HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
toareg
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 07, 2009 20:20
Zařízení: iphone 3gs HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od toareg »

CSCicus píše:
xcookx píše:Ja myslel spis kvuli vydrzi baterky.Jak napr naistaluji aplikaci kterou stahnu pres PC?Asi to bude neco.apk ze a to nakopiruji na kartu a v nejake file manazeru dam spustit?
Najlepšie je použit ASTRO file manager. Jeho dobrá vlastnosť je že vie aj spraviť backup všetkých inštalačiek. Ciže nemusíš aplikacie potom zase hladať na markete. Spravi ti .apk súbory.

Inak odkedy som prestal používať Task manager všetko ide svižnejšie a kedže má pamäte dosť netreba nič zatvarať. A zda sa mi že bez task manageru aj bateria ma dlhšiu výdrž (ale to bude aj juicy defendrom vďaka nemu mi zariadenie vydrži plné 2 dni). Keby niekto predsalen potreboval niečo zhodiť tak ASTRO ma aj taskmanager.
prosím ťa mohol by si mi povedať čo je to juicy defender? no aj ja by som chcel baterku na dva dni.
Ešte mám otázku chcel by som si pozrieť aj TV , ale nejde to nevieš či je nejaká aplikačko čo by zvládla shockwave flasch ?
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Radek Jahoda »

Juicydefender je program který tak nějak automatizuje datový připojení. prostě si můžeš zvolit že se gprs/edge bude zapínat jen v určitém intervalu a jak dlouho bude zapnutý.Třeba každých 15 minut na 20 vteřin. Díky tomu že to je automatický tak to docela šetří baterku a neotravuje tě to.
Na TV použij třeba SPB TV. V prohlížeči je to naprd.
toareg
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 07, 2009 20:20
Zařízení: iphone 3gs HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od toareg »

no SPB TV je síce pekné , ale len na vybrané TV stanice a aj napriek tomu to nejde v FREE verzii. a keďže nemám root tak sa nedostanem do plateného marketu , aj keď neviem čo je to ten root a ten Juicydefender ako získam?
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od CSCicus »

Hladaj v markete juicedefender to je verzia zdarma ta ma obmedzenia ale da sa zohnať nadstavba ultimate v ktorej máš viacej možností ta ultimate sa da zohnať cez andappstore.(daj to do googla on ti to najde) treba si stiahnut klientsku aplikaciu zaplatit cez pay pal v aplikaci sa prihlasiš pomcov údajov ktoré ti dojdu po platbe a potom ci dáš menu moje aplikacie a odtiaľ ho už len stiahneš (inštaluje sa cez pôvodnu aplikaciu takže nič neodinštalovávaj)
stoji 2.99€ výhoda oproti zadarmo verzii je že možeš nastaviť interval viac ako 30 min a možeš mať nastevený nočný režím od do kedy vypne net (aj zvonenie pokiaľ chceš )úplne. Program je nastavený tak že keď pustiš displej tak sa automaticky pustí net.To možeš aj vypnuť ja osbne to mám program nastavený na každú hodinu na 3min. a od 23:00 do 8:00 nech sa nepripaja a vypne zvonenie
(včera som ho odpojil od nabijačky okolo 23:30 a kedže už sa potom nepripojil na net bateria ma aj teraz ráno 8:32 100 percent ).

Tiež by ma zauimalo prečo sa mi nezobrazuje celý market hlavne platené aplikácie
Tomas
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 16, 2010 15:55
Zařízení: Nokia Lumia 820

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Tomas »

Omlouvám se za možná hloupé otázky, Android je pro mě „španělská vesnice“ a pár věcí mě odrazuje

1)lze přes Desire (Bluetooth, popřípadě WiFi) připojit Notebook k internetu, bez ROOTu, nebo s ROOTem?
2)Lze aplikace instalovat na paměťovou kartu bez ROOTu, nebo s ROOTem? - pokud ne jak řešíte ukládání map navigace?

Díky za případnou odpověď
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Navigace se nahraje na kartu vcetne map a pak samotna aplikace se instaluje do telefonu takze neni problem.
Hint
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 16, 2010 16:05
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Hint »

tomas píše:1)lze přes Desire (Bluetooth, popřípadě WiFi) připojit Notebook k internetu, bez ROOTu, nebo s ROOTem?
2)Lze aplikace instalovat na paměťovou kartu bez ROOTu, nebo s ROOTem? - pokud ne jak řešíte ukládání map navigace?
Zdravím,
tohle by me také zajímalo a navíc se chci zeptat zda již existuje nějaký aktivní držák do auta, pokud možno s vestavěným konektorem (nechci mít kabel na hulváta ze zásuvky).
toareg
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 07, 2009 20:20
Zařízení: iphone 3gs HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od toareg »

CSCicus píše:Hladaj v markete juicedefender to je verzia zdarma ta ma obmedzenia ale da sa zohnať nadstavba ultimate v ktorej máš viacej možností ta ultimate sa da zohnať cez andappstore.(daj to do googla on ti to najde) treba si stiahnut klientsku aplikaciu zaplatit cez pay pal v aplikaci sa prihlasiš pomcov údajov ktoré ti dojdu po platbe a potom ci dáš menu moje aplikacie a odtiaľ ho už len stiahneš (inštaluje sa cez pôvodnu aplikaciu takže nič neodinštalovávaj)
stoji 2.99€ výhoda oproti zadarmo verzii je že možeš nastaviť interval viac ako 30 min a možeš mať nastevený nočný režím od do kedy vypne net (aj zvonenie pokiaľ chceš )úplne. Program je nastavený tak že keď pustiš displej tak sa automaticky pustí net.To možeš aj vypnuť ja osbne to mám program nastavený na každú hodinu na 3min. a od 23:00 do 8:00 nech sa nepripaja a vypne zvonenie
(včera som ho odpojil od nabijačky okolo 23:30 a kedže už sa potom nepripojil na net bateria ma aj teraz ráno 8:32 100 percent ).

Tiež by ma zauimalo prečo sa mi nezobrazuje celý market hlavne platené aplikácie
no čítal som že to nemá root takže preto . ja už som si dal poslať z EBAY sim kartu kdesi som čítal , že sa to dá tým okašlať a potom cez wifi sťahovať.
Ale mňa ešte zaujíma či nevieš ako sa dostanem k plnej verzii SPB TV , keďže nemám platený market
už som to nainštaloval ako si napísal DÍKY frčí to
Flamer
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 13, 2010 20:16
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Flamer »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jakým způsobem můžu zálohovat na PC všechny kontakty aj s jejích propojením s Facebookem. Dostal jsem radu kontakty uložit na gmail. Já bych je rád ulozil do nějakého jednoho souboru kde budou veškeré informace (název kontaktu, telefony, email, propojení s FB) abych při případném hard resetu jenom importoval jeden soubor se vším. Nevím jestli to lze jestli už to není moc, Přes HTC Sync jsem viděl jenom možnost do outlocku nebo microsoft kontakty ale pochybuji že by se zálohovalo i to propojení,
pavelcivka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 16, 2010 19:40
Zařízení: Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pavelcivka »

Zdravim. Nedaří se mi vyřešit problém s galerii fotografie. Když ji otevřu vidim tam prakticky všechny multimedia. Mám tam složky fotky z foťáku, fotky z downloadu, obrázky a jednu složku ve který jsou masypaný všechny dohromady. To samý u videa i když nevim proč v fotografiích vidim video. Ale nejvíc mě točí že vidim obaly CD alb, který jsou uložený ve složkách s mptrojkama a ještě k tomu jako jednotlivý složky, takže je v tom docela hokej. V podstatě tam mám pětadvacet položek a stačily by tři, čtyři.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

pred slozky, ktere nechces zobrazovat v prohlizeci napis * (hvezdicku) a mas to;)
pavelcivka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 16, 2010 19:40
Zařízení: Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pavelcivka »

Dík. Zkusim
gonzales
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 17, 2010 7:35
Zařízení: desire/iphone

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od gonzales »

zdar, tak som si kupil desire a mal by som otazku.
funguje na tom mobil banking??? lebo polozka tam je ale nejde mi otvorit! a akym zazrakom tam dostanem foto ku kontaktom cez htc sync??? dakujem za odpoved.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Lze spojit desire s pc přes BT?Jaky program na to použít.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Radek Jahoda »

Desire lze s PC spojit přes BT. Záleží ale co budeš chtít dělat.
Já mám USB BT dongle a bez problémů se mi to spojilo a mohl jsem přenášet data oběma směry.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

co vim, tak android 2.1 zatim neumi pres BT sdilet internet na PC, to jde zatim bohuzel jen pres USB, ikdyz je fakt ze USB je v tomhle nejrychlejsi
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Jde mi o přenos souborů.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

prenos souboru by mel fungovat normalne, tohle snad zlobilo jen v Androidu ve verzi 1.6
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

nevíte o nějakém online rádiu?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

Zdarec lidi potřeboval bych poradit a nechci zakládat kvůli tomu nový vlákno. Má udělaný email na seznamu a chtěl bych nějak nastavit nebo přes nějakou aplikaci dostávat emaily jako to mám z gmeilu do zpráv. Poraď te prosím.
Dík moc
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů