Hudební přehrávač

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
martian
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

Hudební přehrávač

Příspěvek od martian »

Před víkendem jsem si do složky MP3 na kartě nahrála cca 2gb hudby a z toho mi vyplývají dva dotazy:
1) jak udělat, aby se mi v přehrávači zobrazoval obrázek alba?
2) nevím, jak je to možné, ale v přehrávači se mi zobrazuje jen pár nahraných interpretů a alb, ani ne polovina. Když si v astru rozkliknu na složku MP3, tak vidím všechna nahraná data (i si je v astru můžu přehrát), ale v přehrávači ne. Nevíte, kde by mohl být problém?
Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Hudební přehrávač

Příspěvek od NeoPlex »

víme :)
1) do složky s albem nakopíruj obrazek ve formátu .jpg
2) mp3 se v albu neřadí dle názvu souboru mp3, ale po tagu. Když klikneš pravým na mp3 soubor, dáš vlastnosti, záložka souhrn a klikneš upřesnit, tak si můžeš změnit interpreta, název alba atd.. (tyhle dvě můžeš měnit i hromadně když si vybereš více mp3 najednou pokud se jedna o stejné album např.)
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

Hudební přehrávač

Příspěvek od mKabel »

ad 2) tomu jsem se také divil, když jsem byl zvyklej ze "starejch" dobrejch java founů, že jsem si do tel nahrál složku s mp3 dle vlastní chuti a tu pak viděl v telefonu... tady je problém, že se to rozhodí podle toho interpreta a tak jak píše NeoPlex. Řeším to vytvářením seznamů skladeb. Je fakt, že je hezčí mít to ale v seznamu alb i s tím obrázkem, ale to si s tím budeš muset pohrát přes PC a přejmenovat interpreta na stejného či stejné album nebo rovnou v tom telefonu, to nevim, jestli to jde změnit i v něm.
Uživatelský avatar
martian
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

Hudební přehrávač

Příspěvek od martian »

1) obrázek ve složkách zamozřejmě mam, zas taková lama nejsem... teď mam galerii zaplácanou obrázkama hudebních cdček, ale v přehrávači není jedinej...
2) tagy taky vytvořený mam, starej telefon to taky vždycky rozházel i když se název kapely nebo cdčka neshodoval přesně tip ťop (stačilo přehodit malý a velký písmena a už z toho byli dva různí interpreti), proto jsem si fakt dala pozor, aby všechna alba, která si tam nahraju, byla v pořádku... stejně mi jich zobrazuje půlku...

EDIT: tak jsem asi přišla na to, proč se mi tam nezobrazujou, na rozdíl od hloupýho founu tenhle neumí, když jeden interpret má více alb v jedné složce.... musela jsem je všechny rozházet a vypadá to, že je to ok...

-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 04, 2010 0:01) --

no dobře, zas tak ok to není... pořád chybí asi tři alba, to by ale šlo...

teďmi to ale začalo vypadávat nějakou hlášku "Proces android.process.media byl neočekávaně ukončen. Opakujte prosím akci." - nejdřív to bylo při editaci v Astru, ale teď už i v sense po zapnutí telefonu... Kde by mohla být chyba?
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

Hudební přehrávač

Příspěvek od mKabel »

Mě to psalo stejnou hlášku ale s HTC.sense a to po spuštění MT - musel jsem to řešit resetem do továrního nastavení přes tlačítko hlasitosti ap. Takže komplet vymazat nastavení telefonu.

Jinak je fakt, že když má jeden interpret víc alb v jedné složce, tak si to telefon stejně rozhází podle těch alb.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Hudební přehrávač

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Existuje nějaká dobrá alternativa mp3 přehrávače na Marketu?
Dawik
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř kvě 05, 2010 22:59
Zařízení: HTC Desire

Hudební přehrávač

Příspěvek od Dawik »

Vyzkoušej Meridian. Přehrává dobře jak video tak i audio, u písniček upravovat tagy... jinak na marketu toho seženeš hrozně moc..
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Hudební přehrávač

Příspěvek od NeoPlex »

já jsem zastáncem defaultního přehrávače.. sice nemá EQ, ale není zapotřebí, protože stejně záleží jen na kvalitě výstupu a sluchátkach a hlavně se dá ovládat pres lockscreen, včetně hlasitosti a je i ve stavové liště
Dawik
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř kvě 05, 2010 22:59
Zařízení: HTC Desire

Hudební přehrávač

Příspěvek od Dawik »

Viděl jsem jeden přehrávač, který měl taky ovládání v lockscreenu.. jenže všechno se mi zdá takové "nezapadnuté" do sebe.. Takže taky mám nejradši defaultní přehravač. Ve všem mi vystačí a tagy si edituji v počítači (když už vůbec)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Hudební přehrávač

Příspěvek od foreveryone »

toto mě s... už v sense ve wm. To opravdu počítají s tím, že u všech mp3 máte vyplněný všechny informace jako interpret, album, song, atd. ? Proč tam není taková základní funkce jako přehrávání songů kterých chci já, seřazený jak chci já, např. chci přehrát celou jednu složku a ne podle toho jak si to telefon seřadí?? když už ta funkce není v tom přehrávači, tak proč není třeba fukce play all ve file manageru? podobně jako tomu je v kontextových nabídkách v přehrávačích ve windows/linux/... ? Mám spoustu složek s namixovanýma mp3 podle chuti ale ten přehrávač si to prostě jakoby nahází všecko do jedné složky a seřadí podle tagů který samozřejmě nejsou kompletní, dokážete si představit vyplňovat stovky souborů když u některých ani pořádně nevíte jak se jmenují ? Toto mě dost mrzí ....
btw: oni se ani nedají přímo v telefonu vytvořit playlisty z nějaké složky že?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Hudební přehrávač

Příspěvek od barberry.pha »

Ja mam pocit ze jsem si u td2 i u hd mohl v tf3d prehravaci vytvorit svuj playlist ale ze jsem s tim taky bojoval ze se to ukazovalo jinak nez jak to nahral a ten samy problem mel i walkmanSE
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Hudební přehrávač

Příspěvek od foreveryone »

:D právě, v tomhle byl můj se k550i alias w610i uplně suprovej právě, tam jsem v klidu najel na složku dal jsem možnosti - přehrát vše, nebo přidat do fronty a krása ... a to byl "hloupej" telefon...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Hudební přehrávač

Příspěvek od barberry.pha »

Obcas jsou ty hloupe telefony chytrejsi nez ty chytry, ja si chvili lamal chlavu jak to udelat v itunes pro ipod Prisel na to, a tedka to mam viphonu v pohode, ve stejnych slozkach jako v pc a tak jako v obyc mp3 prehravacich, zadny podle interpretu,skladeb nebo umelcu :)) pekne podle myho razeni v pc :)))
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Hudební přehrávač

Příspěvek od NeoPlex »

no já jsem poprvé stejný problém, taky řešil s iTunes a v té době iPodem (2. nebo 3 generace)... každopádně mě to už nejak neštve, protože dnes když si "seženete" mp3 album, tak už má vyplněné tagy a kolikrát i s obrázkem alba.

jinak samozřejmě playlisty to umí!
hopedomu
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 27, 2011 11:39
Zařízení: HTC Desire R

Hudební přehrávač

Příspěvek od hopedomu »

Ahoj všem a prosím o postřehy. Chystám se na HTC Decire S. Kromě všeho co telefon nabízí je pro mě rozhodující MP3 přehrávač. Jsem učitel tance a potřebuji mít možnost přehrát z alba jen jednu skladbu a pak aby se přehrávání zastavilo.
Na běžných MP3 přehrávačích je to běžná funce "one track only" - název podle výrobce. Koukal jsem na instalovaný přehrávač, který v HTC Decire již je a ten tuto možnost nenabízí. A nedá se to řešit ani playlistem. Je to hrozně zdlouhavé a musel bych to vždy zase mazat... Tušíte tedy někdo, zda-li je možné nainstalovat přehrávač s touto fukcí? Děkuji za odpověď.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Hudební přehrávač

Příspěvek od foreveryone »

jo jde to např. v PlayerPro máš normálně složky a seznam přehrávaných skladeb a když do něho vložíš jenom jeden song, tak po jeho přehrátí se to stopne...
hopedomu
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 27, 2011 11:39
Zařízení: HTC Desire R

Hudební přehrávač

Příspěvek od hopedomu »

Díky moc za radu. Zařídím se.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů