filmů denně tak je to v poho... :D
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů