SD karta

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

SD karta

Příspěvek od elka »

Dělá to někomu s původní SD kartou, která byla v přístroji po koupi?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

SD karta

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Já mám jistě nejnovější GM, ale tohle se mi ještě opravdu nestalo. Kartu mám Class 6/8GB a mám jí asi 3/4 roku a předtím jsem jí používal v G1 (s několika partitiony)..
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

SD karta

Příspěvek od wakkee »

Desire mam od pondelka, nainstalovanych par programov co potrebujem pre pracu, pouzivam origo dodanu kartu a bez problemov. Pripaja sa ako external storage k Win i MacOS, vzdy sa vie moutnut spat. Jedinu vec so som spravil ako prvu ze som ju unmountol, sformatoval a az potom zacal pouzivat, ale to je len moj zvyk :)
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

SD karta

Příspěvek od Radek Jahoda »

Zřejmě se nakonec jedná o špatnou kompatibilitu dodávané karty. Zkusil jsem z jinýho telefonu a už to funguje týden bez problémů.
mrEmv
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 16, 2010 11:01
Zařízení: HTC DESIRE

SD karta

Příspěvek od mrEmv »

stejny problem, karta chvilku fungovala normalne, ted se neobjevuje ikonka v horni casti telefonu, ale na kartu se v ASTRO manageru dostanu..
Kdyz telefon vypnu a zapnu, po zapnuti se u ikonky karty objevi vykricnik, pak karta zmizi..
frimlik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte kvě 25, 2010 17:20
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od frimlik »

Mám Desire něco málo přes týden a stejný problém s SD kartou co zde popisujete. Tak 1-2 x za den, pomohlo vypnutí a zapnutí (jak jste dělali reset??), ale včera nepomohlo ani to. Tak jsem tam dal starší kartu 256MB co jsem měl doma a uvidím, zatím bez problémů. Stejně jsem si chtěl koupit 8GB tak doufám že to bylo jen kartou. Zajímavý je, že tu 4ku po vytáhnutí z telefonu nepřečtu ani v PC, jak jí dám do čtečky, tak správci souborů zatuhnou..
Bubla-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon kvě 17, 2010 13:51
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od Bubla-cz »

elka píše:Ještě mě napadlo, jestli to nedělá nějaká aplikace. Můžete někdo z vás, komu to dělá, porovnat, zda nemáme některou aplikaci společnou?

Seznam mých aktuálně nainstalovaných aplikací
to me rozesmalo jak pises ze "aplikaci mam minimum " :-D

me to delalo taky . jak sem zjisti tak se to projevilo vzdy po pripojeni h HTC sync a odpojeni
zacal sem pro odpojeni pouzivat "brzpecne odebrat hardware" a mam klid
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

SD karta

Příspěvek od elka »

No smích je fajn, ale směješ se z neznalosti :-) Ten seznam je pravidelně dynamicky aktualizovaný podle toho, co zrovna máš nainstalováno. V době, kdy jsem měl ty problémy, jsem tam měl opravdu pár aplikací.Te´d je Desire zpět ze servisu v pohodě, tak samozřejmě doplňuju.
radulus
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 27, 2010 9:41
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od radulus »

no já mám s kartou problém ten, že mi nejde dělat záloha. Mám nastaveno, aby se udělala sama..a pak rano když kouknu na mobil, napíše mi, že to nejde, kvuli nějaké chybě. Nebo se mi stává, že když chci fotit, napíše mi to, že karta je nepřístupná (nebo něco podobného, zkrátka nevyfotím). Nebo když jsem si instaloval SlovoED slovník, nešlo mi na kartu zapisovat. Co se tyce toho focení, tak pomůže jen restart. Ale zaloha se neděla. Muze to byt tou kartou? Protože co tu čtu, zřejmě karta nebude uplně v pořádku a co jsem tak koukal, měla by byt Sandisk, proto mne to překvapilo. Díky za tipy
Jiruna
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 12, 2010 17:27
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od Jiruna »

Mám stejný problém s kartou, mám orig. kartu dodávanou s Desire a při focení HTC píše, že není karta dostupná nebo něco podobného. Stačí telefon vypnout a zapnout a foto lze již uložit. Co jsem zatím vyčetl na fórech, tak to dělá zřejmě ta originál karta dodávaná s Desire.
radulus
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 27, 2010 9:41
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od radulus »

provedl jsem HR... a uvidím..jinak jsem používal Advance Killera (neukoncuje systemove procesy, proto jsem se nebal) a kdosi v komentech na marketu napsal, že mu domršil funkci SD karty. Mam jej instalovaneho, ale jeste jsem jej nespustil...uvidím jak se to zachova. Zatím to ale jede..Uvidím co ta záloha


EDIT: Tak to nepomáhá. Dnes opět chyba při focení a zaloha také nic. Asi koupím novou kartu..
Paliza
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 28, 2010 10:24
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od Paliza »

nevím jestli to sem patří ale když spustím Sygic mobile tak mě karta napíše že je vložena jen pro čtení a spadne celá app. jinak používám tu 4g co byla v balení a občas se odpojí ale potom je zas v pohodě....
Zheiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát lis 05, 2010 11:24
Zařízení: SGSII Rooted, HTC Desire (PVT1,AMOLED)Redux 1.0.2

SD karta

Příspěvek od Zheiko »

Vim ze to primo nesouvisi s dotazem zakladatele tohodle tematu, ale nechci zakladat novej topic s dotazem na SD kartu, tak se zeptam tady...

Jakou class SD kartu dokaze Desire pobrat? Mam ted momentalne 16gb class 2 - coz znamena ze mam garantovanou prenosovou rychlost 2mb, jenze to mi prijde malo, pri kopirovani filmu je to fakt na dve hodiny... takze sem se chtel zeptat jestli dokaze Desire zamestnat i Class 6 ci Class 10 karty?
Mr.N30
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 13, 2009 16:56
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od Mr.N30 »

Měl jsem stejný problém... Telefon zničehonic sám napsal, že karta byla odpojena... HR nepomohl, ani nenačetl kartu z dalšího Desire, tak šel na reklamaci... V pátek to bude 14 dní, tak dám vědět, jak to dopadlo...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

SD karta

Příspěvek od Radek Jahoda »

Pokud telefon z ničeho nic přestane brát SD karty a ty jsou kdekoliv jinde funkční, je na to takový fix. Je to na XDA.
Mr.N30
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 13, 2009 16:56
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od Mr.N30 »

Tak jsem se dnes mrknul na stav zakázky ve VSP Data:

Záruka: v záruce výrobce
Stav zakázky: Oprava je ukončena. Zařízení čeká na odeslání zpět zákazníkovi.
Reklamovaná závada: MT nepřečte pam. kartu, nebo přečte a odpojí
Zjištěná závada: Závady popisované zákazníkem se projevily.
Zpráva technika: Na zařízení byla provedena záruční oprava: výměna základní desky
Provedená akce: opraveno

Takže pokud u někoho nastane stejný problém, je to na reklamaci... ;)
reznik
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 18, 2011 21:52
Zařízení: Nokia 6303

SD karta

Příspěvek od reznik »

Zdravím možná to tu už bylo někde řešeno ale..

mám takový problém jak se z telefonu dostat na SD kartu? jako že bych přimo listoval v kartě protože jsem zkoušel dát na kartu film a z telefonu se do karty neumím dostat. Nevítě v čem je problém nebo sem tak levý já?
Díky
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

SD karta

Příspěvek od Cleric »

Najdi si na Marketu nějaký File managar. Třeba Astro File Manager.
V něm budeš moci listovat na SD kartě v telefonu.
reznik
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 18, 2011 21:52
Zařízení: Nokia 6303

SD karta

Příspěvek od reznik »

j podivam se a když na kartu nahažu mp3 a potom dam v menu hudbu nactou se mi mp3 ?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

SD karta

Příspěvek od Cleric »

V defaultním nevím. Já jsem vždy používal aplikaci z Marketu a tam se mi načetly automaticky.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů