Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
ondra-banov
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od ondra-banov »

Ahoj,
tak už se mi vícekrát stalo, že jsem měl telefon v kapse a začal sám volat, jde o to, že lze telefon odemčít pouhým zmáčknutím tlačítka power a tlačítka menu. Musel jsem si proto nastavit bezpečnostní gesto pro odemční, ale zdá se mi to moc na dlouho, nešlo by nejak zrušit odemčení tím potáhnutí té lišty dole tak, aby se to hned ptalo na to gesto?

Nebo: nejde zrušit odemčení pomocí power+menu?

Díky
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od Radek Jahoda »

Pomůžou ti různé aplikace, třeba LockBot free.Nebo Advanced Lock.
Dej si vyhledat na marketu.
Edit: pořád čekám na nákup na marketu,nebo root, pak bych používal pouze Lock 2.0
ondra-banov
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od ondra-banov »

ja to vyřešil americkou simkou z ebay za 300,-
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Na to se chystám taky. Dneska jsem si založil PayPal a regnul se na Ebay.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od Radek Jahoda »

No ono není ani potřeba si kupovat simku, program sehnat jde. Ale vždy se jedná jen o polovičqatý řešení protože každý program má svoje chyby. Třeba některý při zmáčknutí menu ukážou svoje nastavení.
Je to prostě zapeklitý problém a nejlepší řešení by bylo vyřadit tlačítko menu z funkce po dobu zobrazení lock screenu.
Uvidíme co odpoví z HTC.
ondra-banov
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od ondra-banov »

jasné, to nebylo jen kvůli tomuto...ale s tím odemknutím to borci fakt podělali...
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od fido_cz »

Dnes jsem zkusil app LockBot a je skvela. Odemknuti tlacitkem menu tam jde vypnout, jde zvolit nekolik stylu odemykani, upravit se da temer vse od pozadi az po barvu hodin.
ondra-banov
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od ondra-banov »

tak jsem ji zkusil a trochu mě štvě že na malou chvíli tam skočí home obrazovka a až pak odemknutí
radegast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát led 15, 2010 19:35
Zařízení: HTC Desire, 8GB SDHC

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od radegast »

Tak to se u mně nekoná. Ale zase se mi při odemykání nepravidelně střídají ty tři odemykací styly co tam jsou.
Jde nějak nastavit jeden stálý?
Sice mně napadlo smazat ty co nechci, ale tudy cesta nevede. Co kdybych si chtěl později vybrat jiný? Myslím, že takto to autor aplikace nezymýšlel.

EDIT:
Jakože se mi stejně z těch tři dostupných nejvíc líbí theme "Eclair", tak ty ostatni smaznu.

Důležité na této aplikaci je taky to, že zajistí, že telefon po přijetí a vyřízení hovoru zůstane zamčený (při nastavení Lock During Call).
Takto příjmem hovoru se telefon i odemknul. Po ukončení hovoru bylo třeba pamatovat na zamčení.

Poooomaličku se můj telefon stává dokonalý :)
ondra-banov
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od ondra-banov »

Chtělo by to nějaký prográmek čistě jenom na deaktivaci hw tlačítka menu pro odemčení a budu spokojený...
Ninja
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 10, 2010 12:56
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od Ninja »

To radegast: Pls, jak nastavit ten LockBot aby šlapal? Nějak se mi ho nedaří spustit. Vybral jsem si v něm ten profil Eclaire, vypnul a zapnul tel. a při startu na mě vyběhla nějaká hláška, že nemůžu vybrat LockBot a jde mi opět zvolit jen HTC Sense. Díky předem.
Dawik
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř kvě 05, 2010 22:59
Zařízení: HTC Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od Dawik »

Ja to klasicky nainstaloval, když mi to řeklo ať si vyberu mezi Sense a LockBot (don't select!) bo jak to tam bylo, tak jsem dal vychozi nastaveni na HTC sense a pak sem spustil lockbot, nastavil si tam my theme, v nastaveni zapnul "Enable" (resp. uz to bylo zaple) a pote kdyz jsem zamknul mobil a odemknul, naskocil lockbot.. Nic speciální jsem tam nenastavoval.. (ještě jsem zapl Full screen, abych tam neměl nahoře v zamknutém stavu tu horní lištu.. to už je na každým, co se mu zamlouvá více)

Jediná věc, která mě na lockbotu (který jinak vypadá skvěle) štve, je, že nemohu ovládat hudbu pomocí tlačítek na orig. sluchátkách. Jestli to nějak nevyřeším, asi to bude důvod, proč na cestu do školy budu lockbot vypínat :/ (ještě otestuju jestli je to vážně tím, ale mám za to, že jop)
radegast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát led 15, 2010 19:35
Zařízení: HTC Desire, 8GB SDHC

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od radegast »

2Ninja: Je to jak píše Dawik. Tebe asi zmátlo to "don't select". To je že nemáš! vybírat LockBot a vybrat Sense.

2Dawik: S tou hudbou je to tak jak píšeš. Má to na svědomí právě LockBot. Minimálně hovor příjmout jde, ale hudba nejde :-( .

EDIT:
radegast píše:Ale zase se mi při odemykání nepravidelně střídají ty tři odemykací styly co tam jsou.
Jde nějak nastavit jeden stálý?
Sice mně napadlo smazat ty co nechci, ale tudy cesta nevede. Co kdybych si chtěl později vybrat jiný? Myslím, že takto to autor aplikace nezymýšlel.
Aha, tak už vím jak na to.
Když jste v "My Themes" tak Menu->Playlist - tu jde nastavit které temata a kdy se mají (dny a dokonce i hodiny) použít při odemykání.
Jenže teď nevím jestli je to i ve Free verzi. Páč jsem našel Pro verzi. Na Free se mi to už kvůli zkoušení přeinstalovávat nechci.
rolko
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 02, 2010 7:21
Zařízení: htc Desire

Odemčení telefonu - telefon sám volá.

Příspěvek od rolko »

Ahojte, ja tomu nerozumiem ... nainstaloval som si lock bot vsetko pekne nastavil, ale ked som stalcil tlacidlo home - vybral som htc sence - zaskrtol nech sa to pouziva stale, no a po uzamknuti screenu, sa pri stlaceni home buttonu dostanem na home screen, viete poradit co s tym ? lebo to problem so zakazanim hw tlacidiel pocas locku neriesi ...
dikez
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů