HTC Desire - odpojování 3G modulu

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
kemorh
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 13, 2010 12:14
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - odpojování 3G modulu

Příspěvek od kemorh »

Mam ho take z Alzy...
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - odpojování 3G modulu

Příspěvek od NeoPlex »

mam ho z alzy a 3G modul mi funguje spravne, porad je pripojeny. Parkrat se mi stalo, ze mi nejel market, ale prohlizec jel normalne, takze to byla asi jen chybka marketu.

Spis me docela s.e.. ze aktualni pocasi musim stahovat na dvakrat, trikrat nekdy i ctyrikrat... stahnu objevi se mi pocasi a behem par vterin zmizi a zadna data... tak musim znova... u mnou nastaveneho se tohle nedeje. Nevim co je spatne

edit. tedka jsem to aktualizoval 4x za sebou nez to tam zustalo.. vypnu displej a za 3 min znova zapinam a zase to tam neni.. to je na hlavu. Mel jsem v ruce i jineho Desire a taky to samy, spis mi to prijde jako nejaka chybka sense, mate to taky?
phonos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 11, 2010 21:07
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - odpojování 3G modulu

Příspěvek od phonos »

pocasi mi blblo na zacatku...ted uz to je v pohode...

ale to by me ani tak nestvalo...nejvic me stve ten 3G modul...btw jak to mate nastaveny? nejaky zvlastnosti oproti standardnimu nastaveni, ktere se tu nekde okolo povaluje?

EDIT: jeste k zapinani...jak to vlastne funguje normalne? :-)) ja kdyz dam v nastaveni zapnout sit, tak to bud rovnou napise, ze pripojeni se nezdarilo a nebo to pripojuje a pripojuje a nic to neudela az kdyz jde clovek pryc z toho menu a nasledne se tam vrati, tak se to tvari normalne zapnuty, ale neni... Stava se vam to taky?

A myslite, ze je to zraly na reklamaci?
bartolomej
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 19, 2010 15:24
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - odpojování 3G modulu

Příspěvek od bartolomej »

Hlásím se také k odpojování 3G modulu.
Mám telefon 3 týdny, stalo se to dvakrát. (Ale nijak zvlášť mi to nevadí)
Rovněž O2 (SIMka stará 12 let:) )

-- doplnění předchozího příspěvku (stř kvě 19, 2010 17:18) --
NeoPlex píše: Spis me docela s.e.. ze aktualni pocasi musim stahovat na dvakrat, trikrat nekdy i ctyrikrat... stahnu objevi se mi pocasi a behem par vterin zmizi a zadna data... tak musim znova... u mnou nastaveneho se tohle nedeje. Nevim co je spatne

edit. tedka jsem to aktualizoval 4x za sebou nez to tam zustalo.. vypnu displej a za 3 min znova zapinam a zase to tam neni.. to je na hlavu. Mel jsem v ruce i jineho Desire a taky to samy, spis mi to prijde jako nejaka chybka sense, mate to taky?
Aktivoval jsi refresh počasí dvakrát?

Poprvé bys ho měl zapnout v nastavení->účty a synchronizace
Podruhé v počasí->MENU->nastavení
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - odpojování 3G modulu

Příspěvek od NeoPlex »

tak to dvojí nastavení mi uniklo :) díky... ozkouším a uvidím. Mně to předtím jelo normálně a až když jsem vypnul kompletní automatickou synchronizaci (kvůli baterce jelikož friendstream je žrout), tak to začlo. uvidím ted, pokud bude automaticky správně fungovat jen počasí a zbytek ručne, tak to bude fajn
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

HTC Desire - odpojování 3G modulu

Příspěvek od prague77 »

PanVa: jak jsi odstranil O2 APN?
Neb se mi deje stejne co tobe se delo a dalsim lidem z tohoto vlakna
(to mi take napovida, ze to asi nebude vyrobni chyba...)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů