Ochranna Folie na HTC Desire

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
viktor4555
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 20, 2010 17:32
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od viktor4555 »

Invsible Shield je naozaj taky gumovy,prst po nom neklze tak ako po display proste ho tak brzdi,ale co uz ked som ho nalepil
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Sir Sprice »

koupil jsem si prvně nějákou univerzální folii noname na Desire, protože nikde folie pro tento mobil neměli.. a na Brando jsem čekal u sunnysoftu.Teď mám Brando a jsem hodně potěšen. Folie nezměnila vůbec krásu AMOLED displaye, není na mobilu vůbec patrná a vážně oproti noname nebe a dudy. Jediná nevýhoda, kterou ale pozoruju je, že zanechávaá hodně otisky a je trošku taková kluzká
iggii
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 12, 2007 18:41
Zařízení: LG Optimus P990

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od iggii »

Tak jsem si nakonec nechal poslat matnou clear-touch antiglare. Displej je zrnitý (takový mírně nekompaktní) díky matnosti, ale nejedná se o žádnou vědu. I přes lehce zpocené prsty nezanecháte na displeji velký "bordel", čímž si ušetříte minimálně 75% čištění, navíc čitelnost ve venkovních prostorách a na sluníčku je o dost lepší - eliminuje odrazy. Je tuhá a po 3 týdnech intenzivního používání stále bez škrábanců či jiných vad. Vystřižená je na míru, jen bacha abyste ji nedali hlavou dolu :D. Doporučuji!
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Radek Jahoda »

Nemáte někdo zkušenost s http://shop.brando.com/mirror-screen-gu ... 1d039.html nebo zrcadlovou na jiný telefon? Jestli to funguje jak píšou? Přemýšlím jestli ultraclear, obyč, nebo zrcadlovou.
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od amirinda »

nějaký fígl při lepení folie, samo, že očistím displej, ale jestli ji podlejt jako třeba u auto folií nabo prostě jen očistit a nalepit? Abych se vyhnul bublinkám.
dada
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 09, 2008 11:54

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od dada »

Super návod na aplikaci fólie je tady na webu v recenzích: http://smartmania.cz/index.php?ind=revi ... w&iden=157" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkusil jsem to podle něj v koupelně po koupeli a super, žádný prach, bublinka, nic...

Jinak na základě týhle recenze jsem objednal BoxWave a je fantastická. Sice sem čekal 14 dní než dorazila, ale stálo to za to.
blund
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte srp 04, 2009 13:32
Zařízení: HTC CRUISER

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od blund »

čau koupil sem folii celly u mall.cz, přesto že je to folie přímo na desire tak jí k velikosti displeje chybí na každé straně 1-2mm a nesedí ani radius zaoblené strany. . :( je tohle standard nebo je to nekvalitní follie??? sedí třeba brando přesně?
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od jenda89 »

brando je cca o 1mm(víc určitě ne,spíš míň) menší,je to úmyslně z důvodu nechtěného odloupnutí tam,kde je display zaoblený do hrany dolů,jinak záleží jak přesně ji nalepíš,
blund
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte srp 04, 2009 13:32
Zařízení: HTC CRUISER

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od blund »

po nalepení je to v pohodě.. není to vidět .. akorát žádnou větší odolnost vůči otiskům nebo snad antirefelx nepozoruju ale jinak spokojenost, lepisl sem to na mokro a docela to slo
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů