HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Tonda512 »

http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 7660802056" onclick="window.open(this.href);return false;

Opět a ve stylu HTC, velmi specifické...update? Ano, ne, ano, do konce července...1.8. update je tu, ale doporučujeme jen pro někoho(odborníky :D )...
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

Zdar odborníci. Rychlý dotaz. Víte někdo kam se na SD kartu ukládá uživatelský slovník? potřeboval bych si ho zazálohovat a nahrát na jinou SD v novém HTC. Jinak používám My backup Pro, ale nevím jestli obnoví zálohu u telefonu se Sense...konkrétně ten slovník, mám tam už naučeno hafo slov bez diakritiky do sms...
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od sofair »

Tonda512 píše:http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 7660802056

Opět a ve stylu HTC, velmi specifické...update? Ano, ne, ano, do konce července...1.8. update je tu, ale doporučujeme jen pro někoho(odborníky :D )...
Taky jsem na to koukal a teď nevím jestli to mám udělat :D
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

To sofair
Pokud máš nebo chystáš provést ROOT, tak bych do toho rozhodně nešel.
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od sofair »

Nemam, nechystam a ani nevim co to je :D
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

jdi do toho, já to updatoval .. bylo to trošku rychlejší, ale jinak všechno stejný, ani nevím, proč to psali jako developerská verze. Každopádně mě to naštvalo - 2 roky jsem kůli updatům nedělal Root, čekal jsem na slíbený finální Gingerbread (slíbený se Sense 3.0 :/) a nakonec vydali "tohle".
Tak jsem tak dlouho čekal na updaty a dostal jsem ho, když jsem akorát měnil telefon :-D

Tímto se zároveň loučím s diskuzí Desire a přeji hodně štěstí a spokojennosti, telefon je to fajn..
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Tonda512 »

To jsi na update čekal rok před zahájením prodeje? :-)
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Levapw »

Zdravím.Je nějaká možnost,přenést telefonní adresy z Nokie6303 do HTC Desire ? :oops:
skubko
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon led 10, 2011 16:11
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Slovakia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od skubko »

ja som pouzil Nokia PC Suite na synchronizaciu s Outlookom a potom som na to iste pouzil HTC Sync...
Lavapw
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 15, 2011 16:33
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Lavapw »

skubko: díky,pokusím se
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

Zdravím přítomné a nám dotaz. Jak funguje synchronizace aplikace Gmail v telefonu. Doteď jsem používal službu Postman od T-Mobilu. Přišel email na můj gmail účet a během 5-20 minut jsem dostal sms se 160 znaky z mailu. V případě potřeby jsem si ručně stáhnul maily skrze gmail v telefonu a je to. Je to zdarma a tím že nemusím mít nastavenou kontrolu z telefonu šetřím baterku. Je tam ale to zpoždění, takže teď mam v nastavení telefonu zapnutou synchronizaci pro gmail emaily a kdykoliv mi přijde email mám upozornění na stavové liště. Ale nezobrazí se tam ta ikona synchronizace. Tak mě zajímá, jak to, že ten email hned dorazí? To si telefon každou chvíli kontroluje email? Nebo jak to vlastně funguje? Jde mi hlavně o šetření baterie.
Jaku
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob čer 04, 2011 11:25
Zařízení: hTC Desire -> Sensation

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Jaku »

Možná se pletu, ale myslím si, že tady je to naopak.
Tedy "mobil" se díky znalosti přihlašovacích údajů ohlásí Googlu jakmile má datové připojení. Něco jako "tady jsem". :)
No a pokud přijde email na Gmail, tak automaticky ten server, pošle mobilu notifikaci bez ohledu na nějakou časovou periodu synchronizace.
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

V tom případě není důvod, nemít synchronizaci povolenou, když pro telefon to znamená prakticky žádnou spotřebu baterie. Pokud to tak je. Ale asi není žádný 100% způsob jak to zjistit. Ale stejně děkuju
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Je to tak jak píše uživatel Jaku.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Radek Jahoda »

Tomu se říká push notifikace. Funguje to tak že server dostává v pravidelných intervalech informací že telefon je online. Záleží na nastavení služby v jakých intervalech. U Google je to tuším 1 hodina. No a server Ho má v kategorii online a když přijde email tak Ho přesune do fronty doručení. Někdy jde pozorovat docela zpoždění, měl jsem ho i 10 minut zatímco email jsem na vlajku viděl tak na telefon nedorazil.
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

zatím mi funguje push ok (emaily chodí hned) a paradoxně se mi zdá, že baterie drží po roce a půl co ho mám dobře... Ale mám jiný dotaz. Přepsal jsem si všechny kontakty do Gmail ůčtu - adresář v mailu. Když dám synchronizaci v telefonu tak by se mi měli zobrazit i v mobilu, poslední dva dny mi to píše synchronizace se nezdařila, ale o to nejde. Když udělám změnu kontaktu v Gmailu (přidání nového, změna stávajícího) tak hned mám změnu i v telefonu. Funguje to i obráceně? Přidal jsem si nový kontakt v telefonu pod Google kontakt, ale v mailu ho nemám. Tím, že mi teď i ta synchronizace zlobí, tak to může být i tím, ale čekal jsem že to tam mít budu.... jako i maily
skubko
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon led 10, 2011 16:11
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Slovakia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od skubko »

ano, funguje to aj obratene, kazda synchronizacia sa o to postara...moze to byt presne ako pises, to, ze ani samotna synchronizacia nie je v poriadku :-( ....neviem poradit, skusil by som hard reset...
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Zdravim mam mensi problem mozna neco delam spatne.Udelal jsem root nahral rom Miui a vytvoril ext oddil na karte v ulozisti mi ukazuje A2SD+ 0.94Gb volneho prostoru ale pri instalaci aplikaci mi to nahrava stale jen do pameti.Jak tedy donutit aby se nahravali na novy oddil na sd karte?Dekuji :cry:
Sephire
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 14, 2011 5:25
Zařízení: HTC Desire S

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sephire »

Zdravím. Chtěl bych Vás, kohokoliv kdo bude vědět, požádat o radu. Mam HTC Desire S a jako file manager používám Astro. Přes bluetooth se mi daří instalačky (.apk) normalně přijímat a v astru si je pak spustím a naistaluju. Ale když se o ně chci dale podělit (pořád mám na mysli ty soubory .apk co jsme přes blue... přijal) a někomu je poslat astro mi nabídne na odeslaní už jen poštu a nebo Gmail... Proč už to nemužu poslat dal blue..., co dělam šparně ? Poraďte prosím :-) PS: mp3 nebo obrazky poslat jdou...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Nainstaluj si Astro Bluetooth Module.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů